Jump to content

Indrek K

Kasutajad
  • Sisu loend

    330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Indrek K postitused

  1. Kle Taltsi poeg, Su mögal oleks mingigi mõte olemas, kui keegi selles,keegigi kunagi kasu saaks! Sa solvad igal selle teema leheküljel inimesi, kellga Sa peaks pigem arutama, pigem madalamat profiili hoidma kuna neist vähemalt ühel on ka vastav paber olemas, mille olemasolu tähtsust Sa vist küll kahjuks ei tunnista nagunii, mitte paukuma ja igast kuradi Sulle vastutoodud argumendist mingit viga leida, et jälle neid lollakaid irvesmaile postitada! Või äkki Sa naudid seda? Siis on asi veel hullem! Mõtle korrakski, et Sul ei pruugi õigus olla ja guugel on ju otsatu auk, Sa võid siin viimse päeva laupäevani linkida, et nää jälle tuttuus uurimus! See ongi ju lõpuniehitamatta jääv linn, tänasepäeva uuring ei ole mingi näitaja, keegi praktiseerib, nö tõestab ja siis alles nii ongi, mingiks ajaks võib-olla! Kas sa sellist vanarahva ütlemist usud, et selline Sa välja näed, mida sööd? Kogu selle planeedi ajalugu on üldiselt näidand, et nii on! Praegu Sa oled kindel, et kõik on nii nagu nagu Sa ütled, oli see Henry Ford või Alva Edison või keegi taoline, kes õhtuti oma arvamuste üle mõtiskles, et kas on ikka nii nagu ta päeval mõtles ja pani vead kirja, mida ta ka küll tol ajal vigadeks aind pidada võiks! Mis Sa mõtled, et Otter ja teised, kelle jaoks see teema leiva lauale toob ei uuri ja ei arene, ei käi koolitustel, ma usun, et käivad nt. Ma ostan Sulle kümme vahutorti, 10 kg suhkrut ja palun põlvili Su ees andeks, kui kümne aasta pärast kulturistid nendega vormi teevad! Ja ma pole kogu teemat läbi lugend, kas kasvõi üks mingit kulturisti jaoks arvestatavat vormi omav inimene peale Sinu (Sa ei kuulu sinna hulka (veel) ) ka sama teooriat pooldab? Jätame füsioloogia või noh selle peenikese teema kõrvale, keskenduks välimusele ja tulemusele! Et siis jah, selle oma mõtte päheistutamise asemel võiksid Sa diplomaatilisem olla lihtsalt, pole ju eriti ime, kui asja õppind inimesele käib pinda, kui nüüd järsku keegi guugeldaja ütlema, paha sõnavara kasutades, et Teil pole õigus. See on elu! Kuigi on ju olemas ütlemine, et Fuck School, We Have Google! Ja Innu on mu nimi bon-is, ehk olen Su teooritega ka sealt kursis ja muidu pole vigagi, aga võta vähe vaiksemalt, ehk ole korra elus kulturist ära! Ma ka pole olnd ja ei saagi olema, aga ma ei õpeta kahes avalikus foorumis algajatele toitumist kah, ma tean ise, mis vale on
  2. Mis on hardcore...

    Hardcore on elu kuskil Aasia, Venemaa või Lõuna-Ameerika vanglas, võib-olla ka Iraagis, Afganistaanis, hardcore on see, kui üksikema kasvatab nt. kolm last üksi üles ja suudab nende hariduse eest maksta! Ma ei ole küll ise kulturismiga seotud, aga olen seda foorumit 7-8 aastat ja see on teine kord, kui muidu väga heade artiklitega tuntud Rückenberg jälle kulturismi maailmas üldse kõige kõvemaks asjaks peab, esimene oli siis, kui kulturistid pidid jutu järgi kõige targemad sportlased olema Mis kas triatlonisti trenn pole hardcore või mitu korda trenni tegevate sportlaste trenn! Vabandan siinkohal muidugi, kui selle artikliga ka teisi sportlasi silmas peeti, aga tundub, et pigem mitte! Ja ka sellega nõustun tegelt, et kulturismis režiim küll vist tõesti kõige hullem, aga samas see, et seda nii järjepidevalt järgitakse juba näitab, et kõige targemad sportlased nad küll ei ole Ok, see nali rohkem! Lihtsalt ma ei saa aru, kuidas saab lihaste peale nii ära sõita katus, et kultustiks üldse hakataks ja sellist haigemaja elu elatakse! Ja niipalju, kui ma aru olen saand, siis ega seda ei naudita küll, vaadates ja lugedes dieedi periood kommentaaregi nt. Aga noh ju peab lihas nii nii suur olema lihtsalt! Aga ma soovitan seda artiklit laiemalt levitada, äkki siis inimesed hakkavad kulturismi ka spordiks lõpuks pidama, kui näevad, kui haarkoorid kulturistid ikka on! Ma tean küll, et ma nüüd saan igast uksest ja aknast, aga see selleks!
  3. Kui tülli sa Renno Jokeriga läind oled, et sellist jama ajad suust välja???
  4. Kalmuse eetrikeeld

    Üldiselt tahtsin ma seda öelda sellega, et teil kõigil peaks minu arvates olema nii palju mõtlemisvõimet, et te saate aru, selline teema arendamine ei vii mitte kuhugi, sellistel teemadel siuke targutamine pole mitte kunagi tõde selgitand. Eriti antud juhtumi korral, kus tõde iseenesest ju puudubki üldse. Inimesed saavad vaid oma vaimukusi, olgu need kõrgemal tasemel või madalamal, pilduda ja ennast lihtsalt klahve klõbistades välja elada, kusjuures pooled foorumite teemad on taolised. Teemasse tahan öelda seda, et kas ja kus on kirjas, et Kalmus ei tohi vinguda? Vinguda ajakirjanduses, foorumites, kusiganes? See on tema õigus ja kui selle peale antud juhul siis fitness.ee keskkond marru läheb ja Kalmus jobuks sõimab, siis see näitab ainult selle keskkonna vaimset taset, seda loomulikult üldistades!!! Selge on ka see, et klipi lõpptarbijal on õigus sellest loobuda ja Kalmus ei saa sinna midagi suurt parata, peale selle, et tõesti nati kisa tõsta, aitab see, siis või mitte, see on juba iseasi! Mis puutub Eesti kulturismi ja seda, et Kalmusel selle kohta nii mõndagi öelda on, siis sellega olen mina nõus! Eesti on juba nii väike konnatiik, et siin tahes-tahtmata olukord, kus ühed on valitsejad! usun, et kui eestikaid hindaks puhtalt mingid välismaa kohtunikud, kellel Eesti kulturismi telgitagustes toimuvast aimugi pole, oleks tulemused ka teised! See on minu arvamus. Ja see on ka põhjus, miks ma kulturismist kõige paremini ei arva, liiga palju on jutte peale võistlusi, et tegelt oleks pidand hoopis see võitma jne. Järelikult päris õige see asi pole! Just selle pärast ka paljud seda spordiks ei pea ja kulturistid ei tohiks selle üle imestada minu arust! Hää küll, ei viitsi rohkem, hakkan ise ka juba ohvriks minema ja jama siin ajama
  5. Kalmuse eetrikeeld

    Õigesti teed Bonsuna! Mulle meenub seda teemat lugedes vana hea ütlemine, et vaid kaks asja on lõputud, universum ja inimlik rumalus, kuigi selles esimeses ma päris kindel pole!
  6. Kalmuse eetrikeeld

    Ma pole ka täpselt aru saanud, mida see hardcore lifestyle tähendab?
  7. See oli ja jama Oti poolt minu arust, et liiga pikalt rääkis vabakava ajal! See on ju sama, kui mingil üritusel tutvustaja laulja laulmise ajal oma juttu edasi ajab põhimõtteliselt!
  8. Sibul testosterooni tõstja?

    Aga on ju müüa köögivilja mahlad, kus sibul ka sees, need küll maitsevad väga hästi, iseasi, kui palju seal sibulat on!? Mina aga soovitan aga teha nii... võtta liiter tomatimahla, hakkida sisse vähemalt üks suur sibul ja mõned küüned küüslauku, hakkida võimalikult peeneks, kaunistuseks vähe rohelist ka peale siputada ja voilaaa... plät, mul hakkas praegu suu nii vett jooksma, et...
  9. Vend Vähk Peab liikuma!

    Väga head pildid Tütrekese keha on sama jäme, kui papa käsi!
  10. See on nüüd küll üks selline teema, mille puhul tahaks öelda, et ainuke kindlasti kahjulik asi on elamine ise, selle puhul on tõestatud, et see lõpeb kindlasti alati surmaga!
  11. Oslo Grand Prix 2011

    Seda v6iks isegi vaatama minna, 80km minust siin!
  12. Kaido Leesmann võistleb laupäeval MM-l

    Olemas 262,5 kah, jumala kergelt tundus mulle igatahes! Õnne pronksi puhul!
  13. Kaido Leesmann võistleb laupäeval MM-l

    Huvitav... Kaido võiks kolmandal katsel ju minu arust 275-t proovida, kui läheks, saaks II koha. Kas pole nii? Edit: Sry, minu viga, see leht hakkis, ei saand aru täpselt mis ja kus!
  14. Kaido Leesmann võistleb laupäeval MM-l

    Olemas 260.
  15. Juba tõenäosusteooria järgi ei saa ka V taseme treeneritel ALATI õigus olla! Aga samas loomulikult ei väida ma, et I. Otsus seal jama ajas!
  16. Nelja aastane musklipoiss

    Päris vinge tegelane.
  17. Wendler´i süsteem 5/3/1

    Kliki siia Pole mõtet asa keeruliseks ajada, sealt edasi klikkimise eest mina ei vastuta
  18. KAS TÄISKASVANUD INIMENE VÕIB JUUA LEHMAPIIMA?

    Nässu on ja aetud selle töötlemisega poes müüdav piim! Soomes ka töökaaslased jõid seda helesinist ollust, mis meenutas kunstitunnist tuttavat vesivärvi vett peale seda, kui sinna oli valget pintslit sisse kastetud! Ja minu jutu peale, et kodus joon ma piima, mis äsja lehma seest tulnd on, vastasid nad, aga see on ju tervisele kahjulik!
  19. Wendler´i süsteem 5/3/1

    Hea artikkel igatpidi! Kellel tekivad kahtlused, kuidas õige on, võiks juutuubist otsida Wendleri nime alt, seal igasugu materjali olemas!
  20. Surumiskava Kaidolt

    Suured tänud, kava käes!
  21. Surumiskava Kaidolt

    Sooviks ka kava, kui tüli ei tee! humalasulane@gmail.com
  22. Õlad kasvama

    Maitse asi! Mina eelistan iga kell vabasid raskusi!
  23. 32. EMV jõutõstmises: videod ja fotod!

    Kes seal need tublid kettapoisid ka on, kui saladus pole? Hea aeroobne neil igatahes.
  24. Jah mehed, noored vaatavad! Aile vist pole kuulnud tänapäeva noorte omavahelist jutuajamist! Aga selles videos tegemist minu arust kah täiesti tavalise meestevahelise tögamisega, mis näitab pigem huumorisoone ja vastupidiselt paljude arvamusele, intelligentsi olemasolule! Naised vist eriti niimoodi räägi jah või ma ka ei tea... igatahes, kõigil naistel pole kahjuks sellist huumorisoont nagu Peggy Bundil!
  25. Tahaks võtta kaalust kiiremini maha

    Kuldsed sõnad! Lisaks veelkord ka selle, et tähtis on ju välimus, mitte kaalunumber nagu keegi eelnevalt mainis juba! Elustiili vaja muuta, mitte aind kaalu... ja kusjuures see käib ka minu kohta
×