Jump to content

Indrek K

Kasutajad
  • Sisu loend

    330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Indrek K postitused

  1. Narkomaffia Mädajuure külas

    Just täpselt... tundub...
  2. Kuulge, kui Kiivikas teeb kaasa rohkem, kui ühes telesaates, pea igal pool õlavarrred paljad, Adraga olid terevisioonis koos isegi, Ader tantsusaates, siis miks ei tohi Kalmus nati heategevusega tegeleda!? Adra tantsusaate ajal kilkasid kõik siin, et näed-näed, kui lahe, promob kulturismi ja puha, nüüd pos. dopingu proov, arvake ära, mida kulturismi promomist vajav seltskond inimestest nüüd sellest alast arvab? Ok, see viimane oli OT, aga kiunuge no nati vähem! Järjest rohkem hakkab tunduma, et fitness.ee seltskod ongi üks kari poolearulisi, kelle elus on kaks asja... jõusaal ja fitness.ee, ok alessandro käib kalal kah Proovi sa seda ära kustutada
  3. Marek, ma treenin kõrvalhoonesse sisustatud jõukas, bullerjaniga köetav jne. Kangile mahub 200kg max. Hantli võib küll kasvõi 100kg teha... omatehtud hantlivars Kas tuleksid siia treenima, kui ma võidaks?? See oleks tase juba Sõnumi saadan igal juhul!
  4. Viimase 100. aasta suurim lumeuputus Eestis

    Meil siin Võromaal nakas luuma külh joba ja külmä om katskümmendkolm kraati alla nulli! Ja lumi om vahhva
  5. Gröön VS Kiivikas

    Kahjuks kallike ma ei viitsi edasisse arutellu sukelduda, lähen just aastalõputrenni tegema! Arrivederci!!!
  6. Gröön VS Kiivikas

    Tundub, et Aktivisti ajab märjaks koolipoistele ärapanemine Ära liiga isiklikult võta kõrgharitud hiidintelligent!!!
  7. EESTI EDUKAIMAD SPORDIALAD!

    Väga kõva!!!
  8. Millega Alessandro peale trenni tegeleb.

    See oli siiani hea huumori teema, Su allkirjas on sama link olemas igas Su postis A ega topelt ei kärise juuuu! Ja vaata-vaata mind! Teemasse kah
  9. Ühes teises teemas täna sai just Schildt'i nimi kirja pandud ja arvan, et Pudza võikski tolle poisiga kokku minna, wiki andmetel kaaluvahe 12 kg Pudza kasuks, kuigi Schildt on ikka rohkem kickboxer, kui maasvõitleja, nii et MMA tipuga tegemist ei ole just, aga vähemalt on "record" MMA-s ka kõvasti plussis ja kaal ka samast klassist. jrx, kes praegu MMA-s kõige suuremad/pikemad/raskemad tipu lähedal olevad mehed on, Fedor nt., kes on minu arusaamist järgi absoluutne tipp, on suht tavakaalus vend mu arust
  10. Mis pikkusest raskem?

    Panen siia ühe lingi vastamise asemel Semmy Shildt Soovitan erilist tähelepanu pöörata tiitlitele See on küll minu arvamus, aga arvan, et suurus ikka loeb Tänapäeva võitlusalad on nii arenend lihtsalt ja tegijaid on väga palju ning mida aeg edasi, seda rohkem laiu ja pikki seal tipus saab olema, pisikesed tehnikamehed jäävad tahaplaanile! Polnd küll otsene vastus su küsimusele, aga mõtteainet vast annab.
  11. Ma ütlen selle kohta nii, et jõualadest ringi minna saab küll, ringist jõualadele nii väga ei saa!
  12. Steroidisõpradeks võib ka nimetada neid tugitooli kulturismifänne, kes Colemani, Cutler'i, Rühli taolisi fännavad
  13. Mis krdi MMA? Sorry, ma ei teagi täpselt, kas see on minu pihta, äkki isegi mitte, aga see on internet, räägin, mida tahan, mida räägin, selle valin ise välja, pole mul, ega kellelgi teisel vaja silmast silma kellegagi selleks kohtuda! Ja mismoodi see selgekstegemine välja näeb, käte-jalgadega we? Kui ei, siis miks mitte läbi neti?
  14. Kusjuures Sina Kalmus oled see, kellest mina isiklikult sellest seltskonnast kõige rohkem lugu pean, seltskonna all pean ma silmas võib öelda kõiki, kes Eestis kangide-hantlitega trenni teevad, loodan, et saad aru, mis ma mõtlen! Ütlen ausalt, luban, vannun, kui 5 aasta pärast on Eesti kulturismi teemas tänu Su praegusele klähvimisele midagi muutund, siis teen Sulle kasti tumedat
  15. Ma ütlen ausalt ära, sellist kuradi laseaeda pole ma varem näind, sa alessandro pole mulle nende aastate jooksul, kui ma fitness.ee-d lugend olen küll sellist muljet jätnud nagu sa praegu käitud, Kalmus samamoodi, kus kurat sa varem olid, enne, kui Adrapoiss positiivseks osutus, nüüd võitled nagu mingi kloun, mida n....i sa tõestada tahad! Juba ammu oleks võind hääle ära karjuda, et kõik kulturistid on keemikud. Nüüd tehakse mingeid uusi portaale jne. Te lugupeetud kulturistid ja fitnessistid olete oma maine selle klounaadiga ikka väga madalale viind, mõelge heaga midagi välja, et sellest jamast täiskasvanu kombel välja tulla, ise räägite siin koguaeg, et kuidas kulturismi mainet saaks tõsta... vot nii saabki, andke minna aga!!! Krõbistage ja ärge jääge vahele või olge lihtsalt puhtadi, sööge sipelgaid või kaduge proffide sekka, see on ju tegelt tegelikkus! Selle jama jookusl on mitu korda läbi lipsand teema, kas kulturism on sport või pole... On, arvan mina, igas mõttes, aga samas on kõik kahtlused sellel alal õigustatud, trenn, mida teete, on raskemaist raskem, aga hindamissüsteem on sisuliselt sama, mis missi- või seksikaimate valimistel! Isegi iidol või must lammas Ott, kuidas kelleleg,i ütles, peale Mikk Raudsepa viimast võistlust, et kohtunikud vahetusid ja tulemus oleks võind teine olla. Objektiivne see asi nagunii pole, usun, et nii mõnigi nõustub minuga ja nii mõnigi mitte Soovin Teile siit Võrumaa metsade vahelt rasket kangi ja tervet mõistust!
  16. Snatch & C. J

    Palun jätkake, hea teema, tahaks ise ka klassikalisest tõstmisest natsa rohkem teda saada
  17. Fakt on see, et tippsprdiga käib doping käsikäes, jääd vahele, tunnista, antud juhul on Kalmus ainuke, kes tunnistada julgeb, respect selle eest! Samas pole Ott vahele jäänd, aga mina Kalmuse jutu peale, selle peale, kui südamest ta seda asja ajab igatahes usun seda, mis ta Kiivikase kohta räägib ja mina pean tast tulevikus pigem rohkem lugu ja Kiivikast vähem, olgu asjad tegelikult, kuidas tahes! Võitku ta kasvõi veel 11 EMV tiitlit juurde! Ainuke asi, mida kindlalt tõeks võib pidada, on soe tunne püksis, siis oled kas täis kusend või ära sittund ennast! Btw... Hea teema, emotsionaalne vähemalt
  18. Netifoorumites vaidlemise kohta, mis selles nii väga halba on? Sinnapoole maailm nagunii liigub, et väga suur osa suhtlusest tehakse distantsilt, mitte ei ronita iga sõna pärast teisele nina alla!
  19. Toidulisandite kaitseks ja teavituseks!

    Miks Sul tava jutumärkides on:P
  20. Oti kohta nati, ei kaitseks, ega kahjuks... kui ta jääb MM-l 15 seast välja, siis keevitatekse 10 lk, foorumisse, et näetttt, puhtalt maailmas läbi ei löö ja kui nüüd konkurent jääb vahele, siis on Tokko/Kiivikas gäng kõik ära ostnud ja kinni plekkind! Mina, kui väikse õllekõhuga lihtsalt omaks lõbuks raskusi tõstev mittekulturist ütlen, et rohkem munavalget, jahukastet ja kõksugu süütuid GAINEREID, vaatame, millal järgmine eestlane auhinnakohti hakkab saama! Hakake parem rammumeesteks, seal on eestlased tegijad vähemalt!
  21. See teema = täielik naer! Olge siis tugevad
  22. Küsin kaa. Millist jõutrenni suusatajad nt. peaks tegema, sõber tegeleb selle alaga, ta pumpab ka kuni 12 kordust, ise arvan, et kõige õigem see ei ole?
  23. Lõuatõmbed lailihasele

    Kasutage no otsingut
  24. Miks eestpoolt, sa just ütlesid Tänx enivei!
×