Jump to content

alr89

Kasutajad
  • Content count

309
  • Last visited

Everything posted by alr89

1. Lemmik kehaosa .

No eks kui seda siin fitness.ee foormuis küsida siis vast on üldjuhul vastused ikka jah et jõulised mehed jne jne täiesti loogiline ju a noh kuna küsimus on naistele suunatud siis vast ei tohiks seletada niipalju
  2. Lemmik kehaosa .

Huvitav mis selles halba on ? a noh ise selline päris ei ole aga eks ta nii ole jah et valdavale enamikule meeldib ikka sixpacki teema ise sellise eesmärgiga ei treeni et kellegile rohkem meeldida
  3. Eestlased on joodikrahvas.

Sinu tekst on ka ju mõttetu halamine a näe said tähelepanu ka
  4. Millest tekib luksumine?

Ei ole nüüd mitu aastat luksunud ja eile äkitselt hakkas ei jäänud enne seisma kui klaasi suhkru vett jõin Ise arvan et kas see ei tohiks olla sellest et ma ei söö piisavalt süsivesikuid see on puht enda järeldus
  5. Ületreening või mitte?

Ega see ei ole ju nii et kõigil sama või et sa uurid seda siin foorumis kõik ju loeb füüsilisest vormist, toitumisest jne
  6. Naise ideeal vorm

Ideaalne vorm
  7. UFC 82 (tulemas)

muidugi ei pahanda :;D!
  8. Eesti Vabariik 90

Mustvees tähistati vabariigi aastapäeva veel eriti "toredalt" Ühe baari seinad olid täis sodiud kirjadega CCCP ja veel palju venekeelset teksti
  9. Milliseid jalatseid kannate?

ketsid igaljuhul
  10. küsimus 2

Taavi kas mitte ei oleks siis viimane aeg seda teha?
  11. no oleneb mis võistlustel
  12. Naise ideeal vorm

no kuule mõtle ikka loogiliselt muidugi photoshop
  13. Andreaz kuidas sa nii kindlalt väidad et näiteks profi jalgpallurid ei jälgi enda toitumist ja ei tea mis nad endaga teevad sama sprinterite kohta
  14. Kohv

kasuta otsingut siin on sellest tohutult juttu
  15. ENNUSTA JA VÕIDA!!! Põhjamaade MV

Marek 2. Imre 3. Argo 5. Ott 2.
  16. Tundub nagu oleks...

mis mõttes lahjaks?
  17. Teie seksuaalne orientatsioon?

minu poolt samuti kõik
  18. Teie seksuaalne orientatsioon?

nagu ma nägin töötasid paljud öö klubides ja üritasin nalja teha ju siis ei tulnud välja millest sa seda järeldad et mulle homode elustiil meeldima on hakanud ma ühes eelmises postituses mainisin mis mind häirib mainin veel mind häirib see tobe ebatolerantsus ja mingite stereotüüpide loomine ja teatud eelarvamused