Jump to content

Smuki

Kasutajad
 • Content count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Smuki

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 11/18/1977

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Asukoht
  Pärnu
 1. Pulsikell

  Tuttav teema. Eriti jahedas treenima asudes - nahk kuiv. Ise lasen vahel pulsivöö kraanivee alt läbi, siis peale. Tihe kontakt garanteeritud.
 2. Poksi teemaline kirjandus?

  Huvitavat ja kasulikku lugemist leiad ka siit: http://treener.eok.ee/oppematerjal_vaata.php?id=169
 3. 6-1x0+2/2= ?

  Ülesande tekstist ei saanud küll teada, et ta just inimestel habet ajab. Kuna seal elavate ahvide arv on teadmata, jääb selle tehte vastuseks "x"
 4. Kas pulsikell valetab?

  Sellise pulsi vahemikuga peaks kilokaloreid ikka kuskil 10-15 lööki minutis olema. Kas pulsikellas on seaded ikka tehtud: kaal, pikkus, vanus. Igaks juhuks võid veel kontrollida, kas pulsikell ka 55 minutit trenni aega näitab. Äkki vahepeal streikis.
 5. Treeningpäevik

  Natuke lugemist: http://etreening.wordpress.com/2012/03/04/treeningpaevikuga-jousaali/
 6. higistamine ja treenitus

  Seda mäletan juba lapsepõlvest, et kui poistega heina tegemas käisime, ütlesid ikka vanemad külamehed, "Kohe näha, kes õige spordipoiss on. Eks ikka see, kes kõige higisem!" Olgugi, et tööd tegid kõik ühtmoodi.
 7. Push-up bar - abivahend kätekõverdusteks

  Muideks, väga hea abivahend. Endal küll ei ole, kuid olen saanud proovida. Kätekõverdused on koheselt efektiivsemad ja järgmisel päeval tunneb ka korralikku valu! Ise kasutan sarnaseks otstarbeks hantleid, mille peale toetun!
 8. Treeningpäevik

  Välja printimiseks ja jõusaali kaasa võtmiseks on vast see hea variant: web.zone.ee/etreening/
 9. lihasgrupid

  Näiteks nii: E: Rind, triitseps, reied, kõht T: Vaba K: Selja lailihas, biitseps, delta, sääred N: Vaba R: Rind, triitseps, reied, kõht L: Vaba P: Vaba E: Selja lailihas, biitseps, delta, sääred T: Vaba K: Rind, triitseps, reied, kõht N: Vaba R: Selja lailihas, biitseps, delta, sääred L: Vaba P: Vaba
 10. kaloriarvuti küsimus

  Kui päris täpne olla, siis sa ju ei tea, kas sellest juustust imendub läbi soolestiku 20 või 97%. Seega, erinevused võivad olla veel suuremad kui väidad!
 11. Parim roheline tee

  Väga hea raamat. Kui poest ei leia, siis raamatukogus on see kindlasti olemas: http://www.apollo.ee/product.php/0866156 Ise hoidun põhimõtteliselt Liptonist ja Tetley`st, kuna nemad "solgivad" õige rohelise tee oma maitseainetega ära. Hea roheline tee on selline, mis ei ole liiga pulbriks jahvatatud. Tee ei tohiks olla liiga kange (ei ole nauditav). Ja suhkru lisamine oleks ka suur patt.
 12. Resveratrool

  Ammendavat vastust ei saa kodulehelt, mille omanik on kallutatud huvidega, toetudes vaid enda jaoks sobivatele uuringutele. Dr. Joe Schwarcz räägib oma raamatus kahest suurimast inimestega läbiviidud resveratroli uuringust, mille tulemused olid teine-teise suhtes vastandlikud.
 13. Ujumine

  Väga asjalik ja põhjalik info, mis võiks sulle huvi pakkuda: Link
 14. palun seletada seda harjutust

  Pakun, et see võib olla midagi sarnast, mida suusatajad harrastavad, näiteks trossidega.
 15. C-Vitamiin

  Eks suur vahe ole selleski, et kas tegemist on askorbiinhappega või skorbaadiga. Mõlemad neist on ühise nimetaja all c-vitamiin. Paljud spetsialistid väidavad, et esimese puhul peaks olema minimaalne päevane annus 2000mg, viimase puhul piisab aga kuni 500mg. Askorbiinhape lahustub vees ning toimib antioksüdandina raku välispinnal. Skorbaat lahustub aga rasvas ja suudab lisaks tungida ka raku sisemusse.
×