Jump to content

sazzix

Kasutajad
  • Sisu loend

    50
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

sazzix

  • Tase
    Värske olija
  1. Proovi kergemat raskust..
  2. Liblikas

    Isegi kui see liblikas lihaste peal töötab ja jõudu tuleb siis liigestele ta ikkagi ju ei mõju? Ja siis ükskord hakkad midagi rasket tõstma ja lihas jõuab, aga liiges ja sidemed....katki nagu kummipaelad kahe traktori vahel..
  3. Haapsalu

    Samad sõnad, ehk siis saalis näeb...
  4. Pikk treening

    Kui nii pikad treenid ja ei saa neid lühemaks teha siis võid trenni ajal juua valgu/süsivesiku sheiki, enne trenni peaks ka sööma muidugi, see peaks aitama kataboolset seisu ära hoida.
  5. Jõusaaal ja kanep!

    Kas sa samamoodi ei saa aru inimestst kes ennast täis joovad Ise oled terve elu elanud kordagi nina täis võtmata? Pole just palju inimesi kes pole kunagi purjus olnud. Kes neist edasi joodikuks saab on vähe, mõni proovib ja ei joo enam kunagi. Samamoodi tõmbab mõni kanepit, ei meeldi ,ei mõista ja enam ei tee. Kanep on suhteliselt raskesti sõltuvust tekitav, aga eks see oleneb ka inimesest. Ja alkoholi nt ei saaks illegaalseks muuta, sest iga teine eesti mees hakkaks lihtsalt trotsist puskarit ajama. Kindlasti ei saa öelda , et kanep on kahjutu, seda pole ükski narkootikum ent minu kogemuste pagasi puhu võin öelda , et ta ei ole mingil juhul alkoholist ohtlikum aine.
  6. Jalad...

    Lihas hakkab treeningu tagajärjel kasvama, aga kui teha pikemate seeriatega (nagu naisterahvad tavaliselt teevad jõusaalis) ja kerge vastupanuga siis ta lüll nii palju ei kasva , et uusi pükse peab ostma hakkama
  7. ületreeningu võimalus...jälle

    Kui sa tahad lihast kasvatada siis pööra rohkem tähelepanu jõusaalile, aga toidulisandeid võid peale iga trenni võtta. Ju...
  8. seksi energiakulu tabel

    Hehheee kihvt tabel jah
  9. Mitu korda päevas siis sööte?

    Trennipäeval 6 korda kindlasti, või 7 muidu 5-6
  10. Üks küsimus trenni kohta

    KUi tunne hea lase käia
  11. Jõusaaal ja kanep!

    Tahad teada mida ma arvan??? Loe SIIT siis saad teada mida ma arvan! Üldiselt on nii, et see teema on siin kunagi vana foorumi ajal juba olnud nii et ma umbes juba aiman kuhu sellega jõuate! Ega midagi, kainet mõtlemist otsuste tegemisel! seal artiklis on üks hea lõik: "Kanepi valmististe toime algul esineb erutusseisund, heaolutunne, motoorne erutus, liikumistung, naerutuju, tahtmine vigurdada, laulda, tantsida, RASKUSI TÕSTA." lahe, sa veel küsid, kas on kasulik jõusaalitrennile. paneb mõned mahvid enne trenni, tekib tahtmine raskusi tõsta ja lähed kangi rebima nagu vana mees. No sellega nii, et pool tundi on jube mõnus, aga siis hakkad ära väsima ja siis enam ei ole nii tore. Kanep küll mõningal määral suurendab keskendumis võimet, nii lihtsamate asjade puhul. Enne mata eksamit ei soovita eriti (kui sa just täielik pothead ei ole) Ise olen aastaid suitsetanud iga päev,(enam mitte) ja saab hakkama küll ka koolis 9 lõpus sain sellise tunnistuse , et 4-5. Aga siiski tegemist on narkootikumiga ja sellise pikaajalise tarbimisega noooooo..... Ei ole tegelikult ikka kõige parem mõtte. Praegu ikka vahepeal saab tehtud, lõõgastumise kohapealt ei ole midagi halba öelda. Saad sõpradega kokku ja teed ühe spliffi ja lõõgastud täielikult, su mured kaovad tahaplaanile ja see ongi teglikult see mis lõõgastumiseks vaja. Oma probleemidega võid ka homme tegeleda ja võtad lihtsalt päeva vabaks. P.S pikaajaliselt see ikka hea asi ei ole, aga päeva maha võtmiseks küll väga hea.
  12. Jõusaaal ja kanep!

    Kanep Krge pilves olek, mingit erilist ohtu ei kujuta. Ka pole ta narkootikumide lävepakuks nagu tihtipeale arvatakse, see sõltub seltskonnast mida esimesena panema hakkad. Täheldatud ainult nn vaimne sõltuvus, rasket füüsilist sõltuvust ei tekita. Halvasti mõjub mälule, ja kopsudele (kui suitsetad).Kasutatakse ka edukalt meditsiinis. Surmav doos algab mingi paarist kilost, mis tuleb siis ära süüa Alkohol Raske joove, võib muutuda ohtlikuks(deliirium) endale ja teistele. Kõige levinum narkootikum, mida tarbitakse ilma süümekateta,sest see on legaalne. Tekitab sama rasket sõltuvust kui heroiin, st raske füüsiline ja vaimne sõltuvus. Pika ajalisel kasutusel võivad tekkida hallukad rolleyes: Mõjutab halvasti peaae-gu kõiki keha organeid.(kuskil siin artikkel ka) Surmav doos algab ca 2 promillist. (oleneb inimesest) Heroiin Väga raske joove,puudub peaaegu igasugunekontakt reaalse maailmaga. Väga raske füüsiline ja vaimne sõltuvus. Ravi väga kallis. Jään vastuse võlgu,aga vaadake linna pealkui mõni herokas möödaläheb tavaliselt nad mo- delli välimust välja ei anna(vistrikud, kondi-sed ja loppis nägudega )Surmav doos algab ca 0.2 g. Ehk nüüd saite mingi ettekujutuse
  13. Hello=)

    WEL COME TOEST ONIA
  14. Suitsetamise kohta nii palju , et söögiisu võtab ära küll nagu nalja. Endal selg haige ja trenni ei tee ning kuna ma olen selline "pühapäeva suitsetaja" siis teen praegu suitsu. Ja söön 3 korda päevas, ei lähe lihtsalt kõht tühjaks. Muidu trenni ajal suitsu ei kipu tegema ja söön ka umbes 2 korda tihedamini. Aga ei soovita tõesti kellegil sellega algust teha, ja kui näete väkseid poisse/tüdrukuid suitsu tegemas...... andke peksa Ise kahetsen küll , et kunagi sellega üldse algust tegin ja lohutan ennast sellega , et vähemalt ei suitseta ma igapäevaselt
  15. Moraali loeks ka. Ärge sõitke purjus peaga. Ka rattaga mitte
×