Jump to content

Hannela

Kasutajad
  • Sisu loend

    49
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Hannela viimane päevavõit oli June 13 2012

Hannela's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

4 Neutraalne

Hannela

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 07.02.1987
  1. päris hea... mul ka tahavad ikka viimasel ajal mõned asjad koju ununeda, eriti vastik kui selleks on plätud
  2. Sire sai

    röstitult on täitsa hea, muidu ei kõlba
  3. ma ise söön tavaliselt: 1.hommikuks kaerahelbepudru/puuvija/moosiga 2. 100g kohupiim/kodujuust/maitsestamata jogurt koos puuvija/mandlitega 3. lõunaks kana/kala/kalkun trenni päeval pruuni riisiga aga üldiselt juurviljadega vahel ka kodujuustu 4. Teine vahepala umbes nagu esimene 5. õhtuks sama mis lõunaks ainult juurviljadega (liha kogus u 115g) peale trenni proteiini jook alati hommikuti võtan 2 lusikat külmpress kookosõli eks see ikka varieerub, teinekord hommikul munavalge omlett kodujuustuga, õhtul keedumuna või kohupiim kodujuust vms aga enamvähem on reeglid paigas. Olen loobunud kõikidest mahladest jms jookidest mis on täiesti tühjad kalorid. Samuti igasugustest krõpsudest ja muudest snäkkidest mida teleka ees sai koguaeg söödud- enam väga ei vedelegi teleka ees- parem jooksen õues Kui on magusaisu lõikan õuna tükkideks ja raputan kaneeli peale- maitseb nagu õunakook kord nädalas luban endale midagi head. Praegu 6. nädal sellist reziimi ja tulemustega olen väga rahul, eelkõige on cm keha ilusamaks läinud, eks mõned kilodki aga need pole nii olulised mulle! ahjaaa....alkoholi pole ka üldse joonud! edu!
  4. sorry...ma küll ei taha õel olla aga mis nõuannet sa siit foorumist siis otsid? Mingit imerohtu ei ole olemas... Sa ju täitsa näljutad ennast. Vastu õhtut müsli ja jäätis süüa pole ka kõige parem idee.
  5. Puusadelt pekk maha

    mul oli ka nii, et ei lähe kõht tühjaks ennem kui poole õhtu peal, eriti kui palju tööd vms. See ongi esimene viga- ei tohi oodata kui läheb juba tühjaks- siis oled hiljaks jäänud söömisega. Pekist teistmoodi ei saagi lahti kui hakkad tihedalt väikeseid koguseid sööma. Alguses suht kella peale ja võib-olla isegi vastu tahtmist aga nii see käib... Mõne ajaga keha harjub ära ja hakkabki juba iga 3h tagant midagi tahtma
  6. Minul aitas see, kui panin täpselt kõik kirja mida söön ja kui palju liigutan. Mingit dieeti ei peagi pidama, piisab tervislikust toitumisest unusta liigne magusa söömine, mahlad, karastusjoogid jms. Söö tervislikult, ära näljuta ennast ning küll näed, et cm-d hakkavad minema. Üldiselt kui teed trenni ja midagi ei muutu, peab ikka toitumises midagi valesti olema. Kui paned siia kõik kirja, oskavad siinsed Sind kindlasti aidata edu!
  7. eile sai tehtud: mulle maitses toorshokolaadi tegi ka ema mul just eile aga see tõesti päris kallis...
  8. "Kaalust alla" TV3- st

    Nojaaaaa......+2kg......+500 g- trennist pole vist juttugi. Sellessuhtes meeldib mulle usa saade ikka palju rohkem, et sellel on ikka point, ei lasta sedasi lulli lüüa....ja seal on ikka sellised inimesed kes tahavad ka alla võtta.
  9. "Kaalust alla" TV3- st

    Kõige õudsam on mu meelest sõnakasutus, iga teine sõna on kurat, rsk, ja palju hullmad veel... ikka üldse ei oska kaamerate juuresolekul olla. Ja kui esimes osas rääkis see 180kg kaaluv mees, et talle on alla võtmine elu ja surma küsimus siiis no palun vabandust aga kui juba suitsuvorst ja viin on ees, siis sedamoodi see küll ei tundu...
  10. Blenderite kohta arvamust ?

    mul on selline ja olen väga rahul, dietmixi segan koguaeg blenderiga sest nii lihtsam ja seguneb ühtlasemalt, hea ka muud kraami juurde visata
  11. siuke mees siis:D

    OMG kui rõve tagumik!
  12. Spordipesu Shock Absorber

    Niisama ei hoia miski rinda paigal, ikka korralik rinnakas. A minumeelest on ka see sama mudel mis RoosaKiisu üleval näitab palju etem kui mõni numbri järgi kõrgema leveli oma. Olen ka ise sealt tellinud ja kõik on kohale tulnud! ja mis puutub polsterdusse siis need saab kõik eemaldada
  13. kodujuust dieedi ajal

    Ma kohe ostsin kui nägin, et uus ja hapukoorega kodujuust poes müügil. Ja kui aus olla, siis see läks vetsupotti ka...õudsalt soolane minujaoks. Ema mul ostis ka ning ütles, et talle ka ei maitsend, liiga soolane. (ma polnud talle siis veel rääkind, et ise olin ka proovinud ja samale järeldusele jõudnud) Mul on tavaline Alma kodujuust lenmik, ning Farmi oma samuti meeldib.
  14. sinu unistuste keha

    Jaaaa, nõustun Aktivistiga, Cecilia on väga ilus!
×