Jump to content

sdmartin

Kasutajad
  • Sisu loend

    229
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

sdmartin

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 20.04.1989

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://pole

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Asukoht
    viljandi
  • Interests
    jõusaal mis muu.meeldib veel füüsika,elu ning maailma üle juurdlemine.kuulan kõike muusikat mis on hea aga rohkem ikka selline võimas ehk rock siis.
  1. Kava!!

    Tere Sooviks ka seda surumiskava(jõu eesmärgil). Olen surund 110 aga präegu võtaks max kiloks 105.Trenni olen ennem teinud püramiidskeemiga. Trenni saan teha nii 3-4 päeva nädalas. sdmartin16@hot.ee Ette tänades.
  2. Valusad videod

    tõesti äkki on se esimene video olemas kuskil.seda sooviks näha ja ka teistele näidata.präegu just otsisin oma poolteist tundi seda:( ja se youtube ka kõik head videod maha võtnud :'(
  3. probleem

    mina treenin selja laiust ntx plokil kitsa haardega allatõmbeid tehes. Peopesed on vastastikku.
  4. Adenergy™ Stack

    tahaks teada ,et kui suur pakk se on.poes ei olnud kirjas.
  5. Pärm?

    lähemalt siin vist ei saanud kiirlingi tegemisega hakkama http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=9745
  6. vajadus "väristada!

    oh jah mul sama verk.ei saa lihtsalt hakkab värisema ja ma ise ei saa aru ka ennem ,kui keegi vihaselt mu nime ütleb.se un tavaliselt üks kindel isik olenemata kus ta istub.bändi ma ei tee ,aga ma ei kujutaks oma elu, ilma muusikatta ettegi.
  7. film "300"

    olen selle ära vaatand ja ma ütlen ,et väga hea film on.tõeliselt huvitav ,närvipinget jätkub, ja võimsalt huvitavad võitlus tseenid on.
  8. vaadake

    kui sa treenid jõudu.just jalgadel kas sa siis hüppad kõrgemale ka. loll küsimus kül aga....
  9. Naistepäev

    head naistepäeva eelkõige naistele ja ka meestele
  10. Joker 30 - õnnitleda võivad kõik !

    nu õnne sis kõvasti. 30 selline ilus vanus ka:)
  11. Murumets - 3 koht!!! Arnold Strongman Classic´ul

    6+ väga kõva tulemus.
  12. kükkimine- raskem kang teeb turjale valu

    mina panes mite trapetsi peale vaid rohkem ikka seljale sinna trapetsi alla.seal nagu pole valus ja just mugav.
  13. küsimus vaid spetsialistidele

    huvitaks se muna toorelt söömine/joomine.kui süüa neid tallegg-i omi mis siin ennem öeldi et on salmonella vabad sis ju ei tohiks nakaduda.aga siiski kui suur se protsent olla võib.ja kui keeta se 4 mini ära palju selega kaotaks.
  14. Käesurumine

    päris hea ikka. :) :lol: :lol: kaotada ei oska sis on ikka jama.
  15. Mr.Mesi 25 juubel

    õnne.
×