Jump to content

-noormees-

Kasutajad
 • Content count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About -noormees-

 • Rank
  Värske olija
 1. erinevad valguallikad

  Tänan. Aga millised valguallikad sobiksid kõige paremini pudru ja maisihelveste kõrvale?
 2. erinevad valguallikad

  Kirjutasite ühes teemas, et hea oleks kui valku allikad oleksid mitmekesised vms.. No see arusaadav jah, et erinevate valkude aminohappeline koostis on erinev aga kui näiteks süüa peamiselt ainult muna, kas siis piisaks sellest, st muud poleks vaja? Aga kui süüa peamiselt ainult kodujuustu valguallikana, kas see on siis halb(eriti lihase seisukohast?)
 3. Oksendamine

  Probleem nimelt selline, et viimasel ajal peale hommikusööki näiteks ja ka üldjuhul natuke tuleb välja..Või tahab tulla..üritan mitte oksendada. Millest see tingitud võib olla ja mida teha, et probleemist lahendust saada Toitumine on hetkel väga ühekülgne ajapuuduse tõttu.. puder,jogurt,maisihelbed,sink,kodujuust; vahest tavaline supp, liha ja kartul või supp(kartulite ja porgantitega) + c vitamiin trenni hetkel ei saa teha ja ei tee aga süüa üritan ikka mehe kogustes, et mitte kaalu ja lihast kaotada.. Hommikul läheb ca 200 gr putru + kodujuust ja kaal on 70kg kuid päevane üldkaloraaz jääb kõvasti alla massiperioodil vaja olevast, no muidugi trenni ei tee aga ikkagi, seega kaal pole tõusnud
 4. mahlad ja puuviljad

  Minagi arvasin et puuviljad on kiired aga palju on pläägutatud et õunad on madala glükogeemilise indeksiga!?
 5. Süsivesikud

  Mul endal on 6 söögikorda. tahax ikka iga söögikord midagi erinevat süüa?
 6. Süsivesikud

  Milline salat sobib?Einex kui valku lisada?
 7. Süsivesikud

  Millistest toitudest te päevajooksul oma süsivesikute vajadust rahuldate? Soovin toitumise paika panna aga ei tea kust saab aeglasi süsivesikuid..kiireid on igaltpoolt saada. Tänan.
 8. mahlad ja puuviljad

  Ehk oskab keegi aidata?
 9. Malto

  Andrus Murumets:Koos valguga peale trenni tuleks võtta ikka Maltot ja ta pole mõeldud söögikorra asendaja vaid süsivesikud mida sa vajad enda lihaste toimimiseks ehk kütuseks. Ja imendumise kiirus sõltub sinu enda kehalistest omadustest aga koos süsivesikutega võttes on omandamine kiirem ja tõhusam nii, et neid peaks ikka koos võtma. Endal läheb pool Sakerit maltot pärast trenni. Seega malto polegi aeglane süsivesi või mis? Või selles jutus mõeldi toodet nimega malto aga maltodextriin ise on aeglane? Where can i get malto:S?
 10. mahlad ja puuviljad

  Viinamarjamahl imendub kiiresti.kas ka teised mahlad? kas kõik puuviljad on kiired? Ja palju üks keskmine banaan/apelsin/kiivi kaalub?
 11. EI JÕUA

  Ei ei...ma ütlesin oli pikk paus ja esimest korda käisin täna saalis üle pika aja
 12. EI JÕUA

  Milles võib probleem olla, kui ma ei jõua biitseps tõstet teha aga biitseps ise nagu vatti ei saa ja ei takista Käsivars nõrk?Kuidas selline disproptsioon võimalik on? Kui aus olla siis ma olen väga pika pausi teinud ja kas oleks parem enne teha pikki seeriaid et lihas toonusesse saada ja alles siis teha raskeid massi ja jõu seeriaid?
 13. MIlline toode?

  Kuna on tegu hommikupoolsete söögikordadega siis oleks vaja ka süsivesikuid!!!kust neid saada(aeglaseid?)
 14. MIlline toode?

  kes väitis et tegu treeningjärgsete toidukordadega? Sooviks muul ajal ikka...
 15. MIlline toode?

  Soov oleks toidukordi asendada mingi pulbrijoogiga, kuna ei ole võimalik toitu kaasa võtta... Mis sobiks? Ehk mõni massilisaja, kus oleksid ülekaalus aeglased süsivesikud ja valgud? Või osta eraldi valku ja süsivesikuid? Kust saada aeglaseid süsivesikuid? TÄNAN!
×