Jump to content

kahm

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kahm

  • Tase
    Vaatleja
  1. Toitumine katkise lõualuuga

    Hei! Juhtus õnnetu lugu, mille tagajärjel on lõualuu kahest kohast murtud. Opil käidud ja titaanplaadid lõuas. Probleem aga selles, et lõuad tõmmati klambritega lahasesse, nii, et olen kõrretoidul veel järgmised 3 nädalat (midagi paksemat läbi ei tule, sest kõik hambad on alles). Olen nädal aega söönud, vabandust joonud erinevaid joogijogurteid, piima ja puljongeid. Poeskäik on nagu enesepiinamine, eriti lihaletid. Äkki keegi, kes on elanud läbi sama asja, oskab soovitada vähe mitmekülgsemat menüüd. Eriline jackpot oleks kui keegi teaks mõnda viisi kuidas liha süüa saaksin Ette tänades!!!!! Kahm
  2. Süsivesikuvaba dieet ?

    tänud info eest !!! Nüüd veel vaja uurida kuidas on sellise dieedi ajal trenni tegemisega
  3. Lugesin fitnessee´st artiklit "Süsivesikud, tänan ei" kus autor kirjutab, kuidas kaalu/rasva vähendamise eesmärgil tõstis tarbitava rasva hulga 300 grammini ja süsivesikuid vähendas 150 grammini ning hiljem viis süsivesikute tarbimise hoopis nulli... Tahtsin küsida, et kas kellelgi on mingeid kogemusi sellise dieediga ja kas see "reaalsuses" ka toimida võiks ja kuidas tervisele mõjuks? Ise olen 183 pikk ja kaalun 91 kg, Jõusaalis hakkasin pärast 4 aastast vaheaega käima jälle 2 kuud tagasi. Praegu on areng ja tulemused normaalsed kui jätta korvale, see, et rasv võiks kiiremini kaduda . Kaalust olen kaotanud hetkel 4 kilo kahe kuuga. Osa vähesest kaalu kaotusest on kindlasti tingitud lihase kasvust ja teine (arvatavasti suurem) osa jääb ikkagi toitumise taha.
  4. Toitained, kust saab kõige rohkem

    aga kui palju oleks normaalne süüa rosinaid peale trenni?
×