Jump to content

Trend

Kasutajad
  • Sisu loend

    9
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Trend

  • Tase
    Vaatleja
  1. Tere Kiivikas

    Miinused: 1)kõht 2)lailihas 3)trapets 4)reis Plussid: 1)käed 2)säär 3)rind 4)selg Areneda küllalt,välimuse järgi pole sa veel dieedi ja aeroobsega ka eriti veel peale hakanud ja nüüd küll juba hilja sellega pihta hakata.soovitan oodata sügisesi meistrivõistluseid.
  2. Tere Kiivikas

    Nii lühikese ajaga sa küll poseerimist ära ei õpi,see võtab ikka aega.Kaua sa muidu aeroobset ja dieeti oled pidanud.(et nagu võistlusteks valmistud) Massi on ka sul muidu suht vähe kui su tavakaal on 65 kg. Ma mõtlen seda,et kui su tavakaal oleks mingi 75 kg ja võistlusteks oleksid 65 kg,siis oleks see normaalne. ,aga sinu kehakaalu puhul jääksid sa suht kondiseks arvan. Aga kui tahtejõudu ja kogemuse saamiseks lähed siis miks mitte,ise soovitaksin sul järgmisi võistlusi oodata ja praegul massi hakata koguma.
  3. 10 päevane võistlusperiood

    ära söö
  4. mollid veriseks

    kõik kes tahavad molle veriseks peksta saavad tappa
  5. Aeroobse töö pulss

    kurat võtaks
  6. Aeroobse töö pulss

    läheb nii palju kui läheb mis su asi on pacu ja ma tean neid asju paremini nii et käi nahhui
  7. power cup

    Piimas on palju rasva ja vähe valke.. see ei ole selle nurga pealt eriti hea mõte.. vaata mine poodi , mine kohukese leti juurde vaata võta sealt selline völja kus on kõige vähem rasva ja rohkem valke.. samamoodi võid minna mõne kohupiima toote juurde. Kõige lihtsam oleks sul osta lihtsalt mingit valgu pulbrit vadakut. Ma tean neid asju küll ma jagan seda stuffi olen mees nimega snufi
  8. kava

    eesmärk on lihased välja tuua ja vorm saavutada.
  9. kava

    Treeningkava Hommik: Jooksmine 3-5km Lõuatõmbed 6x6 Lõuna: Lamades surumine 6x10 Kaldpink surumine 3x10 Lennutamine lamades 3x8 Pullover 3x8 Biitseps 3x8 Triitseps 3x8 Kõht 3x20+ Õlg või kätekad 3x8 v 4x25 Õhtu: Jooksmine 3-5km Lõuatõmbed 6x6
×