Jump to content

MargusTall

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

MargusTall

  • Tase
    Vaatleja
  1. Kyäni

    Terw mis jama te ajate ... Räägin oma kogemusest Kyäni toodetega . Mina tüüpilise eestlasena olen kõike proovinud ja seetõttu ei usu millegisse enam... vähemalt see oli siis nii kui Sulev kes tegeles antud toodetega pakkus mulle 1 kuu paketti tasuta et saaksin teada et antud toode ei ole selline nagu kõik teised tooted ja see ei kohustanud mind millegikski... Mina muidugi ei uskunud ja ültesin et ärgu pigem lootku väga , kuid tasuta saades ma olin nõus proovima ja samas tooted on ju hea maitsega. Kuuendal päeval , kui mul oli olnud jälle piisavalt töörohke päev olin juba varasemalt teadlik mis ja kust on haige ja mis virvendab , kuid seda ei olnud . Mul oli hea olla ja energiat ja kõike muud oli küllaga mis järel ma kasutasin seda toodet 2 aastat ja pärast seda kui olin lõpetanud olin veel 3 aastat terve . Lõpetasin rahalistel kaalutlustel kuna toode jah on kallis kuid tervis ka on seda. Vahel olen pärast seda ostnud veel ja turgutanud ennast pärast mõnda haigusperioodi . kuid olen otsustanud uuesti tarbima hakata ja ilmselt hakkangi. Sest selle muu aja jooksul olen tarvitanud tablette jne kuid valge tablett ei ole võrreldav mittekuidagi tootega mis on vedelas olekus ja igati imenduv tänu sellele. Enda seisukohalt kasutan 1hte Kyäni toodet Nitro nimelist ka seni kui silm on kuiv ja punetab või on mingi muu vastav probleem päikesest vms pannes tilga kummagisse silma hetkeks on valus see on siis kui silmal on suurem põletik vms ja siis 1-2 sekundi pärast on vägahea ikka vägahea , olen kasutanud kõikvõimalike apteegis müüdavaid preparaate ja ühelgi pole sellist ja nii kiiret positiivset mõju. Ja kuna varasemalt mul on olnud silmavigastusest tingitud probleeme siis ootasin ikka väga pikalt enne kui julgesin antud toodet silma panna kuigi mulle räägiti sellest võimalusest palju varem juba. Kuid olen õnnelik et tegin seda siiski. Seega teiste puhul ma ei tea kas see aitab või mitte ja mis seal ikka . Kuid ma ei uskunudantud toodetesse absoluutselt ja siiski need aitasid mind siis ja aitavad ka nüüd . Ja ma olen neile väga tänulik.
×