Jump to content

olli15

Kasutajad
  • Sisu loend

    19
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

olli15

  • Tase
    Algaja
  1. Lahtised Rammumeeste Kolmevõistlused

    Kas tõesti tahab EJTL panna nüüd siis juba rammumeestele käppa peale? Tegemist on ju rammumeeste võistlustega ja juhendist võib välja lugeda, et võisteldakse klassikalises kükkimises kang turjal, raskuse surumine selili asendist ja raskuse jõuvedu. Ja nii ongi nagu rait eelnevalt ütles, et võistlusi korraldatakse niigi vähe ja paljud kurdavad, et ainuke koht on EJTL kus võistelda. Suur, tegelikult väga suur vahe on ka osalemistasudes. EJTL küsib ikka palju võrreldes teiste võistlustega. KINDEL ON SEE, ET SELLISE SUHTUMISEGA EJTL EI PROPAGEERI NOORTE SEAS JÕUTÕSTMIST EGA ANNA KA POSITIIVSEID EMOTSIOONE.
  2. 2 K duell - kes keda ?

    kalmus 4 ja ott 7
  3. 2 K duell - kes keda ?

    piltide järgi vaadates on nad päris võrdsed. aga mine tea äkki üllatab kiivikas millegiga. pakun siiski Marek Kalmust
  4. väsimus enne trenni

    mina näiteks enne trenni minekut kuulan sellist muusikat mis mind käima paneb ja seda suhteliselt kõvasti. soovitan
  5. nn. lõdvestusseeriad

    Tekkis selline küsimus, et kui teed ette nähtud seeriad ära aga tunned, et oleks veel midagi juurde vaja siis teed lõppu 1-2 lõdvestusseeriat kergemate raskustega. Tegelt need seeriad eriti ei lõdvesta vaid annavad lihastele hea kurnatuse. On selliseid asju mõtekas teha?
  6. Surujad.

    http://www.gometal.ee/Eesti_metalteam.htm Eesti surujate põhitegijad
  7. Kulturism Telekas

    http://www.aegmaha.com/?id=2559&otsing=muskel väike klipp Gregg Valentino´st
  8. reljeefsus

    paranduseks jrx- le ma ei ütelnud et tõmban rohkem kui 27-28 aastased mehed, vaid et seal jõusaalis on vaid 2 meest minust tugevamad mehed http://forums.amazon.ee/index.php?showtopic=7758
  9. reljeefsus

    mis alad jõutõstmisesse läevad täpsemalt?? surumine? jõutõmme? kükk? tean, ühes postituses kirjutasin, et mu jõutõstmise tulemused normaalsed. tegelikult kui aus olla siis ma polegi enda rekordeid proovinud järgmise nädala jooksul proovin selgeks saada. kui suured raskused üldse oleksid mulle normaalsed?
  10. reljeefsus

    biceps on mul muidu 40cm. ainult et kõht on natuke teistest kehaosadest maha jäänud st. ülakeha ja jalad on keskmised aga kõhuke väike ees. tegelikult jooksen ma üle 5 km vabalt ära, mitte väga kiiresti aga keskmise kiirusega. ja kui jooksmisega juba suuri probleeme pole siis trepidega ammugi mitte nii et paluks mitte niipalju halbu sõnu
  11. kohukesed

    praegune eesmärk on vormi ja keha kuju prandamine, kuna olen vähe aega jõusaalis käinud siis ei oska täpselt vastata, et kas tõmbab jõutõstmine või fitness. muidu jõutõstmise tulemused on küllaltki normaalsed(seal jõusaalis, kus käin on ainult 2 inimest kes on minust tugevamad, nad on u. 27-28 aastased ja heas vormis) praegu tulemused mul paranevad. sooviksin natuke soovitusi, et millele rõhku panna.
  12. reljeefsus

    nu ma arvan et ma saavutan 100 kg natuke kiiremini kuna trenni algusel 1.5 kuud tagasi kaalusin 93 nuud juba 95, kui kaalu kasv samas vaimus jätkab siis saavutan 100kg umbes 3.5 kuuga
  13. nina verejooks

    mul sama jama. põhjuseks on jah kõrge vererõhk. kui asi muutub väga tihetaks siis soovitan keevitama minna st. sul kõrvetatakse ninas olevad veresooned kinni.
  14. reljeefsus

    nu eks mõned kilod oleks küll hea et saaks alla, aga praegu sellele ei pööra tähelepanu. sellele hakkan mõtlema siis kui olen juba umbes 100 kg. ah et mis oli minu postituse mõte? see et kui sa oled 100 kilo ringis siis sa ei pea olema ilmtingimata nn. käppadega viiner
  15. reljeefsus

    olen täpselt 170 pikk kaalun 95 ja ei näe välja nagu (eelpoolmainitud) käppadega viiner. pole mingi kuturist kah, ega mingi paksuke. ise olen rahul
×