Jump to content

zwen

Kasutajad
  • Sisu loend

    368
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik zwen postitused

  1. Imerohi on leiutatud

    Jõuluvana on olemas.
  2. Kulturismis pikkus?

    Ma olen aru saanud, et parim keha kulturismis ongi pikk ülakeha ja lühikesed jalad.
  3. Paide Spordihalli jõusaal

    Käisin täna ära. Varustus oli rahuldav. Kettaid tundus pisut vähe oletat (kokku ca 600kg) Hantliriiul oli täiesti tühi. Aga kuna riiul on olemas siis tõenäoliselt tulevad ka hantlid. Tõstekangid olid imelikud (nägid odavad välja) Paistsid nagu 20 kg, kuid tegelik kaal oli väiksem, ei saanudki aru palju nad siis kaaluvad. Aeroobseks trenniks oli ainult 1 velo ja kõik! Riietusruumis oli kappe alla 30ne. Väga hea oli pec-tec trenažöör ja meeldis ka õlasurumispink, mida esimest korda nägin. Kuukaardid on saalis ka täiesti olemas. Hinnad vahemikus 500-600kr sõltuvalt vanusest ja külastusajast.
  4. Paide Spordihalli jõusaal

    Siis peab paide rahvas kokku leppima, et keegi ei lähe sinna saali.
  5. Madalalaubalisus!

    Pole kunagi probleeme olnud. Samas pole ka eriline klubi- ja pubikülastaja.
  6. Lamades surumises ja kükis ei toimu arengut

    Tee horisontaalpingil surumise asemel esimese harjutusena hoopis pos. kaldpingil surumist. Mind on aidanud.
  7. Bitsepsi trenn kodus

    Võiksid kavasse lisada ka harjutused jalgadele. Nt. käärkükk hoides käes lisaraskusi või kui suudad, siis ühel jalal kükk ning säärtele päkaletõus, kas siis kahel jalal või kui jääb kergeks, ühel jalal. Päka alla võid mingi kõrgenduse panna.
  8. Seljavenituspink

    Spartas on selline.
  9. kõhulihased meeldivad?

    Selline on hea.
  10. Naise ideeal vorm

    Täpselt. Inetu naine, anoreksia.
  11. Jari Mentula- Heavyweigth bodybuilder Finland

    Mõnusam güne on ka
  12. Bug ?

    Üleval paremas nurgas on tab seaded. Selle alt vali kuvamisseadeteks standard.
  13. kysimus.

    Gain fastis on süsivesikud juba sees.
  14. ÜLESÖÖMINE

    Mina katsetasin samasugust õgimist 2 aastat tagasi. Ei kahetse. 7 kuuga kasvas kaal 13kg. Ei täheldanud küll midagi negatiivset(va. kõhutuuled ) Muidugi ei õginud ma selle 7 kuu jooksul iga päev, sest mingi aeg lihtsalt enam ei jõudnud, aga siis puhkasin pisut ja lasin edasi.
  15. Unehalvatus

    Olen ise ka midagi sarnast kogenud. Seda just päeval magades ja mitte sügavas unes, vaid hakkan nagu magama jääma ja järsku selline vabalangemise tunne. Öösel pole olnud.
  16. kehakaalust rohkem

    Viimane tulemus +57.25
  17. Kreatiin Creatyl FX (CEE)

    Tai kane kreatiin tuleb umbes poole odavam. Esimene kreatiin mida mina kasutama hakkasin oli just tai kane'i kreatiinmonohüdraat. Mõju oli väga hea.
  18. Kreatiin Creatyl FX (CEE)

    Mõju kohta suurt midagi öelda ei oska, sest pole seda regulaarselt kasutanud. Aga maitse on paha-paha aga kannatab ära.
  19. Toitumiskava

    Heh, savi sellest cv-st, mulle piisab, kui näen mida kava koostaja ise oma kehaga teha suutnud on.
  20. Treeningu nõu tahaks.

    Kannata natukene Küll välja kasvad.
×