Jump to content

Ask4more

Kasutajad
  • Sisu loend

    34
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Ask4more

  • Tase
    Algaja
  1. Õlavigastus

    Õlg paraneb ubes pool aastat:-( Endal sama vigastus 2 kuuga on asi ainult natuke paremaks läinud. Aga päris seisma ka ei saa jääda.
  2. Kulturistide provotseerimine

    Heh kummaline see ju on , suuri mehi nagu pigem kardetakse ! Samas kes vähegi võitlusspordiga tegelenud on teab , et suur mees reeglina aeglane ja mitte väga vastupidav. Mingi keskkaalu mees lajatab palju kiiremini ja mõjusamalt kui suur kapp. Kakluses see suur lihasmass kasuks ei tule. Olen tegelenud poksiga ja satun ka päris tihti ka jõusaali. Siis kunagi üks jõusaali treener ( päris suureks pumbatud kutt) tahtis , et ma teda õpetaks kotti toksima . no tegime siis . Aga no ei tulnud tal see hästi välja. Lihas läheb verd täis , käed tuimaks ja ongi kõik. Kui ta muidugi esimese laksuga tabab siis on film katki ka. Ja kui mööda paneb siis iga hetk töötab juba tema vastu
  3. Rasvapõletus ja lihase kasvatamine

    Kuidas see õnnestus ? Mul õnnestus kaotada 12 kg 2,5 kuuga( sund olukord , väga palju liikumist , vilets toit jne) . Ja jõud ja lihas kadusid ka :-(
  4. valu põlvedes

    Sama siin. Aga paraku on nii , et kui põlved juba valutavad siis on hilja:-( Ise pidasin 4 kuud vahet ja tegin nüüd mõned jooksu trennid pehmel maastikul ja nüüd tuleb jälle pikalt trennid vahele jätta :-(
  5. jooks ja põlved

    Küü see annab ka põlvedele tunda . Olen u. kuu teinud enne jõusaali 45 mintsa metsajooksu . kaal on langenud 3 kg 105lt 102 ni. Aga põlved valutavad ka . Abiks diclak geel . Võtab valu paugust ära.
  6. RevalSport

    No pesemisega on küll kitsas!!! Õigemini küll veega
  7. Härja veri

    Põdra verd on jahil natike joodud ! Pole ära surnud
  8. Süstid

    Lasin just täna ennast vaktsineerida ja tegin seda ka eelmine aasta . Ja ei mingit grippi isegi nohu mitte. ja need kes siin mingit jama ajavad võivad kukele sõita:-D
  9. SUPER-PRO????

    Kunagi sai ka seda söödud ,aga peale seda kui proovisin esimest korda läänest tulnud valku ei suuda ma seda biolabi oma enam süüa. Maitse on lihtsalt rõve
  10. Rusika asend poksikoti tagumisel

    Täpselt nii lähedalt antud haagi ajal ei keerata enam rusikat vaid pöial jääb ülesse
  11. Rusika asend poksikoti tagumisel

    See sõltub kuidas lüüa. Sirge ja haak on ju erinevad . Haagi ajal jääb pöial ülesse ja väike sõrm alla. Sirget lüües peaks kotti tabama kolme esimese nukiga
  12. NO 1 on täiesti talutav. Oma viga kui magusat ei kannata , söö soolasilku kõrvale:-D
  13. Gold Whey maitse Rocky Road

    Cookies'N'Cream on jube saast:-( Troopilised viljad on super:-P
  14. Millimeeter haaval tõmban neil meestel naha maha , ja leotan veel soolvees. Krt küll milleks piinata vaja on? tahad naha kätte saada tapa kiirelt ja valutult.
  15. Rullitamine

    Miks seda arvad et ei ole efektiivne?
×