Jump to content

nAer

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

nAer

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 12.02.1985

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://
  1. Alakaalust normaalsesse

    Käin ühes Tartu spordiklubis
  2. Alakaalust normaalsesse

    Aitäh nõuande eest.. Ega ma numbrite järgi eriti alakaaluline ei tundu tõesti aga peale vaadates on mul ikka väga peened ja kondised käed, et nata suurema käelabaga inimene ulatub vabalt õlavarrest ümbert võtta. Eks nende käte ja jalgadega tuleb vast tublisti tööd teha küll. -päikest-
  3. Mina olen ka alakaaluline 20 aastane neiu. Olen pikemat kasvu, nimelt 180 pikk ja kaalun 56. Otsustasin hakata samuti jõutrenniga pihta. Olen jõusaalis paar korda ka treeneriga kohtunud kuid juhtun käima aegadel kui teda ei ole ja ei ole saanud temalt ammendavaid vastuseid treeningkava kohta. Mind huvitab küsimus, et teatavasti peab nüüd hästi palju sööma hakkama trenni kõrvalt. olen lugenud kõike valkude, süsivesinike ja rasvade kohta. Aga kuna ma enne trenni alustamist üritasin lihtsalt ennast paksuks süüa siis tulemus oli, et juurde võtsin ainult keskosast. ja sinna enam juurde ei taha. Nii siis püüan enam mitte peale kella kuute süüa, et keskele juurde ei tuleks, samas käed ja jalad on mul nagu makaronid. kõhuliseid treenin iga õhtu kodus ja teen neid päris mitmeid 50seid seeriaid. jõusaalis käin kaks, harva kolm korda nädalas. ei ole veel tulemusi märganud, kuid arusaadav, et olen alla kuu käinud ja nii kiiresti ei tule veel midagi. Kui ma nüüd 5-6 korda päevas söömas hakkan, siis kuidas ennetada seda, et keskelt veel rohkem juurde ei võta. külgedele on mõnusad rasvavoldid tulnud, mida pole mul kunagi olnud. Mul on kodus veel selline kahepoolega taldrikut meenutav treeningvahend, millega puusi hööritada saab. Kuulsin kuskilt et see pidi aitama, ei tea kas on tõsi? loodan igaljuhul tulemusi näha. Jõusaalis proovin treenida kõiki lihasgruppe ,kuid ei tea kas ma kõike õigesti teen. milline treeningkava alakaalulistele naistele üldse sobib?
×