Jump to content

kaysu

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kaysu

  • Tase
    Vaatleja
  1. Liblikas

    Mõtlesin küll quellesse helistada ja küsida,sest kataloogis neid eraldi küll pole.Aga suht jama ju on see,et kõige väiksem tellimus on 350.-eeku ja veel postikulu ka.Siis peaksin lisaks sellele padjakesele veel muudki tellima ja see läheks kalliks maksma.Jama lugu igatahes.
  2. juua siis või mitte juua

    Tnx! Loobuda ma vist tõesti ei suuda.Eriti praegu,suvel,kui pidevalt janu kimbutab.
  3. Mulle meeldib väga fat burner.Loen siin,kes joob seda enne trenni,kes pärast,kes tahab kaalust alla võtta.Mina trenni ei tee ja rasvaprotsent mu kehas on olematu.Jama aga selles,et tunnen,et olen sellest joogist täitsa sõltuvuses.Tunnen,et ta annab mulle energiat ja see annab ka hea enesetunde.Aga vot aru ma ei saa,kui ma seda joon (nt.avalikus kohas)kohas,siis inimesed vaatavad pika pilguga ja väga viltuse näoga ja kõik tuttavad mainivad ka ikka ära,et mida sinul ka põletada on (minu kaal ju aint 40-45).Sellest küsimus ka,et kas ma teen sellega endale liiga kui joon rasvapõletajat.Kust midagi võtta pole,sealt ju pole.Joon hea maitse pärast,energia pärast eriti ja üleüldse annab ta ju ka päevase vitamiinivajaduse.
  4. Liblikas

    No siin foorumis on ilmselt kõik musklimehed ja-naised.Mina olen rohkem vaatleja siin.Aga musklimehed mulle meeldivad:))Kangitõstjatel pole kindlasti selle liblikaga miskit teha.Aga minu muskel on sääse lennuväli ja tahan,et oleks vähemalt kärbse.(kaalun 40 ja veidi peale) nii,et võite ise arvata.Minu musklist võtaksite te ühe käega ümbert kinni:(See vidin lõdvestab ja pingutab lihast 100 x min.Ja vahel läheb ikka väga valusaks.Kätt raputab ikka jõhkralt küll.kui mõni võõras näeks(ja ei teaks)arvaks vist,et mul on parkinsoni tõbi,jube naljakas on teist vaadata kuidas ta tõmbleb.Kõige tugevamat varianti pole veel julgend proovida,liiga valus on.Aga kust ma küll tagavara patju saan,ta ei kleepu enam hästi:(
  5. Liblikas

    Täna proovisin musklite peal.Ega kõige kiiremat varianti vastu ei pea.Hakkab kätt pilduma üles-alla.Kuna mul rasvasid pole mida lagundada,siis kasvatan endale musklid:))Homme proovin seljapeal ka ära.Täna liiga palju juba sai ennast piinatud.
  6. Liblikas

    Tellisin endale GYM Quick Fitness liblika Quelle kataloogist.Täna sain kätte ja lugesin,et üht padjakest saab kasutada kuni 30 korda.Et padjakesi osta saab sealt kust selle vidina ostsid.Aga uurisin kataloogi ja seal pole küll mingeid padjakesi eraldi müüa.Ehk oskab siin keegi öelda kust ma neid osta saaks.Soovtavalt Tartust nt.(ise eln Valgas)Kui ehk jäi arusaamatuks,millest jutt,siis seda vidinat reklaamib ka teleturus,kinnitad kehale,liblika kujuga...Ja kui keegi siin on seda kasutanud,siis huvitab mind,kuidas tulemus oli? <http://www.erlebnisladen.de/cgi-bin/internationalshop/iboshop.cgi?showd580!0,42982723814641,937>
  7. Alakaalust normaalsesse

    Kahjuks suitsetan jah:((Ja eluvesi on mul kange kohvi:((.Tellisin lapsele(23a.)selle No1.,täna sain kätte ja segasin endale ka 1spl.poole klaasi kohta,juba vastiku maitsega oli,ei tea kas on hea mõte seda võtta.Ega ta midagi halba ikka ei tee,või teeb?Kas minu kaalukohta oleks 1spl.paras või võin rohkem võtta?
  8. Alakaalust normaalsesse

    Ei tahtnud hakata uut teemat panema kuna see siin juba olemas.Olen ka alakaalus ja kaalun 44-45.Aktiivse spordiga ei tegele.Tahaksin ka juurde võtta(söömine ei aita)ja mõtlesin,et ehk keegi teab mõnd sellist toodet(tablette vm.)mis aitaks.Lihaste ja massi ja kõige muu jaoks on vajalikud proteiinid ja kreatiinid aga mis oleks mis annaks lihtsalt natuke rasva kontide peale.Luukere:((
×