Jump to content

Indrek K

Kasutajad
  • Sisu loend

    330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Indrek K postitused

  1. Kaido, kas arm on mao opist, endal ka samasugune, nati kitsam aind. 17 aastaselt oli mao op.
  2. 3.Päeva Kava

    Triitsepsile tee küll harjutused vastupidises järjekorras.
  3. Kunstnikuks peab sündima

    Väga andekas neiu ja vapustavalt kaunis ka pealekauba!
  4. Väga kõva, õnnitlused siitpoolt!
  5. Õlle kahjulikkus füüsisele?

    Jah, õige, et maha jätsid, kui alko hakkas muid tegemisi segama!
  6. Õlle kahjulikkus füüsisele?

    Ai kui hea on lugeda, kuidas need alko teemad ajavad padukarsklased pöördesse Täpselt sama teema, mis usklike ja uskmatude vahel! Alkohol oli, on ja jääb tarkade inimeste pärusmaale! Humal @ sebis endale 2 liitrit 60% samakat täna ja on pitsi-paar maitsnud ka juba peale trenni, väga hää on
  7. Mr. Olümpia 2009 - JAY CUTLER !

    Väga hea, olin Jay poolt
  8. Õlle kahjulikkus füüsisele?

    Väiksed kogused ei tee ikka midagi, see on minu arvamus, need sportlased, kes alkoholi suurimaks vaenlaseks nimetavad, teevad seda pigem põhimõtte pärast! Võtmesõna on kogus! Õlle on nagu Michael Jackson või Madonna või Savisaar, mõnele need meeldivad õudselt, mõnele kohe üldse mitte Kui paari kuu tagan üks narkopidu korraldada, siis see ka ei tee su tervisele suurt kahju, ärge nüüd arvake, et ma narkot propageerin, lihtsalt näide, et nende mõnuainetega, mille hulka ka alko kuulub, on lihtsalt nii, et peab oskama neid tarbida, ainuke asi, millest täiesti hoiduda, oleks tubakas! Mul päris paljud sprtlastest sõbrad tarvitavad huuletubakat või mis iganes sibi see on, vot sellest asjast ma aru ei saa! Kusjuures sama asja tarvitavad väga paljud Skandinaavia suusatajad! Oih, nüüd läks nati OT-ks ära
  9. profikulturism kas sport?

    See teema on ka juba poolenisti spordiks kätte läind!
  10. profikulturism kas sport?

    Sa proovi jäärajal näiteks 3-4 ringi teha autoga nii, et edasi ka ikka liigud, siis vaatame, kas küsid sama rumalat küsimust uuesti Pluss kõiksugused reaktsioonid, mis võidusõitjal tipptasemel peavad olema, kõik see teebki tehnikasprdist spordi, tsiklimehed nt. peavad ikka üliheas füüsilises vormis olema, eriti tähtis on käte vastupidavus!
  11. Võrkpalluri treeningkava

    Eeldusel, et sul on ka treener võrkpallis, siis küsi tema käest. Plahvatuslik jõud peaks võtmesõna olema. Olen ise ka oma lõbuks võrku mängind 7-8 aastat ja mingi aeg hakkasin ka jõutreeninguga tegelema, millest on nüüdseks mu ainuke spordiala saand, siis võin öelda, et jõutrenn annab ikka kõvasti juurde.
  12. Sääre painutamine kõhuli

    Tundub nii jah.
  13. Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

    Tead, ma ei taha sulle kuidagipidi ärapanna, (pop väljend või nii ) aga tunnista sedagi, et pärdikuks maailma praeguse hetke kiireimat meest ka pole ilus sõimata! Ja ütlen ette ära, kui sa üritad mind siin paika panna oma vaimukustega, siis ära palun raiska aega!
  14. Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

    Sa Frodo võid seletada siin palju tahad ja ajaviiteks paar Eesti meistritiitlit juurde võita, aga enamuse jaoks tegid sa oma olemuse oma esimese postiga siin teemas selgeks!
  15. Raha on tähtis nagunii, tänapäeva maailm on lihtsalt selline, aga rahunege no maha, vaatame, mis saab, raskuste tõstmine, hoidmine ja kandmine on ikka hooooooopis teine asi, kui üks-ühele võitlemine! Mina isiklikult eriti roosilist karjääri MMA-s tal küll tulemas ei näe.
  16. Vanuses 25+ treeninguga alustajate areng

    Asi selline, et kahjuks ei proovind eriti ühe kordus maksimumi siis. Kükki tegin 50-60 kg-ga sest puuri polnd ja rohkem ei jõudnud maast turja peale visata! Jõutõmme umbes samade numbritega ja olin alguses täiega 12-s korduses kinni, polnd raskusi kah loomulikult piisavalt! Küki maxi võiks küll nüüd ära proovida, päris 200 vist siiski ei söandaks kohe proovida, 180-190 vast, see oleks juba kõva mu jaoks Rinnalt lubasin eelmise aasta lõpuks 150 ära lükaka, aga huiabella, see ei arene üldse, peaks vist jälle 5X5-t hakkama tegema, sellega tuli küll kenasti jõudu juurde. Spets jõukavasid ka ei viitsi kasutada kuna jõud pole tegelt kõige suurem eesmärk. Aga muidu trenn on ülilahe!
  17. Mitu õlut jaksad SINA 6 tunniga ära juua?

    Minu rekord on päeva jooksul 33 pudelit, ei usu, et olen rohkem joond kunagi, aga tookord sai arvet ka peetud! Kes ei usu, oma viga! 20 õlli läheks 8 tunniga kindlasti, proovin millalgi järgi ka Oskari poolt välja toodud challengi Millalgi sai saunas 4pack korraga sisse lastud nii, et sõber kõrval avas pudeleid ja mina kulistasin järjest alla Oijahhh, õllet ma võin tõesti juua... palju, kuigi tean, et kasulik see pole! No arvake ära, mille järgi ma omale kasutajanime olen valind Õllejoomises vähemalt Eestis ma küll kellegi ees häbisse ei jääks! Kunagi vaatasin telekast jalkat, esimene poolaeg üks Rocki 6pack, teine poolaeg teine Rocki 6pack! Ok aitab kah, pole tegelt eriti asi, millega kiidelda
  18. Vanuses 25+ treeninguga alustajate areng

    Alustasin 27-selt umbes, praegu olen ka 31 nagu paar tegelast varemaltki kirjutasid! Trenni olen teind aind kodus, alguses oli olemas 50kg kang, nüüd olen kõrvalhoonesse sisustand oma jõusaali, kus olemas jalapink, kus saab teha istudes reie kolmpeale ja kõhuli reie kakspeale, kükivõimalus, kaks surumispinki, hunnik hantleid ja ka muud huvitavat varustust. Raskusi on kuskil 210kg kandis, mis on ka jõutõmbe rekord nö. praegu, seal peaks väike varu ka veel olema, alustades tõmbasin 90kg-ga selja ära igatahes! Küki rekordit pole proovind, 160kg-ga olen 8-si seeriat proovind mõned korrad, tavaliselt teen viimase seeria 140kg-ga siiski, ühe kordusmaksimumi tõesti ei tea. Ja nüüd rinnalt surumine 130kg olen üles saand eelmisel sügisel, praegu pole rohkem proovind, sest pole õiget tunnet, suvel on trenn seoses tööga nati vahele ka jäänd, headel päevadel läks 100kg 8 korda, mida pean ise väga heaks tulemuseks ja selle 130 üleslükkamise ajal oli ka varu olemas, ei teagi, miks 2,5 või 5 kilo tookord juurde ei pannud! Kaalust nii palju, et kaalusin alustades 100+ ja kaalun ka praegu umbes 105-110kg, max kaal on olnd 118,5, rasva % on üsna suur, kuid ma ei põe seepärast üldse, salenemine pole mu eesmärk olnud! Kuna olen õllesõber, siis on väike punu ka ees, mitte lõtv rippuv kõht, vaid õllekõht ikka Aitab ka vast seks korraks, kui kellelgi tekib küsimusi vms. siis vastan hea meelega!
  19. Millist varianti keegi kasutab ja miks? Eesmärgiks rohkem lihasmass. Küsimus osalt ajendatud sellest, et olen pikemat aega üritand ise ka seda õiget leida, viimasel ajal proovin nii, et alustuseks 5x5 baasharjutust ja siis 6-12, mitte püramiiidina, vaid samade kordustega, 6-12-ni siis, tavaliselt 10 ja tundub väga hea! Näide: Hor. sur.- 5x5 Pos. sur.- 3x10 Neg. sur.- 3x10 Lendamine, kuidas kunagi, kas pos. või hor.- 3-4x10 Saan ka aru, et see õige leidmine on individuaalne ja ühe kavaga nagunii eluaeg treenida pole mõtet, aga huvitav oleks teada siiski, kuidas teised teevad, blogidest midagi saab lugeda, aga neid blogijaid pole eriti palju! Tänan tähelepanemise eest!
  20. Sinu tulemused?

    Surumine - aasta tagasi 130kg, praegu ei tea. Kükk - pole proovind, 8-si seeriaid olen 160-ga teind. Tõmme - 210kg kuna rohkem raskusi oma jõusaalis pole. Vanus on 31 ja kaal 105-115, kõigub nagu naftahind! Rind ei taha üldse areneda, ei meeldi mulle surumisliigutus kah, kükk ja tõmme on lemmikud! Trenni olen teind mingi 4 aastat, aga vahel on pikad pausid sees olnd.
  21. Link Väga kõva, palju õnne mehemürakale
  22. R.I.P Michael Jackson

    Või jummal, kui haigeks see teema on läind :lol Meie kõigiga sarnaselt s....v, n....v, magav, sööv, joov jne. inimene on ära surnud ja nüüd pool planeeti pasundab sellest, saage no üle!
  23. R.I.P Michael Jackson

    Teemavälise jutu jätkuks ütleks seda, et isiklikult minule on vastukarva see, et pool teema pealkirja koosneb inglise keelsest lühendist, kas hoopis puhka rahus Michael Jackson poleks mitte korrektne kirjutada? See R.I.P pole mingi rahvusvaheline lühend nagu S.O.S mu arust.
  24. R.I.P Michael Jackson

    Puhaku ta rahus jah! Kuna see teema on juba ära solgitud, siis seda ka, et ise ei tunne mingit sümpatiat selle tegelase vastu! Ega need pedofiilia süüdistused ikka päris lambi pealt ka ei tule ja pedofiilid on sort inimesi, keda ma kõige rohkem põlgan! Oletme lihtsalt, et ta tõesti oligi pedo mis pole ju päris võimatu, siis sel juhul oleks ta võind olla ka 10000000000000 korda andekam muusik, aga ikkagi oleks ta minu silmis värdjas, kelle välimuse ta viimane väljanägemine ka välja andis! Minu jaoks oli ta vaimuhaige juba seepärast, et kui ta tõesti tarvitas kõiki neid ravimeid, mis siis uudistes läbi on käind, siis ainult faasiga inimene pole võimeline aru saama, et need tapavad, olgugi, et arst need välja kirjutas.
×