Jump to content

kiku27

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kiku27

  • Tase
    Vaatleja
  1. Mida küll teha?

    Tere Andke targad palun nõu, olen kahevahel ja mitte ei saa aru, mida ma tegema peaksin. Käin spinningu trennis, kaalu mul vaja alandada ei ole, kui siis 1-2 kg võiks, keha on mul pehme, ehk siis lihas puudub ja rasva rohkem Nüüd ma ei saagi aru, mis oleks õige, et lihast kasvatada, kas: 1) hoida seda rasvapõletus pulsivahemikku...et siis rasv põleks ja pekk kaoks? või 2) rabeleda elu eest, panna raskus ikka maksimumi peale ja hingeldada nii et higi väljas? Kui teha esimest varianti, siis oleks suhteliselt mõõdukas trenn, pulss läheb mul kiiresti üles, ei saagi eriti pingutada või teine variant, rabeleda, aga kas sellest ka kasu on? Tänud!
  2. Aita leida trenn!

    Tere Tänapäeval on trenne nii palju, et ei oska millegi vahel validagi, ehk on keegi kes oskab öelda, millise trenniga saab kanni prinki ja jalad ilusaks saledaks. Jooksmist mitte pakkuda, sest see pole minu ala, kopsumaht lihtsalt nii väike ja ujumist ka mitte, sest ma lihtsalt ei oska seda. Aga kindlasti on kedagi, kes on varem selle sama teema ees seisnud ning nüüdseks juba oma küsimusele vastuse saanud. Ja ligikaudu võiks mainida ka nö. aega, kuigi see pole oluline, lihtsalt tahaks juba nii midagi saavutada ja ei jõua seda aega ära oodata:) Tänud
×