Jump to content

shreku

Kasutajad
  • Sisu loend

    544
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik shreku postitused

  1. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    180 cm, 77kg, 17a.
  2. kõht

    Samas võivad olla kõhulihased liialt suureks kasvanud. Olen näinud tüüpi kellel on tugev kõht(hästi väljapaistvad lihased), kuid see oli tal ees nagu magu.
  3. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    180cm,77kg,17a.
  4. kõht

    Peab ootama kuni nahk pingule läheb. See võtab aega.
  5. Treeningkava

    Üht lihasgruppi teha nädalas kaks korda on suht mõttetu. Ise tegin ka kaks kuud niimoodi aga areng oli kehv. Isegi siis kui tarvitasin valku u. 150 g päevas(tulenevalt kehamassist)
  6. rasvapõletajad

    Jah aeroobne on kõige parem. Võtab küll aega aasta kaks, kuid saad rasvast lahti ja ka hea harjumuse. Jõusaaliga tegeleja peab nagunii ju aeroobset tegema. Ise jooksen kaks korda nädalas ja enne jooksu joon fat burnerit, mida saab niisama poodidest osta(n:selverist). Loomulikult pead rasvase toiduga ette vaatlik olema kui ei taha saadud kasu ära nullida.
  7. Kõhulihased

    tee jala tõsteid rippu olekus.
  8. Kas on mõttet?

    Ma teen esmaspäeval ja reedel käsi(biitseps triitseps peamine, natuke õlg). Esmaspäeval plokkmasinatega ja reedel baasharjutustega. Kas ma peaks jätkama sama jaotusega või peaks tegema treening kava kahe nädalaseks?
  9. Kõigepealt peaks sa tõesti otsima ja välja valima, millega saaks oma rannet ja õlga tugevadada. Kuid probleem võib olla ju hoopis tõsisem. Äkki on ranne või õlg( võibolla koguni mõlemad)viga saanud. Soovitaks konsulteerida mõne eratreeneri või siis lasta end arsti juures uurida.
  10. prob. aeroobne

    Kas aeroobse trenni päevadel peab kreatiini võtma kaks korda päevas nagu jõusaali päevadelgi. Või üks kord nagu puhkepäevadel. Küllastus periood on läbi.
  11. prob. aeroobne

    Jõusaali päevadel valk 2x(hommik ja peale trenni), puhke ja aeroobse päevadel hommikul+ süsivesikud.
  12. prob. aeroobne

    ma võtan praegu niimoodi(küllastumine läbi!) E Jõusaal(lõuna ajal võtan ja peale trenni võtan) T Jooks 9km(lõuna ajal võtan + peale trenni fat burner) K jõusaal(lõuna ajal võtan ja peale trenni võtan) N Jooks 6km(lõuna ajal võtan + peale trenni fat burner) R Jõusaal(lõuna ajal võtan ja peale trenni võtan) L Jõusaal(õuna ajal võtan ja peale trenni võtan) P Puhkus
  13. prob. aeroobne

    ma ise arvan, et tuleks võtta kretiini nii nagu puhke päeval(kord päevas)
  14. Kas proteiini ja rasvapõletajat võib samaaegselt kasutada. Näiteks peale aeroobset trenni kui ?eiki ei tehta.
  15. Saun vs. Jõusaal

    Kuidas mõjub saun peale trenni? Selline lühiajaline 5 min. istumine leilis. Kas see vähendab vastupidavust ning jõu näitajaid.
  16. proteiin ja rasvapõletaja

    ma mõtlen, et jõusaali päevadel kasutan seiki ja aeroobsel(jooksmisel) kasutan fat burnerit.
  17. valk

    kui tahad öösiti hakata valku sööma, kas siis on mõtted hakkata siis tarbima öösel vadakuvalku. Aga kaseiini ei ole ma kuskilt pulbrina leidnud. Kas siis tõesti peab öösel hakkama 5 munavalget sisse ajama?
  18. valk

    aga kas kusagil ei müüa kaseiini pulbridt? Vastasel juhul peaks öösel midagi sööma, aga mida?
  19. Kalmus 4.

    ülikõva tulemus. Nüüd on Eestil midagi, mida maailmale näidada. Õnnitlused.
  20. Millised on effektiivsed rasvpõletus viisid?
  21. põletame kuni rahul oleme

    pulss on ikka oluline tõesti. Kui sa ikka trenni ajal oled kõrge pulsiga, siis varsti pärast on kasu asemel hoopis kahju. Asi viib ju välja südame riketeni. Niisiis on küsitav kas pulsisagedus ongi ületähtsustatud.
  22. Mida arvata ainult jõusaali trennist?Mida ainult aeroobsest? Mõlemal on head omadused. Nende vahelise tasakaalu leidmine on eriti oluline. Siit ka küsimus:"Millise suhtena neid ühendada?". Kas olla suur ja aeglane, väike aga väle või hoopiski mõõdukalt treenitud mõlemas vallas?
  23. Ott vs. Kalmus

    Kiivikas ja Kalmus on küll suhteliselt legendaarsed tegijad Eestis, kuid minu poolehoid langeb pigem Kalmusele. Pikem kasv tundub juba niisamagi võimsam, rääkimata sellest kui keha on treenitud kulturismi tasemel.
×