Jump to content

scaryx

Kasutajad
  • Sisu loend

    13
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

scaryx

  • Tase
    Algaja
  1. minu endine elukaaslane ei suhtunud ka väga soosivalt minu jõusaalis käimistesse...asi lõppes kurvalt Lahkuminekut päris jõusaali kaela ajada ei saa aga see oli üks minu "probleemidest" , kulutasin liiga palju aega saalis ja liiga vähe kodus, või vähemalt nii ta arvas, pluss üks hetk öeldi mulle otse et sul hakkavad need "koledad lihased" tekkima Tüdruk ise oli kerges ülekaalus....ju siis mees ei tohi füüsise poolest naisest kenam välja näha...ei mina tea
  2. Probleem kaaluga.

    ma sain aru et teemaks on hommiksöök ja siit teemast loeb välja et kui pole korralikku hommikusööki siis kõik muu on juba mõttetu kõhutäide, mis päeva jooksul söön aga ei: lisaks söön lõunat (praad + klaas piima) õhtu oode (pähklid, rosinatega või karp tuunikala) trennipäeval veel valgushake pärast trenni, 2x päevas toidu kõrvale omega3 toidulisand (kapsel), õhtusöök (miskit kanafilee või kala 200-300g, värske salatiga) ja enne magama minekut veel üks 300g kodujuust
  3. Probleem kaaluga.

    ja see siis normaalne et oksendamiseni hommikul omale sisse pressida toitu...ise söön hommikul 2 täistera võileiba juustuga + 300g kodujuust maitsestamata jogutiga + 4 muna, kaal 90 kg ei tea kas see piisav või peaks rohkem sisse vägistama...kaalu mul on aga jõudu pole samas teen korralikult trenni...3-4x nädalas kõiki lihaskruppe vähemalt 1x nädalas ja vähemalt 40min aeroobset iga kord
  4. Palju õnne, Rain Palmiste!

    hilinenud õnnesoovid ka minu poolt
  5. Kreatiin

    tekkis selline küsimus..sai nüüd tehtud kuu ajaline kreatiinikuur, et mida võiks kuuride vahel võtta kreatiini asemel? glutamiini?
  6. arengut ei tule

    palju peaks olema siis süsikate päevane kogus? ise tegin sellise arvestuse: kaalun 90 kg, seega peaksin päevas sööma ~90g rasva, ~180g valku ja ~360g süsikaid?
  7. arengut ei tule

    veel üks mõte kargas pähe...kas areng võib seisma jääda, kui süsikate päevane vajadus ei ole täidetud? ja kas sellest võivad olla tingitud ka iiveldustunne pärast trenni ja isutus?
  8. tervist, kindlasti miljon sellist postitust juba aga ole sealt oma küsimusele vastust leidnud... mul siis selline teema et arengut nagu ei taha ültse tulla...noormas eas (olen 28) sporti nagu ültse ei teinud ka ei olnud mingit kaalugi, 20-selt kaalusin 59 kilo aga kui trennis hakkasin käima (25 aastaselt alles) siis hakkas ka kaal tulrema, hetkel olen ligi 90 kilo (olen 1,86m pikk), ei tea siis kas nooruse tulemusena või miskit aga ei suuda imesid teha...jõudu tundub et tuleb just täpselt nii palju, kui kaalu juurde tuleb, hetkel on ühe korra max ~85 kg rinnalt. Kui kaalusin 83, siis oli selleks ~80 kg jne. Üritan süüa tihti ja ka erinevat toitu, kindlasti toitumine päris korras ei ole, seepärast kasutan enne ja pärast trenni toidulisandit (vadak + süsikad) ja häda on selles et pärast trennijärgset valgujooki ei ole enam mingit isu (trenni teen õhtuti), vaevu vägistan omale pärast seda sisse 300g-se kodujuustu. Kava vahetan vähemalt iga 5 nädala tagant (kavad muscle & fitness ajakirjast), harjutusi seal kavas veelgi tihedamini, et lihased ära ei harjuks aga arengut nagu eriti ei ole...olen proovinud ka tribulust. Kasutasin ka kreatiini aga nädal pärast kuuri jõunäitajad langesid vanale tasemele tagasi...mitte et erilist arengut ültse oleks olnud (mõned lisakordused/ lisakilod kangil) olen kuulnud et ka teistel sama häda...et jõunäitajad lähevad tagasi...eriti rõõmustav see pole...vahest tundub seepärast jõusaalis käimine mõttetu aga lohutan ennast sellega et vähemalt närvid puhkavad ja paksuk ei lähe siiki tahaks ka arengut nautida...abile lootma jäädes
  9. et siis probleem jalale tehtavate harjutustega. Millegi pärast ei saa jalapingil kõhuli harjutust teha...valu lööb sisse põlve tagumisele küljele, kõiki eespidiseid jalaharjutusi saan teha, sõuda saan, joosta, jalakangil suruda aga seda kõhuli harjutust ei saa kuidagi teha...arvasin esialgu et raskus on vale aga ei ka niisama kuivalt hakkab valutama...huvitav kuidas siis peaks treenima?
  10. Scoutsrännak

    4:43 varem pole ka osalenud...jalad ka natuke nõrgad ega muidu üle 1km ei käi
  11. küsimus seoses rasva põletamisega

    see isupuudus hommikuti on juba aastaid küljes...lihtsalt ei pressi üle 2 võileiva ja aktimelli midagi sisse, vastu hakkab, pärast seda söön alles lõunat 12.45, siis õhtul söön kuskil 18.00-19.00 vahel ja hiljem mingit näksimist enam ei ole.
  12. küsimus seoses rasva põletamisega

    pole enam teab kui noor...mais kukub 27 eluaastat eks ta toitumise teema vist ole jah...imelik on see et pärast trenni nagu isu eriti polegi (toidulisandeid ei tarbi) ja hommikuti ei lähe kah midagi alla. Mis jooksmise puutub, siis pikemat aega joostes võtab hullu moodi tilkuma ja pea hakkab ringi käima.
  13. olen mõned kuud jõudu teinud... korda mööda 3 ja 4 korda nädalas käin jõusaalis. Muidu olen rahul tulemusega aga punnis kõht on ainuke mis üldvaadet häirib, nagu oleks rase üritanud olen igasuguseid asju aga lahendust ei leia, enne söömist on nagu ok aga pärast lõunat asi eriti hull...iga kord teen jõusaalis 3x20 kõhulihast ja jooksulindil 10 minti + aerumasinal 10 min aga tulemust ei ole ültse...
×