Jump to content

Oliver555

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Oliver555

  • Tase
    Vaatleja
  1. kas?

    midagi sellist jah
  2. kas?

    kõik leebemad on juba proovitud ja see ion ainuke mis aitab,et asja kontrolli all hoida
  3. kas?

    no mina kasutan akne pärast 3 kuud olen juba söönud igapäef 1 tabla.. nagu jõudu on aga samas on teatud piir millest enam yle ei lähe
  4. kas?

    kas antibiootikumid mõjutavad mu tugevust ja energiat ? olen juba 3 kuud tarbitanud neid j jõuan trenni teha ja kõike aga räägitase, et need pidavat hullu kurnama ja ma ei suuda endast maximumi anda ?
  5. tere

    suured tänud aga 1 küsimus tekkis veel. Kas kõhulihased siis ei tahagi pausi nagu ntx teised lihased, et see päevc teen rinda jne ... et oleks paus ja lihas saaks puhata ka kasvada, kas siis kõht ei vajagi puhkust ?
  6. tere

    äkki annad väiksed vihjed kuidas saada kõhtu korda.. sinu 8-pack on vapustav , tahaks isegi lihaseid korralikult välja saada eriti kõhtu, sest sellega kipub probleem olema. Et nagu paks ei ole.. suht peenike ekto-mesom. (meso juhtivam), et mis harjutusi teha, ja kui palju ja kas siis peaks mingeid lisandeid sisse sööma v. ei tasu. Kui on võimalik siis äkki väiksed vihjed kuidas saada kõhulihased hästi välja ja külgedele kah, mis nagu erit sheffid
×