Jump to content

sylver

Kasutajad
  • Sisu loend

    38
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

sylver

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 02.09.1990

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://
  1. Kava!!

    Oleks ka soovi kava järgi. Jõusaalis käin 3x nädalas. silver.samarin@gmail.com
  2. tänan väga sain vägagi targemaks.
  3. Kuidas ma saan aru et on tegemist baasharjutusega või Isolatsiooni harjutusega?
  4. Millal neid baasharjutusi tehakse? et kas trenni alguses, keskel või lõpus.
  5. Kas keegi saaks selgitada täpselt ära mis on baasharjutus? otsisin foorumsit kyll aga teada kahjuks ikka ei saanud
  6. fitness rate

    kahjuks just täna ei lugenud neid uudiseid
  7. fitness rate

    Et mul tuli mail sinna mailiboxi et ma olen võitnud fitness.ee Rate nädalamängu, et igaks juhuks küsiks üle et on see tõsi? Kasutaja on muidu seal sylver. Vabandan kui teema on vales kohas.
  8. aga kust seda pärnust saada? Pole nagu eriti kusagil pärnus muud näinud kui biolab
  9. Tahaks teada täpsemalt palju, millal,millega proteiini võtta? Tahaks tead selleks et seda valesti ei võtaks. Proteiiniks siis: http://i21.photobucket.com/albums/b264/Dwarlin/DSC00789.jpg
  10. Kava 2 päeva nädalas

    nu ok aga tahaks sellele ka vastust saada kui saate vastata et mul on probleem et vererõhk on kõrge. Äkki teate kuidas seda alla saaks?
  11. Kava 2 päeva nädalas

    aga seal alla on kirjutatud et Kava teha soovitatavalt 3-4x nädalas.
  12. Oleks vaja kava mis on ainult 2 päeva nädalas kuna ei saa praegusel ajal rohkem jõusaali minna. Ise olen 15 aastane. Kaalun 56kg pikkust on 171cm ning rinnalt läheb 47,5kg üles. Ma ei tea kas see on vajalik aga igaks juhuks kirjutan ikka. üks küsimus veel et mul on probleem et vererõhk on kõrge. Äkki teate kuidas seda alla saaks või on see vale koht ültse küsimiseks? Vabandan selle pärast kui sellist teemat on juba varem tehtud.
  13. SL õhtulehes toidukava

    5 detsembri SL õhtulehes on olemas 15-17 aastase lapse toidu kava. Äkki keegi ütleb et on see ka hea kava?
  14. Punnid kaenla all

    nahaarst ütles et mul on mingine higinäärme põletik.
  15. Punnid kaenla all

    kle proovi ise minu seisundis kirjutada.
×