Jump to content

shreku

Kasutajad
  • Sisu loend

    544
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik shreku postitused

  1. 34. EMV jõutõstmises 2013: esmakordselt 1000kg!

    Raus kükk 370; Rast surumine 280; Sagor tõmme 360 Bogdanova kükk; Laan surumine; Aus tõmme Ole hea ja pane kilod ka taha...huvitav vaadata mida pakutakse.
  2. 34. EMV jõutõstmises 2013: esmakordselt 1000kg!

    1. Raus 2. Sagor 3. Kraav 4. Erit 5. A. Kuusnõmm 6. Rast 1. Bogdanova 2. Laan 3. Aus
  3. Bilsborough S ; Mann N A review of issues of dietary protein intake in humans. International Journal Of Sport Nutrition And Exercise Metabolism [int J Sport Nutr Exerc Metab] 2006 Apr; Vol. 16 (2), pp. 129-52. Petzke, KJ; Elsner, A; Proll, J; Thielecke, F; Metges, CC Long-term high protein intake does not increase oxidative stress in rats JOURNAL OF NUTRITION; DEC, 2000, 130 12, p2889-p2896, 8p. Tipton, KEVIN D.; Wolfe, Robert Protein and amino acids for athletes Journal of Sports Sciences; Jan2004, Vol. 22 Issue 1, p65-79, 15p, 1 Chart, 6 Graphs WITARD, OLIVER C.; JACKMAN, SARAH R.; KIES, ARIE K.; JEUKENDRUP, ASKER E.; TIPTON, KEVIN D. Effect of Increased Dietary Protein on Tolerance to Intensified Training Medicine & Science in Sports & Exercise Issue: Volume 43(4), April 2011, pp 598-607 Uuring kus kasutati kuni 40% oli ammu ühes TÜ loengus, mida mul enam ei ole.
  4. Eks see lähenemine on teistsugune ja natuke vähe uuritud, kuid minu arvamuse kohaselt ongi peaaegu iga eesmärgi saavutamiseks mitu teed. Teisalt ei saa aru miks sellest nii suur number tehakse. Kui Noole soovitus on tõsta valgu ja rasva kogust ning teadlikult seda järgida. Keegi ei räägi siin null süsivesikutest. Samas ei näe hullu lähenemises, et tavalisel inimesel, kes peale igapäevase liikumise trenni ei tee (v.a. füüsilise töö tegijad) võiks süsivesikute kogus olla 100 - 200 g olenevalt inimeste vahelistest erinevustest. Sellise sv kogusega saabki laias laastus süüa 2 x päevas väikse koguse puuvili ja 3 x juurvilju. Lisaks väikse pudru. Unustada ei tohi, et selline toitumine on suunatud lihasmassi ja välise füüsilise vormi hoidmise ning ka parandamise eesmärgile suunatud. Loomulikult ei saa toitumist jagada lihtsalt selliselt, et nüüd makrotoitained on sellised x g ja söön iga natukese aja tagant. Seal on veel teisi olulisi momente, mida ühe ajakirja artikli või isegi raamatuga edasi anda ei saa. Toitumisalased nõustajad peaks vahel ka meelde tuletama, et praktika on enne teadust ja vastupidi. Seega jäik ühe suuna kummardamine ja teise maha tegemine ei saa olla õigustatut kui ei tuua välja kaalukaid argumente, mis on leidnud kinnitust uuringutes. Üldiselt väga pikalt valitsenud arvamus, et tavainimene ei tohi väga palju valku süüa on nüüdseks ka ümber lükatud. 2 g valku kehakilogrammi kohta on täiesti aktsepteeritav kogus tavainimese kohta. Sellise kogusega ei ole küll näidatud, et valguainevahetusega tegelevad organid oleks metsikult ülekoormatud. Isegi pikema perioodi kohta tehtud uuringud näitavad seda. Uuringutega on näidatud, et isegi 40% energiavajadusest on tulnud valkudest ja midagi hullu sellest ei juhtunud, kuigi see on äärmuslik lähenemine ei tähenda, et see ei võiks töötada. Ühesõnaga teadus areneb toitumise alal pmts igapäevaselt ning erinevaid lahendusi toitumist korraldada on mitmeid. Usun, et iga inimene peaks leidma enda jaoks parima variandi, mida ta suudab ka reaalselt pikema aja jooksul jälgida, sest tulemused ei tule ühegi plaaniga koheselt.
  5. 2012 IPF World Men's & Women's Powerlifting Championships

    Palju Õnne tõmbe kulla puhul!!!
  6. 2012 IPF World Men's & Women's Powerlifting Championships

    Peaks saama. Medalit ei saa siis kui 2 ala on 0 olnud.
  7. 2012 IPF World Men's & Women's Powerlifting Championships

    jh, kuid see on jõutõstmise rekord. eraldi surumise MR on vist 300,5 või 301
  8. 2012 IPF World Men's & Women's Powerlifting Championships

    Loodan, et kõik läheb hästi ja sellest võistlusest jääb meelde pigem hea tulemus kui mured kohale jõudmise pärast. EDU!!!
  9. EMVlamades surumises 2012; tulemused, järelkajad

    Mehed: 1. Kaido Leesmann 2. Raigo Kuusnõmm 3. Alex-Edward Raus 4. Siim Rast 5. Taavi Pehme 6. Aimar Kuusnõmm Naised: 1. Marianna Bogdanova 2. Laura Laan 3. Mai-Roos Silla
  10. 1. Phil Heath 2. Dennis Wolf 3. Branch Warren 4. Kai Greene 5. Evan Centopani 6. Shawn Rhoden 7. Dexter Jackson 8. Lionel Beyeke 9.Toney Freeman 10. Hidetada Yamagashi
  11. Ja Sagor peaks vist abs 3 olema. Igaljuhul palju õnne mõlemale.
  12. Selleks, et dop. kontroll oleks tõhusam on vaja teha väga palju teste rohkem kui praegu nii võistlustel, kuid eelkõige võistlusväliseid üllatusteste. See aga eeldab raha, mida IPF-l ei tohiks väga laialt käes olla. Mõnes mõttes JOKK seis, sest suurt raha ilma olümpiamängudeta sisse ei hakka tulema, kuid olümpiale pääsemiseks tuleb meeltu raha investeerida, mida reaalselt mõeldes ei ole kusagilt võtta.
  13. keegi tulemustest viitisb nats kirjutada. ei ole olnud kahjuks aega võistlust täna jälgida.
  14. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    44 veits karm nii suurele mehele. Eriti käisest.
  15. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Seda, et absoluutne rekord võetakse kg mitte wilksi punktide järgi. Loogiline on ju, et kerged mehed ei saaks kunagi ülisuuri raskusi teha. Pmts kui 60kg mees surub 120kg ja 120kg mees surub 122,5kg, siis kg järgi on absoluutne rekord 122,5kg. Punktid on tegelikult ju objektiivsemad.
  16. 1. EKV klassikalises jõutõstmises - tulemused/pildid/videod

    Kuidas 93 meestel kükk välja tuli?
  17. 1. EKV klassikalises jõutõstmises - tulemused/pildid/videod

    Mehed: 1) Alex-Edward Raus 2) Raigo Kuusnõmm 3) Argo Erit 4) Elar Kraav 5) Marek Vähi 6) Viljar Vaher Naised: 1) Agnes Rannaste 2) Marianna Bogdanova 3) Carolin Siimenson
  18. Eelregistreerimine toimub ajavahemikus 09.01 -25.01. Pärast eelregistreerimise lõppu võistlejaid juurde ei registreerita. Lõplik registreerimine toimub ajavahemikus 26.01 - 04.02.2012. Pärast lõplikku registreerimist ei saa enam võistlejate nimekirjast sportlasi maha võtta ega muuta valitud kehakaaluklassi.
  19. EKV jõutõstmises veebruaris võiks juba sellise surumise osaga minna küll. Ega kükk ja tõmme ka kehvad ole.
  20. Veteranide EMV ja Tartumaa MV tulemused

    Kevadega võrreldes 24 wilksi edasiminek (37 kg kogusummas). Eelmise aasta Tšehhi võistlusega (augustis) võrreldes 54 wilksi parem tulemus (92,5kg kogusummas). Ülejärgmine aasta tuleb ilmselgelt 600 wilksi ära
  21. Veteranide EMV ja Tartumaa MV tulemused

    Kõrgeks jäi. Järgmise katsega tegin ära.
  22. Veteranide EMV ja Tartumaa MV tulemused

    Päris hea võistlus oli mul, sest 500 punkti oli eesmärgiks. Tuli 501. Vorm ei olnud enam päris see, mis kuu aja eest, kuid seekord oli mul kõvasti (kohe väga palju) õnne, et punktid kokku koguda. 200 surumise üle on ka väga hea meel, sest see oli teine kord kui seda üldse olen proovinud suruda. Tänud võistluste korraldajatele, et selline võistlemise võimalus loodi.
  23. Noorte ja juunioride EMV 2011 jõutõstmises.

    Kirjutan ka mõned read võistlusest. Korraldusliku poole pealt oli kõik ok, kuid küki ajaks oleks pidanud ikkagi mingi kõvem alus olema jalge all. Koledasti vajusid jalad vaiba sisse.Aeg-ajalt võistlus küll venis, kuid selliseid asju tuleb ette iga võistlus. Lavale saamine, soojenduse tegemise võimalused , kohtunikud, abimehed, tabelid ja kõik muu olid väga head. Peebult jällegi väga hea töö võistluse korraldamisel. Enda võistlusest aga nii palju, et kaal oli väga norm: 91,7kg. Pärast kaalumist sõin hästi ja enesetunne oli enne kükki ja soojenduse ajal väga ok. Kahjuks kükk jälle ebaõnnestus. 275kg oli all ja nii see ka jäi. Trikoo tuli täiesti üles küki ajal ja see rikub ära võimaluse normaalse kiirusega kükkida.285kg oli juba suhteliselt lootusetu. Ilmselgelt rikkus see tuju ikka korralikult ära, kuid peab hakkama lihtsalt trikood julgemalt õmblema. Küki areng ei ole aga õnneks seisma jäänud. Lihtsalt ei ole saanud trikood klappima. Ilma selleta on areng olnud märgatav. Surumise ajaks olin ennast jälle kogunud ja enesekindlus taastunud. Panin alla 185kg. See oli väga kerge. 195kg, mis on isikliku võistlusrekordi parandus 7,5kg tuli ka väga hästi. Tehniliselt 5+ surumine. Siis sain proovida ära maagilise 200kg. Suutsin poole peale ära suruda, kuid siis hakkas parem käsi maha jääma ja sinna ta jäigi. Samas alles surumise EMV sain kirja ainult 185kg ja eelmine aasta samal ajal surusin 172,5kg. Seega surumine on hästi edasi läinud ning minu jaoks saab surumine ainult õnnestuda siis kui ma teen seda kolmevõistluse raames. Muidu lihtsalt ei teki õiget tunnet. Üleüldine areng surumises lõpp kokkuvõttes päris hea. Lõpuks sai ka tõmbama hakata. Tõmme on alati mul trump ala olnud. Alla panin 295kg, mis oli kohe juuniorite rekord. Selle tõmbasin kergelt ära. Kuigi pean hakkama rohkem tehnikale rõhku panema. Ei ole mõtet lõhkuda ennast. Järgmiseks üritasime kohe panna juuniorite kogusumma rekordi. Selleks oli vaja tõmmata 315,5kg. Oma peas olin ma seda valmis tõmbama. Üldiselt tõmbes ma ei kahtle, et ma ei jõua. Kahjuks enne tõmmet tekkis segadus, katse venis ja peale pandi ka hoopis 325,5kg. Läksin tõmbama, sain maast lahti peaaegu põlve juurde aga siis ramm rauges. Pettumus oli kohe suur, kuid midagi ei olnud teha. Siis aga märkas Margus, et kangil oli rohkem raskust. Sain endale lisakatse tõmbeks. Viimasel katsel pandi kangile esialgselt tellitud raskus. Võtsin ennast maksimaalselt kokku ja läksin tegema. Sain kangi üle põlvede, lukustada jäi ainult, näpp pidas ka väga hästi. Kahjuks oli 325,5kg niivõrd palju selga väsitanud, sest ma ikka tõesti üritasin seda tõmmata. Ilma selle pisiasjata oleks 315,5kg ära tulnud. Usun, et paljud, kes kohal olid jagavad seda arvamust. Tõmbe areng hoolimata kõigest väga hea. Kogusumma sain 765 (483wilks'i), enda kaalu võit, meeskondlik võit ja absoluudi kolmas (suuresti tänu sellele, et Sagor ei võistelnud ja Aimar tegi ilma varustuseta). Mõnes mõttes kerge pettumus oli see tulemus minu jaoks, sest lootsin teha 500 punkti ja tõmbes võimsa rekordi. Samas 17. dets. on Tartu maakonna MV ja seal saan teha ehk vigade paranduse ning saan selle 500punkti kokku. Kahjuks juuniorite rekordeid ma enam teha ei saa, kuid eks meestes tuleb ette võtta tõmberekord 352,5 Tänud Elarile ja kogu tiimile abi eest võistlustel ja treeningutel. Eriti tahaks tänada oma elukaaslast Aikit, kes kõik selle jõutõstmise asja välja kannatab, mind toetab ja füsioteraapia alaselt mind nõustab.
  24. Team KOOVIT

    Tõmbekollid aitavad. Silbaum tõmbab jalgadest, Sagor kätest:D
×