Jump to content

Indrek K

Kasutajad
  • Sisu loend

    330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Indrek K postitused

  1. Punnis kõht

    Mis see Obinitsa siia puutub? Ma küll ise Võrokene, aga ikkagi...
  2. Barbell Upright Rows

    Ok, tunnistan, et ajasin asjad nati segamini siin ja hakkasid randmejuttu ajama Kuskil artiklis, kus oli randmete teema, oli just see harjutus ka ära mainitud! Aga minul just ei kannatagi seda randmete pärast teha, väikse raskusega veel, siis saab kangi nö. sõrmede vahele lasta, aga suuremate raskustega enam mitte.
  3. Barbell Upright Rows

    Isiklikult arvan, et kui randmed on piisavalt painduvad, siis tegelt ei tohiks suuremaid probleeme olla! Minul näiteks ei ole ja pole seda harjutust teind kah! Ja kõiki artikleid ja saite ei tohiks ka väga tõsiselt võtta, pole need asjad midagi nii must-valged!
  4. Tagasi artikli juurde "Nii mõnigi kord on ajakirjanik või artikli kirjutaja saatana enda sõnumitooja." Nii ütles kord ühe meeste ajakirja väljaandja. Kusjuures, tal on õigus. Mõned asjad lihtsalt tuleb välja öelda, kuid tõsi, tihtipeale saavad paljud selliste otseste mõtete väljaütlemisel haiget, paljud solvuvad, ent hooliamata oma väljanäidatavast nördimusest saadakse tihtipeale ka ise aru, et asjad ongi tegelikult nii, nagu välja öeldi. Võtame näiteks võistluskulturismi või õigemini, mis sellest järgi on jäänud. On palju asju, mida kulturismist rääkides jäetakse välja?
  5. Tallinn - Helsinki - Stockholm jõutõstmises

    Pidasin silmas Eesti noori üldse! Või on teine liiga Traksil?
  6. Tallinn - Helsinki - Stockholm jõutõstmises

    Ei puutugi! Loe veel paar korda mu postitust, äkki hakkad aru ka saama
  7. Tallinn - Helsinki - Stockholm jõutõstmises

    Kõvad vennad, midagi pole öelda! Alex ja Siim loodetavasti jõuavad veel väga kaugele ja kui Traks ka veel Eestist punti panna, siis vaevalt vist maailmas samasugust noortetiimi kellelgi vastu panna oleks!
  8. Imre Vähi sai isaks!

    Õnne-õnne-õnne!
  9. Kulturism on surnud

    Mõneti küll õige tähelepanek, aga siiski kõikide spordialadega on nii, et treening ei koosne ainult sellest, mida võistlustel tehakse! Kulturismiga on aga vast nii, et paljude jaoks põnevam osa toimub just treeningul, muude aladega on üldiselt vastupidi. Aga üldiselt on ikka nii, et see on järjekordne teema siin foorumis, kus selle teema üle on vaidlus tekkind ja ütlen ette ära, et see ei vii mitte kuhugi! Minu jaoks isiklikult kulturism on sport! Või võib ka nii öelda, et treening on sport ja võistlus kultuur, sealt ka ala nimi, vähemalt eesti keeles
  10. Kulturism on surnud

    Kahju, et sul artikli sõnum arusaamatuks jääb või ei jää, aga minu arust pole see koht, kus peaks hakkama mingit teaduslikku jama ajama!
  11. Kulturism on surnud

    Surnud, kui sport, milleks nagunii paljud kulturismi ei pea, teaduslikul tasandil on Olympia kolle muidugi huvitav vaadata! Olgem ausad ega muudel aladel dopingukasutamine nii ehedalt välja ei paista.
  12. Kulturism on surnud

    100% nõus!!!
  13. MR. OLYMPIA 2010

    Sellised mõõdud leidsin - Height: 5ft 6ins. Weight: 220 contest; 240 off season Eks arvuta ise, palju meie mõõtühikutes teeb!
  14. Võite torrentina ka selle tõmmata, saate hea kvaliteediga asja vähemalt
  15. Ütle Vägivaldur, mida siin kummutati??? Viisakas? Mis krdi mõtttes Olen ma midagi valesti öelnud või? Ja must valgelt ma ka võta mite midagi, pigem sina võtad, kui suur siis peab võitma ja kui võida, siis lõpetagu ala! Mõtle natikene äkki! Paar eelmist posti tundusid küll, a'la et nää rammumees sai tappa, tappa sai enda suuruse käest... sry siin keegi mainis, et et kergkaallasi võib ta peksta!!!
  16. Aga näed, poiss on pildis ja poisist räägitakse! Arvan, et Fedor hea meelega annaks või ongi andnud Mariusele näpunäiteid, kuidas ringis hakkama saada, sest erinevalt teist ullikestest ta teab, et Pudzia ei võrdle end temaga kohe kindlasti mitte!
  17. Ma ei räuska... nii nagu sina muljetasid, nii ka mina avaldasin oma arvamust! Selleks, et sinna ringi saada peab juba kõva mees olema ja Pudzia on seda ja ütlen veelkord, et seal ringis läheb nagu läheb, ma ei usu, et ta sinna läks kindla teadmisega, et ta võidab. Häirib see, et siinne rahvas teeb maha meest, kes oma ala tipust proovib teist ala, Vägivalduril nt on isegi hea meel, Pudzia kaotas ja arvab, et see matš kummutab mõne arvamusi täitsa lollakas! Mina isiklikult austan Pudziat, vend on ühe ala vaieldamatu tipp ja nüüd kompab maad mujal ja mis selles imelikku on, kui kõige paremini ei lähe. Üritage nati objektiivsemalt asja võtta... muud ei midagi!
  18. Mida te targutate, vennal on vähemalt julgust ringi minna, arvate, et ta ise ei teadnud, et ta kaotada ka võib!? Hale on te targutamine hoopis, mitte Pudzia esinemine ja tean, et nii pole ilus öelda, aga te suguseid võiks ta kolmekaupa ette võtta!!!
  19. European Powerlifting Championships 2010

    Oli vist kas 90 või 100 kiloga prantsuse surumist teind ja nii juhtus, kiirabiga oli ära viidud, bonsuna foorumis päeva sündmuse teemas oli juttu sellest nati!
  20. European Powerlifting Championships 2010

    Triitseps puruks ju kahjuks!
  21. Küsimus PILDIGA

    Ärge nüüd nugade peale minge kurat võtaks, erinevad riigid, erinevad summad... Mina väidan, et mitte mingit vahet pole millist treenerit kasutada, tulemused on nagunii suht samad, nõiduda teist keegi ei oska, oleneb pigem sellest, kuidas treener klienti etteantud juhiseid täitma suudab panna! Pole teist keegi mingi imemees! See üksteise võrdlemine hakkab küll lasteaeda meenutama!
  22. Kõik on uus aprillikuus

    Sama siin, vana oli minu meelest kah palju (loogilisem) parem, aga no vast harjub pikapeale!
  23. Seljaprobleemid - lahendus?

    Ooda no nati, jõutõmme küll vast alustuseks kõige parem lahendus ei ole või kui, siis üli kergete raskustega. Siin peaks ikka spetsialisti poole pöörduma, seljaga küll nalja teha pole mõtet, pärast elu lõpuni kammajaad, kui palju!!!
  24. Kust osta hea hinnaga hantleid

    Olen seda ka varemalt soovitand ja soovitan ka nüüd! Kui käed otsas, siis osta jupike umbes 30mm-st keermelatti, mutrid ja sinna sobivad seibid, lase seibid õigetsse kohtadesse kinni keevitada ja teip nt. ümber käepideme ja ongi valmis, kalli raha eest pead aind raskused ostma! Tegin huvi pärast ka pikad varred endale ja umbes 100kg hantli! Väga lihtne ja odav lahendus!
  25. EKV ja Balti Matš 2010

    Aa, selge siis, tundus jah hääle järgi, aga ma millegi pärast ei uskund ja seepärast küsisingi
×