Jump to content

eestisilk

Kasutajad
  • Sisu loend

    18
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

eestisilk

  • Tase
    Algaja
  1. Tervist, Nimelt mul oli toitumis kava tehtud selle järgi, kui käisin 14-16 paiku trennis. Nüüd aga on lood sellised et jõuan tavaliselt 19:45 trenni umbes ja 21:45 koju. Seega oleks vaja kava natukene kohendada, ning mõtlesingi, et ei hakka ise midagi leiutama vaid äkki keegi oskab sõna sekka öelda. Ärkan kell 7:30. Hommikusöök kell 11.00 - 12.00 70 - 100gr. Kuivainena helbeid (kiirkaerahelbed, neljaviljahelbed, müsli – soovituslik täistera jne.) 200 – 300 ml. Piima väherasvane soovit. 1,5% või vesi selles keeta putru, või lisada piim müslile. ½ pakki magusat kohupiima (125 gr. Müüakse 250 gr.pakkides) 1 puuvili vabalt valitud võib lõigata pudru peale näiteks banaan 100 – 150 ml. jogurtit lisada pudru peale 1 tass kohvi või teed – neid võib juua ka hiljem Peale hommikusööki 1 tablet multivitamini Olimp 1 tl Linaseemneõli Trenn 14.00 – 16.00 Peale trenni ca 16.00 Lean Gain (Ultralife) 2 mtl. segatuna veega Tavatoidust sobib magus rosinatega kohupiim 200gr. + 1 klaas mahla. Hilislõuna kell 17.00 – 17.30 100 - 150gr. Kanafilee (Talleggil on suht palju valmis marinaadis tooteid, mida on lihtne kas pannil või ahjus valmistada, samas võib olla see ka lihtsalt kanafilee maitsestatult hautatud või praetud.) 3-4 viilu leib või sepik 150 - 200gr. Toorsalatit, vabal valikul või keedetud juurvilju 2 spl. Oliiviõli lisada toorsalatile Õhtuoode kell 19.30 – 20.00 1 puuvili omal valikul (banaan või õun) 200 gr. lahjat kohupiima, võib segada 100ml jogurtiga ühtlaseks massiks. 1 klaas keefirit või piima. 3-4 viilu leiba või sepikut Õhtusöök 22.30 – 23.00 150 – 250 gr. Kodujuustu 4% või kaks kuni kolm tervet muna (võib teha ka salti segades kokku 2 muna + 100 gr kodujuustu, sisse veel tomat, kurk , hapukurk) 1 - 2 viilu leiba fileesingiga või juustuga max 26% (kui kaal ei lange, siis jätad õhtul leiva ära.) 1 tass rohelist teed, suhkru või 1tl. Mett Peale õhtusööki mineraalainete kompleksi 1 tablet Olimp 2 kapslit Omega -3 rasvhappeid Ette tänades!
  2. Rasvapõletajad

    Tere Kiisy20, vabandan et postitan sinu teema alla, kuna arvan et uut teemat ei ole mõtekas teha. Endal kah selline probleem käsil. Soovin edu sulle igatahes. Kuid Targadmehed, olen 17 aastane 88 kilo. Käin 3 korda jõusaalis mõtlesin et teen ühe nädala sellise, kus hommikuti enne sööki lähen jooksen nii 6 km. Mis arvate sellest, kui iga järgmine päev +1 km ?
  3. - = Abi treeningu kohta. = -

    Äitah sulle theONE1. Mõtlesin, et võtaks nädalaks enda toitumise kontrolli alla. Ning ei hakkanud uut teemat tegema. Tuhnisin veidi ringi, ning leidsin sellise toreda asja nagu. http://adsl2153.estpak.ee/dieet.php Aktiivsus: väheliikuv Eesmärk: reljeefsus Kaalu soovin: vähendada Näidis dieet: 4x päevas 5x päevas 6x päevas 7x päevas 8x päevas süsiv. 122g 98g 82g 70g 61g valgud. 50g 40g 33g 29g 25g rasvad. 14g 11g 9g 8g 7g Nüüd saan ma aru, et kui toituda 4x päevas. Iga kord teatud hulk toitaineid, siis peaks asi paremuse poole liikuma ? *Head toidud oleks: kohupiim, kodujuust, kala ? , maitsestamata jogurt. Puuviljadest eelistaks õun, apelsin ? *Mida juua toidukõrvale ? Gasseeritud sidruni vesi ? Lahja siirup ? Piim ? *Ning iga kord enne õhtust toitumist käiks nii 30 minutit jooksmas. Kas jätsin midagi kahe silma vahele, või kuidas on lood ? Suurimad tänud, kes viitsis asjasse süveneda.
  4. - = Abi treeningu kohta. = -

    Äitah Painkiller. Et antud juhul 3 x 10 jõud ? 3 x 15 lihas ? 3 x 20 vastupidavus ?
  5. - = Abi treeningu kohta. = -

    Mis arvate, kui teha kuu aega seda Ott Kivika algajate kava ? Ning siis minna üle edasi jõudnute omale ? Muide vaevab veel see, et mitu korda seerias, mis see näitab vms ? st. mis tähtsus nendel arvudel on ? Ning peale seerjat teeb mingi 2 minutilise pausi ? Või vähem ?
  6. - = Abi treeningu kohta. = -

    Mhh, aga kui te juba teate seal, mis kava on hea vms. Äkki teete pisikese copy paste ?. Muidu mis on vahet seal on et kas teen seal 3 x 10 või 3 x 15 ? Mäletan et midagi sellist, et ühega tuli lihas, teisega jõud vms ? Oodates...
  7. - = Abi treeningu kohta. = -

    Teiste arvamus ? Juhuslikult, kui kellegil on midagi pakkuda. Võtan alati 2 käppaga vastu.
  8. Tere Amazon'ase jõumehed. Pisikene sissejuhatus siis. Olen 17 aastane noormes, ning kooli kõrvalt sai veb. algul hakkatud jõusaalis käima. Alguses ei teinud mitte mingi kava järgi, vaid lihtsalt vaatasin kuidas seal spetsialistid teevad ning niisama kõigile lihasgruppidele ( seeriaid ). Kuulnud seda, et teatud kava järgi pidi treening paremini mõjuma. Niisiis otsisin ühe kava ülesse, mis eelmine kord jäi trauma tõttu pooleli. Enda soov oleks saavutada parem kehakaal ( madalam ) ning treenida rinnalt surumist. Kava Ülepäeviti siis.. 1.Rinnalihasele horisontaalpinnal surumine 3s 6-10x 2.Rinnalihasele lendamine kaldpinnal 4s 10-12x 3.Kätekõverdused 3s MAX 4.Selja lailihasele "kuklatõmbamine" pealthaardega 4s 6-10x 5.Selja lailihasele tõmbed plokksüsteemiga istudes 4-5s 8-12x 6.Deltalihasele kangi surumine kukla tagant 4-5s 8-12x 7.Deltalihasele hantlite tõstmine kõrvale 4-5s 8-12x 8.Kõhulihastele keretõsted pöördega 5s 10-12x 1. Reie nelipealihastele kükid kang turjal 4s 5-8x 2. Reie nelipealihastele säärte sirutused ette trenazööril 5s 10-12x 3. Reie tagalihastele jalgade kõverdamine kõhuli trenazööril 4s 10-12x 4. Säärelihastele varvastele tõus kangiga 3s 8-12x 5 Biitsepsitele seistes kangiga küünarvarte kõverdamine 4s 8-10x 6.Biitsepsitele üle scottpingi hantliga küünarvarre kõverdused 4s 8-12x 7. Triitsepsitele allatõmbed plokiga 3-4s 8-12x 8. Triitsepsitele ette kummardades käte sirutamine taha hantliga 3-4s 8-12x 9. Kõhulihastele jalgade tõsted rippes horisontaalselt ette 5s 10-15x Midagi vaja muuta ? Lisada mõned harjutused juurde. Tavaliselt viibin jõusaalis umbes 60 minutit. Ette tänades.
  9. Jõusaal

    Kes väitis, et 1 kuuga tekkib ?
  10. Jõusaal

    Ei ole veel alustanud. Aga nii 2 kuuga tahaks maksimumi võta, et need 2 kuud läheksid suvel täitsa asja ette.
  11. Jõusaal

    Ohh, te ikka spetsialistid. Nagu ma aru saan, siis mis ma ennem käisin tegin kõik valesti. Kuna seal ma tegin hantlitega, ning siis allatõmbamist. Kuid üleelmist lauset lugeda, siis tuleb 2 kuu tagant uus võtta ?
  12. Jõusaal

    TULEMUSED EI TULE ÜLE ÖÖ Vot see on õige lause, sellest olen ka ise aru saanud. Nagu ma aru sain praegu, siis minul oleks kõige parem teha nii, et lähen jõusaali päeval. Teen kõikide trenasööridega kõik võimalikud asjad läbi. 3 x 15. Pausid teen lühikesed nii umbes 40 sekundit. Ja pausi ajal pingutan ja venitan. Kindasti tuleks vist juua palju piima, et saada valke Suvel rannas lebades, tuleks hoiduda snäkkidest, rämpstoidust ja muust, kus on palju süsivesikuid. Kui neid kõik teen, siis peaks asi paremuse poole minea ning kuskilt poolt ka jõudu tulema. Kas saan praegu õigesti aru ?
  13. Jõusaal

    Pekke saab ka mujal vähendada, nimelt tahan treenida ikka jõudu. Et kättes oleks jõudu jne... Tahtsingi ennem nagu teada saada, et mis värki tuleb teha, et ülakeha läheks lihastesse või lihtsalt saaks kõvemini trenni. Ning kuidas õleks õige, et pikkaja peale lükkaks ka nii 80kg rinnalt ära.
  14. Jõusaal

    Kes ütles, et ma seal jalutamas käin .. ?
×