Jump to content

Edwin

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Edwin

  • Tase
    Vaatleja
  1. Tere! Olen 13-aastane tahan küsida,et kuidas saaks kodus lihast arendada hästi teen kodus kättekõverdusi neli korda nädalas 3 x 20 ja kõhulihaseid 4 x 30 ,aga plaanis on sügisel minna jõusaali ja mul on nagu selg altpoolt viltu natuke ja parem pool õlast on natuke alla vaiunud ja rangluud on ka päris palju väljas ,et nagu parem pool rangluu on nagu rohkem punnis ja õlad on nagu mul ees pool ja arst ei soovita ka minna jõusaali sest mul peab täis kasv ära kasvama ja siis pidi luustik õigeks minema aga ma nii väga tahaks jõusaali minna .Äkki seletad mulle nendest asjadest ja annad mulle nõu andeid veel kodustes harjutustes.Jään vastust ootama .Edu sulle
  2. Tere minul on selline probleem ,et mul ei soovitata minna jõusaali arst ei soovita nagu ja ma ple kõhna ega midagi keskmine nagu ja ma teen kodus trenni nagu kõhulihaseid igapäev peaegu no neli korda nädalas 4 x 30 ja kättekõverdusi 3 x 20 aga mulon seljaga probleem,et mul on selg roog natuke viltu alt poolt ja parem poolne keha pool on rohkem koormust kuidagi saanud seega on mul üks õlg madalamal kui teine ja rangluud on ka üpris palju väljas st paremal pool on natuke suurem see rangluu osa kas ma võiksin selle asjaga minna jõusaali aga kas ma treenin ,ennast muidu kodus õieti vahest teen ka aeroobset kõhulihased on siis näha kui ma selili olen või kõhulihaseid treenin aga kui püsti tõusen siis ple eriti midagi ainult pingutades. Palun vastake mulle ja antke nende asjade kohta mulle nõu. Edu teile
×