Jump to content

FittaN

Kasutajad
  • Sisu loend

    12
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

FittaN

  • Tase
    Algaja
  1. tagasi trenni, kommenteerige kava

    Ma pole öelnud, et ma jalgu treenida ei kavatse. Küll aga ei soovi ma neile nii palju massi juurde lisada kui ülakehale. Veel vähem tahan ma Kalmuse ülakehaga olla... Ebaloomulikust proportsioonist olen ma ka hetkel ikka väga kaugel. Ma pole võtnud endale eesmärgiks kaaluda 77kg asemel 87kg ja seda ainult ülakeha arvelt. Küllap ma ikka sellega arvestan, et ma pärast kanajalgadega robot ei oleks....
  2. tagasi trenni, kommenteerige kava

    Jalakava pole veel paika pannud, hetkel tegelen selle koostamisega... Eesmärgiks pole eriti suuri palke endale alla ehitada, seega ei treeni neid vist nii keskendunult kui ülakeha. Selle eest saan nüüd kindlasti palju kriitikat, kuid see minu enda eelistus mitte väga jämedaid jalgu omada. Natukene saavad jalad vatti ka jooksmisest mida nädalas keskmiselt 2x teen , 30min korraga. Tänud tagasiside eest igaljuhul!
  3. Tere! Tore näha, et sama vana kasutajagi veel siin saidil toimib. Igatahes, võtsin otsuse vastu minna tagasi jõusaali peale paariaastast pausi. Hetkel olen teinud 1,5 kuud algajate kava ning mõtlesin edasi liikuda kavaga jaotatuna neljaks. Ammustest aegadest on sisulised baasteadmised toitumisest ja treeningutest olemas, kuid paluks teie kommentaare või soovitusi lihtsalt minu poolt välja pakutud treeningkava kohta. Kindlasti on midagi parendada. Niisiis - Trennis käin nädalas neli korda ja neist ühe päeva pühendan jalgadele, ülejäänud päevad treenin ülakeha, mis näeb välja selliselt - 1. Rind, biits Lamades surumine 3x 6-8 Kaldpingilt surumine 3x 8-10 Istudes surumine masinaga 3x 8-10 Kaldpingil lendamine hantlitega või trossidega 3x 8-10 Rinna lõpetan ühe või kahe seeriaga rööbaspuudel surumisega, ilma lisaraskuseta. Scotti pingil käte kõverdamine kangiga Seistes käte kõverdamine sirge kangiga Istudes käte kõverdamine hantliga (tüüpiline biitsa isolatsiooniharjutus) 2. Õlg, triits Surumine kangiga kukla tagant 3x 8-10 Lendamine hantlitega ette 3x 8-10 Lendamine hantlitega külgedele 3x 8-10 Trapetsile kangi tõste lõua alla 3x 8-10 Prantsuse surumine 3x 8-10 Plokkidel allasurumine 3x 8-10 Ettekummardades käte sirutamine hantliga (kahele käele eraldi) 3x 8-10 3. Selg, alaselg, kõht Lõuatõmme laia haardega 3x 8-10 (või masinal) Plokitõmme vastu kõhtu kitsa haardega 3x 8-10 Ettekummardatult kangiga tõmbamine kõhu alla 3x 8-10 Pullover 3x 8-10 Alaseljale teen lihtsalt keretõsteid lisaraskusega ja kõhtu treening üldiselt nii, et teen 2-3 erinevat harjutust, 3x max seeriad Ootan teie kommentaare ja ettepanekuid. Tuhat tänu ette!
  4. Et siis mille järgi sa HT-R'i endale shakerisse topid? On sel miski mõõtelusikas kaasas? Tänud.
  5. Supreme Fighting Challenge

    Ma ei saa aru,miks see Kolossov ei võidelnud edasi,mis tal juhtus? Jorgen oli raudselt punktidega maas ja suht ära taotud juba ju.. Aga Palju Õnne võidu puhul
  6. Kindad

    Neid robocopi kindaid,mida siit võimalik osta on ei soovita kellegile. isegi minu käes lagunesid üsna ruttu ära.
  7. 2 K duell - kes keda ?

    Natsi ajab naerma.. Mitte kedagi vist ei koti selle võistluse tulemus, Kalmus on ja jääb paremaks juba tänu sellele, et rahva suu ei valeta
  8. 2 K duell - kes keda ?

    Mõlemad mehed juba laval käinud,tõsi tõsi.. Ott nägi suur välja. Ootame tulemusi
  9. 2 K duell - kes keda ?

    Pff, kui ainult kuivus loeks,midagi muud on ka ikka vaja Ise niiöelda Eesti Meister ja ajab säärast ila. Ja ära õiska enne õhtut, võistlus pole veel läbi. Niiet võid veel oma mütsi taldrikul hoida.
  10. 2 K duell - kes keda ?

    Marek Kalmus
  11. lihasmass?

    Tee lisaks ka aeroobset treeningut, näiteks ujumist või jooksmist, ära unusta korralikku söömist!
  12. 13x85 kg

    äsja sain ka 17, kuigi tulemus teie omadest nõrgem - 70kg 3x (kaalun 66kg)
×