Jump to content

Indrek K

Kasutajad
  • Sisu loend

    330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Indrek K postitused

  1. EKV ja Balti Matš 2010

    Kes kommenteeris seal?
  2. Jõutõmme

    Meelis Pungits on ka mu arust 360 üles tõmmand!
  3. Hardstyle

    Old school heavy metal, one and only
  4. Keda fännad?

    Oma naist ja lapsi...
  5. Scott Mendelsoni katse lamades surumises 490kg!

    Ära nüüd solvu onju, mul jumala pohh tegelt sellest teemast, aga ole hea ja ütle, kas sa kirjutada ka oskad või trükid lihtsalt sõnu ritta? Räägid ka sama segaselt või?
  6. Scott Mendelsoni katse lamades surumises 490kg!

    Ma ei saa küll aru Ott, miks sa nii sitasti ütled, su enda rekord on pea poole vähem (täpselt ei tea ja ei huvitagi, nii et ärge hakake tarka panemagi) Kas tahad öelda, et Mendelson on nõrk vms.? Sul kukkuks nii raske kang vast rinnakorvi puruks, kui sirgetele kätele üritaksid võtta seda! Ma ei taha sind mõnitada ega midagi, aga kuidagi imelik tundub, et see sulle nalja pakub või äkki ei saa ma su huumorimeelest kõige paremini aru!
  7. Arnold Classic 2010-ennusta ja võida FIT-e!

    Ok, sorry Ju olen ajast maas natsa! Kuigi see, et Jay varem võitnud, ei anna ju põhjust mitte osalemiseks või äkki ei tohi või? Minu arust võitjad alati nati teiste nimedega olnd, kui Mr.. Olympial samal hooajal!
  8. Arnold Classic 2010-ennusta ja võida FIT-e!

    Kuidagi matt on jah! Ja palun tehke mulle lollile selgeks, miks Arnoldil kõik Mr. Olympia tegelased ei võistle?
  9. Arnold Classic 2010-ennusta ja võida FIT-e!

    Gert Gorsanovist niipalju, et tugeva konkurentsi seas ja hullumeelsete raskuste seas tuli kuskil 32-34 koha peale, täpselt ei mäleta, midagi taolist oli! Kõigeparema ala peal oli ta 15 nes. Tänud James
  10. Dokfilm: Teismelised musklimäed

    Et ühesõnaga poiss sai 17 aastaselt endast vanematest jagu, aga no ütle lolli, tegi harjutusi lohakalt onju, ju need lihased olid mingi filmitrikk
  11. Obinitsa näidistreening - pildid

    Ise ka korra seal käind, sisustuse osas jah saal mitte kõige parem, no kükipuur ikka oleks võind olla. Nati edasijõudnumal treenijal jääb seal nii raskustest, kui varustusest puudus kahjuks!
  12. Jõusaali tsitaadid

    Treening on kuningas, toitumine kuninganna, pange nad paari ja saate kuningriigi!
  13. sauel uus jõusaal

    Seesama varustus oli siin lehel mõni aeg tagsi müügis ju. Isegi olin raskustest huvitatud.
  14. Hantlid

    Eestis on hantlid, raskused üldse ülikallid, isiklikult arvan, et tehakse väga suur juurdehindlus neile, Norras olid küll odavamad mu arust.
  15. ravimiamet on eestis vist ise haige ?

    Vägivalduriga nõus, pole vaja iga seaduse pärast riigi peale tänitama hakata, seadusi teevad need, kelle me ise valind või siis mitte valimas käind.
  16. Keegi selle teema pealkirja ka lugend on või?
  17. A.Tokko taotleb läbi Patendiameti omale Bonsunat!

    Vägivalda küll ei armasta, aga ai kuis tahaks kogu seda punti poksiringi panna, loosiks paarid välja ja hakkaks kalli raha eest pileteid müüma MMA reeglid üldiselt oleks, aind et küünistada ka võib, siis saaks aktivist ka ennast kenasti-ilusti välja elada Kaege no kuigi, jahtuge maha, te olete seal linnasees päris ära keerand vist, sa alessandro võiks ka ikka nii mõnegi posti tegematta jätta, asi pole selles, et kas sa ei või küsida või et kas sul on õigus või pole seda posti teha, aga lihtsalt... Sa tubli kalamehena võta rohkem aega jääaugu peal istumiseks, ära netiskäismist võimaldavat telefoni ka kaasa võta, puhkad närvi ja loodetavasti saad hea saagi kah, proovi vähem modeda... onju! Aga üldiselt jah, peab vist bonsuna.com-i vaikselt üle kolima! Siin on palju räägitud, et see jama hakkas Aderi vahelejäämisega, Kiivikas, kes siin foorumis pröökas muidu, et vaadake ikka mu saadet ja nännännäää, tegi fotoreportaaze oma üliedukatelt võistlustelt laiast maailmas, pole sel teemal vist ainsatki posti teind, samamoodi Tokko praeguse teema puhul! Kui Kalmus metekaga vahele jäi, kirjutas ta minu mäletamist mööda oma blogisse pika jutu selle kohta ja oli ka artikkel sel teemal, mees julges tunnistada vähemalt, selle eest minu polt igatahes respekt! Oi jummal, tegelt ei viitsi selle klounaadiga eriti kaasa minna, niiet aitab küll!
  18. Omamoodi õlaharjutused.

    Kas on keegi nii proovind? Tundub päris huvitav isegi, kuigi kohati tehaks nagu mingeid muid harjutusi vale tehnikaga eriti esimene meenutab seda!
  19. Täna 00.35 Mängufilm: Arnold Schwarzenegger Lõbus tagasivaade Arnold Schwarzeneggeri elule: kuidas temast sai musklimees ja siis tuntud filmistaar. Sellega tema karjäär aga veel kaugeltki ei lõppenud, sest 2003. aastal võitis ta endale California kuberneri koha. Film paljastab mehest nii mõnegi pikantse fakti ning saladuse, mis on teda aidanud läbi lüüa ka kõige kummalisemate ambitsioonide täitmisel. Peaks nagu kohustuslik olema
  20. Mängufilm: Arnold Schwarzenegger

    Vähe kahtlane jah Parem vaataks Pumping Ironit arvutist
  21. Mängufilm: Arnold Schwarzenegger

    Vähe kahtlane jah
  22. Mängufilm: Arnold Schwarzenegger

    Just hakkas!!!
×