Jump to content

zwen

Kasutajad
  • Sisu loend

    368
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik zwen postitused

  1. Tireltõus

    "Tireltõus on see kui võtad rippkangist kinni, viskad jalad õhku ja teed ringi peale torule."-Igatahes nii oli ühes teises teemas kirjas.
  2. Tõsiselt masenduses...:(

    Hommikuste röstsaiade asemel hunnik putru ja pakk kohupiima.
  3. Ümbermõõdud, ei saa aru...

    Võibolla tõesti ei saa seda nähtust pump efektiks nimetada, aga peale pikemat pausi jalgu teges lähevad nad jälle üsna kiiresti suureks küll.
  4. Ümbermõõdud, ei saa aru...

    Jalg on lihtsalt pump efektis. Ise olen sama asja kogenud.
  5. Korduste arv

    Vaata suuremaks ja väiksemaks minemist saab reguleerida toitumisega. Selleks, et SUUREKS saada peab ikka ränka vaeva nägema.
  6. Kasvatamine!

    Vastasin nii, sest: Paari kuuga pole võimalik "korralikku" lihast kasvatada. Valgu koksid on hoopis teisejärgulised, tähtis on järjepidev õige toitumine. Samuti loen ma Sinu tekstist välja arvamuse, et on võimalik saavutada suuri lihaseid ilma suuri raskusi tõstmata. Paraku pole see nii.
  7. Kasvatamine!

    Ei ole.
  8. Siinsamas süüdistatakse Kalmust steroidide kasutamises ja tehakse sellest hullem skandaal. See on ju täielik sigadus. Kui ta oleks kasutand, miks pole ma teda siis 2x suuremana näind.
  9. 16a hakkasin alles trenni tegema. Surusin siis 55kg, kaal oli ka umbes sama.
  10. Omatehtud kavad.

    Kusjuures lailihasele on: Kangi tõmbamine kuklasse. Huvitav nimetus
  11. üks käsi suurem

    Alustasin trenni tegemist u4 aastat tagasi. Oli vasak õlavars siis 1cm väiksem ja on ka nüüd. Mind see ei häiri kuna vahet pole märgata.
  12. Vajaks abi .

    Kaal on täiesti normaalne. Nii võib teha küll, et 1. päev ülakeha ja 2. päev alakeha. Ülakeha päevalt on sul puudu selg ja triitseps nig alakeha päevalt sääred. Kava võiks teha nii: E-Ülakeha(raske) T-Alakeha(kerge) K-Puhkus N-Ülakeha(kerge) R-Alakeha(raske) L-Puhkus P-Puhkus
  13. Alkohol

    Miks peab üldse nii palju jooma? Piisb ju ühest õllest mõnel õhtul, et veits lõõgastuda.
  14. Pronkssõdur

    Avab avab, tuleb veits oodata.
  15. Pronkssõdur

    Närvide raustamiseks on keegi sellise asja väja mõelnud. http://www.vfk.ee/mahasavisaar/
  16. Võistlus on läbi, tegelikud tulemused teada. Kes nüüd otsustab ennustusmängu võitjad?
  17. Fitness 1. Valeria Kozlovskaja Naiste kulturism 1. Merike Sula Bodyfitness 1. Eve Olesk 2. Helina Villem Noorte ja Juunioride Absoluudi 3 esimest 1.Eiko Rapur 2.Henri Tohver 3.Artjom Suhih Klassikalise Kulturismi ja Meeste Kulturismi Absoluudi 5 esimest 1.Imre Vähi 2.Argo Vaible 3.Ivo Pärle 4.Oleg Fjodorov 5.Marko Rits
  18. 1 kuuga vormi..??

    Kuuga annab ühtteist ju ära teha küll. Paar kilo saab ikka alla. Kõhust niipalju, et endal on vööümbermõõt nt. nädalaga u7cm vähenend(seda mitte mingi dieediga, vaid lihtsalt olen võimaluste puudumisel veits vähem söönud, kui tavaliselt)
  19. Fitnessi pood?

    Võta netist Tallinna kaart lahti, trüki aadressi kohale Telliskivi 51 ja näitab kus see asub.
  20. Kus trennis käid ja kus elad???

    Tallinn, Reval Spordis
  21. Jõutõstmine EMV 2007 video

    Miks kõik klipid vaid ebaõnnestunud katsetest on.
  22. Jalgade treeningu Tähtus ?

    Nii see on. Teed kõva trenni, tuled koju, sööd kõhu täis ja kaifid olemist.
  23. Probleem näoga

    Kindlasti mine kosmeetiku juurde. Mind igatahes aitas. Ühest korrast muidugi ei piisa. Kunagi käisin ka nahaarsti juures, kuid kosmeetik oli parem. Nahaarst kirjutas mingeid määrimis asju, mis kuivatasid naha ära ja antibiootikume mis keerasid kõhu julmalt segamini.
  24. Mida teha kui

    Mina käisin esmajärjekorras ikka trennis, töödeks jõudis õppida ka samal päeval kui töö oli. Teistes tundides siis. Pold mingit probleemi, kool edukalt lõpetatud. Muidugi ma ei arva et see mingi hea eeskuju on, eks igaüks leiab oma lahenduse.
  25. Keda pead parimaks?

    Ikka Arni
×