Jump to content

Einz123

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Einz123

  • Tase
    Vaatleja
  1. Spordimassaaz

    Kas keegi teab soovitada Tallinnas norm spordimassööri, silitamine nagu ei aita, kes ikka mõnuga lihased läbi võtaks. Einz
  2. harjutused rühile

    Tere, Kindlasti tuleks teha ka igasugu venitusharjutusi, need seljale väga hea :-) JA ujumine kindlasti ja siis enamus seljaharjutusi v.a. jõutõmme ja harjutused mis selga rõhuvad. Einz
  3. Seljavalu & Jõusaal

    Nüüd siin foorumis lugend igast venitamisest ja võimlemisest, tundub et see ikka väga, väga tähtis. Ilmselt minupuhul viga selles, et pole venitanud ja siis lihaste painduvus tekkinud ja lihased pole enam elastsed ja ei lase ryhil end sirgu hoida. Eks sisi tuleb venitama hakata.
  4. Tervist, Tahtsin teie arvamust kysida mis arvate. Nimelt olen jõusaalis käinud 1 aasta, nüüd tegin ilmselt vale harjutust ja selg hakkas valutama, kuna valu oli mitu päeva, läksin arsti juurde. Esimene asi mis ta ytles et jõusaalis ei tohi käija, et siis lihsed krampis jne, jne. Kysisin siis et kas ujumine hea, väitis et ega see ka kõige parem pole et venitused ja jooga näitas ka harjutused ette.Huvitav kas nyyd tasuks 100% uskuda seda arsti ja jõusaalist loobuda, või ikka kysida teiste arvamust ka. Huvitav, et yldse ta väitis et tervisele ei ole jõusaal ja selline massi tekitamine hea, kuna siis need lihased ei anna painduma ja lõpuks oledki selline jäik tykkk. Ülde kohe ei tahaks teda uskuda, aga mida teie arvate sellest... Ise arvan et kui teha venitusi ja jõusaali + massaasi käsikäes, ei tohiks ju jõusaal kahjulik olla.. Kena aastalõppu kõigile.
  5. Surumine

    Ma olen siin paar nädalat surunud kitsa haardega, ja see arendab ikka päris mõnusalt...
  6. Bitsepsi ümbermõõt

    Krt siin ikka ullud kapid koos, uvitav kuidas nad oma käsivarsi mõõdavad :-) Ise olen aastake jõusaalis käinud ja hetkel kui kätt sirgelt hoian (nii vist peab mõõtma) siis 33 cm. ja ei taha mitte kasvada see ümbermõõt. Aga kõikidele Arnolditele siin foorumis EDU! Einz
  7. Areng Jõusaalis

    Tere, Tahtsin teilt suured ja tugevad jõusalliskäijad küsida, et mitme aastaga olete saanud endale sellise keha/lihased millega "rahul" olete. Sellesmõttes kui kiire on olnud teie areng. Ise olen käinud korralikult 7 kuud, jõudu on küll juurde tulnud, kuid lihasmassi kaaludes eriti märgata pole, käima hakates kaalusin 80 kg ja nüüd pigem 78 kg ;-). Biitseps on paar cm suuremaks läinud. Tänud tähelepanu eest!
  8. Täitsa lõpp. Pole enne kuulnudki

    Täica lõpp, vaadates seda videot ja nüüd lugedes seda siit, tekib tõsine kahtlus kas üldse tahan oma surumisrekordit ülesse ajada.
×