Jump to content

smitser

Kasutajad
  • Sisu loend

    90
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

smitser

  • Tase
    Värske olija
  1. Kust leida trenniks püksid?

    Vaevalt et meesterahvas kasutab sõnu "väike piht" enda kohta.
  2. Tere! Ca kuu aega tagasi tegin oma paremale küünarnukile liiga, pr. surumist tehes. Tundsin kohe, et pekkis, ja jätsin harjutused pooleli. 2 nädalat ei teinud üldse ülakeha, nüüd olen tasapisi teinud, aga ei lähe see asi paremaks. Jama selles, et paljude teiste harjutuste ajal annab ka tunda, st ma ei saa 100 % teha ( rinnalt surumised just ja mõni ainuke triitsa harjutus on, kus üldse ei anna tunda). Kas peakski täiesti välja jätma kõik harjutused, kus küünarnukk tunda annab?? Ma ei ole päris kindel, kas see paraneb lambist ise ära siis? Suurt usku mul ei ole perearsti külastamise suhtes, aga mine tea Täpselt küünarnuki otsa peal selline väike punkt on valus, ka katsudes on tunda valu. Ette tänades A.
  3. Olimp Team - Tatjana Kurilova

    super, igatahes. Pilte vaadates tundub, et geneetiline soodumus on vist päris hea, samas ilmselgelt tuleb kiita treenerit, ilma teadmisteta õige toitumise ja treeningute kohta vnii hästi ei pruugi õnnestuda.
  4. Ansjuu- blogi

    Tundub nagu vasak pool vajaks natuke järeleaitamist? Toidud on sul küll kõigi piltide peal ülimalt isuäratavad, kas sa koguaeg garneerid neid tõesti niiviisi või ainult siiski pildistamise jaoks?
  5. Ansjuu- blogi

  6. Ansjuu- blogi

    Mina küll ei soovitaks täiskükki kellelegi, kellel on põlvedega probleeme. Eks enesetunnet on vast kõige tähtsam jälgida. Mul põlved veits pekkis ja väga selgelt on väidetud mitme spetsialisti poolt (ortopeed, füsiterapeut), et täiskükk on 100 % out. Ja kuna ma ise tunnen ka et asi on päris jama kui teha üle poolküki, siis olen kavast välja jätnud. Ilmselt ei ole siin olemas lõplikku tõde, Nagu tihtipeale kipub olema...
  7. Ansjuu- blogi

    wow! Täiskükke teed? jalgade sirutus taha on küll väga hea raskusega, suurem kui sirutus ette???
  8. Ansjuu- blogi

    Tekib ka küsimus, kas althaare või pealthaare.
  9. krassy blogi

    Proovi sedasi. Viska selili tasasele pinnale. Pinguta reielihast, ja suru samal ajal kanda vastu maad. Ettevaatlikult! Mul lõi väga terava valu põlve ülemisse osasse, nö "sisse". Ma ei mäleta mis see diagonns täpselt oli, igatahes soovitas ta alati väga korralikult eesmist reielihast venitada, kui jalad koormust saavad. Joosta võib, harva, korralike jalanõudega ja mitte asfaldil. Kõike tuleb võtta mõistusega, kommenteeris tohter. Ütles ka, et võiksin osta athrostoppi, pole seda teinud, kasutan siit fitness.ee-st ostetud miskit liigesepulbrit, gelenk nahrung. Kohati tundub, et toimib überhästi . väga täpselt ei oska hinnata. Kunagi tarbisin ka 3+3 kuud glükosamiini, mu meelest oli nulliring. Igatahes plaanin osa võtta scoutsrännakust, siis saab pildi ette, kuidas põlved vastu peavad. Loodame parimat!
  10. Team FAST - Kristina Koroljak

    hehee, tüübil nägu vähe säras kui biitsa katsus (mitte, et endal ei säraks )
  11. Jõusaali kõige hullemad harjutused

    säärte sirutus (tagumine reielihas), vaieldamatult
  12. Rasvaprotsendi languse aeglustumine

    Kui silm peegli järgi hästi ei seleta (või näeb asju nii nagu ta tahab näha) , siis garanteeritud variant on sentimeetririhm
  13. Ma pistan kinni muscle+/carbon sheigi, 50%/50% kohe peale trenni kinni. Avastasin, et väga hästi toimib, muidu alati peale trenni läksin koju mugusin korraliku kõhutäie, nüüd pistan sheigi kinni, lähen koju, (tav nii 8 paiku) ja siis 9 paiku pistan veel kohupiima vahel mõne võiku/pole teab mis tervislik, mis teha/ või banaani kinni, aga vähemalt ei söö megaportsu
  14. Se bamba fall on küll päris õlekõrs, kohe-kohe murdub kusagilt
×