Jump to content

crawe

Kasutajad
  • Sisu loend

    208
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

1 Neutraalne

crawe

  • Tase
    Kasutaja

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://www.amazon.ee
  1. Superseeriad ja antagonistid

    tere, olen frediga samal teemal juba rääkinud ja see peaks siin olemas ka olema! Seisukoht on positiivne, ise kasutasin ka seda vahepal ning toimis!
  2. Kus trennis käid ja kus elad???

    coral club ja võsu, elan võsu kandis
  3. kaal ja pikkus...

    194cm, 96kg
  4. Väljaasted

    Kui sul kang liiga õlgadel (nn: kaelapeal) siis on ka lõpus jalal ebamugav! Katsu kang asetada selja rohkem selja peale, automaatselt tuleb sul rind ette ja rüht läheb paremaks! Ehk siis jalal lõpus kergem ka Jõudu
  5. haiguse ajal kreatiin ja valk?

    Mul oli aasta tagasi ka suht pikk haigus! Nädala olin palavikus, kurk valutas jne! Isu polnud aga tahtmata päris kokku kuivada tarbisin toidulisandit (vadaku valku, whey lemon) ja enesetunne läks hoopis sitemaks! Mõtlesin, et see pole sheigist ja tegin 2 veel järgneval päeval ning sama asi. Enesetunne läks millegipärast sitemaks ja palavik tõusis! Aga samas see ei pruugi olla ka sheigist! Minu mõte on, et haigusega siiski proovida tarbida tavatoitu nii tahket kui vedelat! Ning teed juua ja c-vitamiini võtta väikestes kogustes 3-4 korda päevas!
  6. bp61 varsti

    njaa, kuulasin kõik lood Youtubeist läbi, ikkagi pole midagi head! Sellist madalat bassi ja huvitavaid musikaalseid võtmeid on vähe! Parimad mu arust on 08. Uprocking Beats - Bomfunk MCs ja 07. Somebody's Watching Me - BeatFreakz! Krt kuidas ma seda Sexybäkki vihkan, aga peab 3 kuud ära kannatama
  7. bp61 varsti

    tundub et jah päris hea, kuigi seda küki lugu ei tea! On see hea? Ei leidnud ka kuskilt!
  8. Kas me oleme üksi siin Universumis?

    Hea küsimus! Aga kes loeb seda ameeriklaste Sience ajakirja siis, viimstel paaril aastal on hoitud just seda joont, et siiski oleme üksi! Kuna Kogu universumi vanuseks hinnatakse 15miljardit aastat ja meie Päikesesüsteemi vanuseks 5 miljardit aastat, siis see 10 miljardit on siiski liiga väike aeg, et langeks kokku tugev tõenäosus et eksisteeriks intellikentne elu, toonitan intellikentne... Põhjuseid on mitmeid, alustades vaakum teooriaga mille järgi universum paisub ja lõpetades suure plaanedi olemasolul süsteemis kus saaks eksisterida elu (nagu meil on jupiter suur planeet, mis võtab ohud kosmosest, milleks on meteoriidid, asteroidid jne endale)!!! Kuid siiski, oleks ilus kül kui kuskil oleks inimese sarnane mõtlev olend
  9. Alkohol

    to raul1: kes on lugenud ronaldo biograafiat, siis nooremana ta just valmistus mänguteks niimoodi!
  10. 5-Methyl-7- Methoxyisoflavone

    pidi hästi mõjuma jah, ka minu üks sõber tegi kuuri läbi ning 2kg tuli juurde ning tundus et lihase arvelt, kuna rasva % ei muutunud
  11. klubivahetus

    Coral Club on suurima pindalaga jõusaal Eestis ja lisaks areneb koguaeg edasi (uued masinad jne) Soovitan!!!
  12. Alkohol

    just sellepärast tipppoksiad nädal enne võistlusi ei masturbeeri eha sexi - see teeb nad agresiivsemaks ja tekib suurem jõu ja vihamoment
  13. 2 K duell - kes keda ?

    Kõikidele Kalmuse fännidele! Loodan, et nüüd hoiate oma teravad kommentaarid endale! Sest teadmised kulturismist kui sellisest teil puuduvad! Kalmusel jalad olid väiksed, rasva rohkem kui Otil jne! Ott näites kes on hetkel eestis number 1!!! Ja ma ise pole mingi Oti ega ei tea kelle fänn!
  14. jalapress

    275, 6-8 kordust!
  15. 5-Methyl-7- Methoxyisoflavone

    poisid tehke puhtalt trenni, jääb lihas kauemaks alles! v.a taastus sheik peale treeningut!
×