Jump to content

napster

Kasutajad
  • Sisu loend

    66
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

napster

  • Tase
    Värske olija
  1. njh natsa mõtetu teema on aga phh aga oled sa lol või mitte see on su enda asi,aga tea et maitsed on inimestel erinevad
  2. kickboxer ja jõusaal!?

    jrx sa oled eriline naljamees.65 kirp ei murra pekstes ka 95kg maha oleneb muidugi reeglitest kui ilma reegliteta siis murrab vabalt 95kg mõmmi 65kilose(6a treenind)venna maha
  3. kickboxer ja jõusaal!?

    ärge ajage midagi tarka,igayhel oma teooria.kaal mängib väga suurt rolli!
  4. kickboxer ja jõusaal!?

    kicker ilu nõuab ohvreid.kui tahad kapiks saada hakka sõõma ja jõusaalis käima.mis sa seal kickboxis ikka teed? oled praegu n:65 kg kirp ja oled kickboxis käinud 4 a,ja sulle tuleb vastu 80 kilone kult kes oli a aega tagasi ka 65 kilo ja lõõb su massiga yhe pauguga pikali panusta massile ja jõusaalile
  5. tihti tuleks süüa???

    päris tyhja kõhuga ei saa ka magama minna,see häirib und:P parem kui tõht täis endal parem magada muide kas iga 2 tunni tagant pole liiga tihe süüa????ma ei suuda ma lammutan cirka 3 tunni tagant:P:Psiis sõõn kõhuenamvähem täis
  6. sõõ sõõ rsk sõõõõõõõõõõ iga 3 tyunni tagant min5 päevas,sest muidu ei hakka kasvama lihas noh.rohkem kui 5 vbl isegi kui tunned et kõht tyhi lae uus koorem peale NB: ära unusta Kükke ka teha!!!!! sest muidu ei kasva liha
  7. jalapress

    need esimesed postitajad üritavad enda arust mingid naljamehed olla kui teine küsib huvi pärast siis milleks hakata paukuma??? üritate mingit naljamehe mainet endale saada w
  8. Liiga kulukas...

    ilu nõuab ohvreid ohver nõuab raha kui tahad kasvada siis sebi raha rohkem
  9. Saksa mahutreening?

    goth-sa pead ikka sõõma ka muidu pole trennist s*ttagi kasu
  10. kickboxer ja jõusaal!?

    kickbox lammutab sul võhma üles aeroobne peaks olema ju kerge treening mis ei võta kopsu kokku (N:rahulik sõrkjooks)osta parem taastusjook mingi vaata poes siin on peale trenni lahmad sisse ja hea olla
  11. jalgpall peale trenni?

    aga teeb see halba kui nädalas 1-2x nõnda mängimas käia?
  12. jalgpall peale trenni?

    ˇno mul mõnikord juhtub et peale jõusaali on aega ja tahax nii tund vbl 2 jalkat mängida on kasulik?
  13. Biitsepts?

    bulk ma tegin küll essadel kuudel 3x nädalas tulemust oli see on ka individuaalne ei ole mingit ülekoormust kui teed 4x8-10 3 korda näd;)
  14. Biitsepts?

    pulk ära aja muda kui sa midagi ei tea bic kui väga algaja oled siis kuu aega lase mingi 3x nädalas 1 harjutus siis hiljem 2x nädalas 2-3 harjutust 8 seeriat kokku umbes üle pole mõtet lasta ja ainult bic treenida pole ka mõtet tee terve keha kuldiks
  15. Massis juurde võtmine?!

    tee esimeseks liigutuseks et sebid omale jõusaali teiseks võta siit ülevalt tõõriistad sealt treeningkavad ja algajate kava või jaotatud 2-ks kava hommikul sõõ mingit putru või kohupiima vms ja põhimõtteliselt sõõ iga 3 tunni tagant midagi hommikusõõk,lõuna ja õhtusõõk tugevad sõõgid kõhukorralikult täis ja vahepealsed midagi võid ise vaadata yxkõik mida enne magamaminekut libista yx kohupiimatoru sisse või jogurtit või midagi mul tõõtas sõion päevas cirka 5-6 korda ja võcin juurde 3 kuuga 8 kilo ja mitte ainbult pekki
×