Jump to content

player

Kasutajad
  • Sisu loend

    16
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

player

  • Tase
    Algaja
  1. toidukava

    Olen M 13a. 80kg 175cm Mul oleks vaja õiget toitumiskava. Keegi saaks aidata? MSN-kopraonu8@hotmail.com
  2. Kaalulangetamine

    Tere Suured tänud soovituste eest. Olen tegelenud karatega juba 4 aastat. Võtan Teie soovitusi kuulda. Näiteks eile sõin peale kooli 3 keedumuna ära
  3. Kaalulangetamine

    ei ole hetkel mingit koormamist tähele pannud
  4. Tere

    Konto passivne ju tal!
  5. Kaalulangetamine

    võimas! mõtlesin just et kohv halb sellele!
  6. Kaalulangetamine

    ei ole.. kui ma olen saanud ühe ujumise päevaga 4kg alla siis nagu ei tohiks see võimatu olla.. olge ise paksud algul on täiega lihtne kilosid maha saada kui ainult viitsimist on!
  7. Küsimus

    ained lähevad lahjemaks ju siis kui need kokku segatakse
  8. Palun aidake mind !!

    Pekist peaksid sa lahti saama pääris kiiresti Aga jah ma olen väga paks.. ning mulle tuleb kasuks kui ma oma menüüd pidevalt muudan:)
  9. Kaalulangetamine

    rooja see nüüd kll ei old!! kui kahe päeva keskmine 2,4kg siis nagu jah!
  10. Kaalulangetamine

    Äkki sa mõtlesid päevas ikka?
  11. Kaalulangetamine

    sellepärast ongi kahtlane et päevas 1kg läheb
  12. Kaalulangetamine

    Ma tegin nagu te käskisite ning - 1kg päevas läks maha. Kas see noh keefir soodustab ainevahetust?
  13. Kaalulangetamine

    Tere! Ei tea kas see on õige paik selle teema jaoks, aga siit ta tuleb. Olen 13 a. M 174cm 81kg!! Osad räägivad et peale kuut mitte söömine ja puuviljade söömine tuleb kasuks. Teatavasti sisaldavad puuviljad süsivesikud, osad soovitavad et just ei tohiks süüa süsivesikuid. Muidu käin iga nädal mõned korrad ujumas ~1,5h. Ning võtan aktiivselt osa kõikidest kehalise tundidest. Kas peaksingi siis hakkama mune õgima või jätkata kaalulangetamist eelnevalt öelduga? Pealegi ma ei ole kindel selles kas ma suudan seda kaalu säilitada hiljem. Hommikul 7.00 - rukkipala vorstiga, keefir 10.40 - koolilõuna 18.00 õhtusöök - kartulipuder/pasta/riis/ ühesõnaga korralikum suutäis + keefir, peale neid söön puuvilja. Loodan abi saada. PÄIKEST!
  14. küsimus kaalu langetamise teemal

    Tuttav teema mul endal samamoodi.. Kuigi olen hakkand enda elustiili muutma ja korralikumalt toituma.. Kuid siiski ei tea ma sellest palju nii et igasugune abi oleks teretulnud - kennu34@hot.ee <----mail
×