Jump to content

zwen

Kasutajad
  • Sisu loend

    368
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik zwen postitused

  1. Indrek Otsuse raamat

    Ehhee, trükivea leidsin pealkirja "Aeroobne treening" alt. Teises lõigus on sulgudes jaldrattasõit
  2. Surumine rinnalt

    Samu teemasid on siin foorumis juba mitu.
  3. Biitsepsi cm?

    Eks õigem oleks tõesti öelda õlavarre ümbermööt, sest biitsepsit-triitsepsit ju eraldi mõõta ei saa Edit: ..jõuti ette. Endal muidu 41cm
  4. Kuulsin et...

    Sealt kuskilt said sa valeinfot.
  5. Teie õlgade laius

    Vastu seina seistes-meetodil umbes 52cm, pikkus 171cm
  6. Spordikuulsuste jõuluturniir

    Kas õllekasti hoidmisel on mingi reegel ka kuidas kastist peab kinni hoidma? Vaatasin, et kõik hoidsid sangadest pealthaardes. Pöialde peale toetades(ülejäänud sõrmed taeva poole) on ju kergem, ei vääna randmeid.
  7. Nox Pump & AC-C

    Täpselt, miks ei peaks kokku sobima. Minust tegi Nox Pump liiklushuligaani . Panin enne trenni minekut selle sisse ja siis olin autos laksu all, sõitsin nii nagu muidu ei sõidaks, rattas käis igal kohalt minekul all ringi.
  8. Vihje naistele

    Sa pead ennast youtube kasutajaks registreerima.
  9. Vihje naistele

    Ma üldiselt talun igasugu rõvedaid vaatepilte, aga see ajab küll ihukarvad püsti
  10. Samba

    Mambo nr.5 järgi saab mambot-ka üks mõnus tants
  11. Rööbaspuul surumine

    Esimesel/esimestel kordadel on aga läheb mööda.
  12. Vaja abi:P

    Sest äkki ta läheb homme võistlustele suruma.?
  13. Küsimus treeningu kohta "Noored kulturistid"

    Vaata revalsport.ee lehelt
  14. Kummikommid

    Dr.Balacer tegutseb jälle
  15. mis on mis ?

    ja keegi yritas mulle pikalt seletada et proteiin teeb impoks mis tundub suht naljakas minumeelest a se ei le tõsi või mis ? Siis sa peaksid juba impo olema...
  16. Õlad ebaühtlaselt

    Tegelikult kõigil on üks õlg teisest mingil määral kõrgem, pole küll näinud inimest kelle parem ja vasak pool oleks absoluutselt sümmeetrilised.
  17. Kava!!

    Sooviks 3 päeva kava. svenkredemann@hotmail.com.
  18. Eks igaühel on oma arvamus. Ma sureks küll ilma lihata nälga. MEE kommentaari lugedes tekkis mõte, et kas kõik taimetoitlased usuvad evolutsiooni või tunnustatakse Piiblit ka. Muidu (1Ms 9:3)-Kõik, mis liigub ja elab, olgu teile roaks; kõik selle annan ma teile nagu halja rohugi.
  19. mis kuulub dopingu alla

    Hustlerit joo palju tahad. XII Eesti meistrivõistlustel lamades surumises(Saue. 2.Detsember.2006) oli sinu vanuse-ja kaaluklassi parim tulemus 105kg. http://www.silbaum.net/Voistlused/2006/Ees...2006_noored.pdf
  20. Öine lihaskasv

    Täpselt. Nurk maha ja klõmm-klõmm põhjani.
  21. Armukesed.

    Mees läheb pärast naist dushi alla end pesema. Kell heliseb, naine läheb uksele, kuivatusrätik ümber keha. Ukse peal on naabrimees, kes ütleb itsitades: "Lase rätik alla kukkuda ja ma annan sulle 500 eurot." Naine laseb rätiku alla, naabrimees vaatab hoolega ja pikalt ning annab 500eurot naisele. Naine läheb pead kuivatama vannituppa.Mees küsib dushi nurgast: "Kes oli?" Naine: "Ah, naabrimees oli." Mees: "Kas ta maksis sulle 500eurot tagasi, mille ma eile talle laenasin?" Moraal: Ära majandusasju jäta endale ainult teada!
  22. Puusade juurest..

    Sa mõtlesid külgedel olevaid sangasid?
  23. Kas ma võtan õigesti valke?

    1dl on 100ml. Kui sa oskad võtta 300ml vett, siis täpselt samamoodi mõõdad 100ml pulbrit.
  24. Millega lähed Sina tööle?

    Point oli selles nagu ma Tank'i postitusest välja loen, et algselt oli antud teema "Küsi Kaido Leesmannillt" all.
×