Jump to content

mck

Kasutajad
  • Sisu loend

    47
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

mck

  • Tase
    Algaja

Viimase Profiili Külastajad

2 004 profile views
  1. naised jõusaalis

    see naine teeb kyll 15 kilostega 5x5 seeriaid ja samuti teeb selle naise eeskuju:
  2. Mis nendest arvate?

    kysimus: mis siis teha kui naisel on loodusest antud a vôi b-korv. Mis on siis parem: treenimatu kôhn + a-korv; vôi nn fitness-keha + a-korv. Raskekaalubodybuilderid jätaks mängust välja. Seal on tegu keemiaga.
  3. Mis nendest arvate?

    http://www.pakkotoisto.com/Gallery/bodyfitness.htm kas ka siit lehelt ei leidu ehk mônigi näide sellest et sobival määral kuid piisavalt lihast on ilus...
  4. naised jõusaalis

    blokil teen kah 55-60, kang on tavaliselt 35 aga vot preacherit tehes yle 15 kg hantliga ei lähe. minu jaoks kôige raskem biitsa harjutus... blokk ja kang isiklikult tunduvalt kergemad...
  5. naised jõusaalis

    mitut naist tead kes teevad biitsa (preacher curl) 15 kgste hantlitega (st siis 1 käsi ja 1 hantel 15 kg per käsi)... ei tea, ehk olen lihtsalt aeglane areneja aga selle 15ni on ikka aega ja vaeva läinud areneda..............
  6. ideaalmees

    mees peab olema mehe välimusega. massi ja jôudu! mingeid hernekeppe ja silutud poisikesi ei kannata!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. naised jõusaalis

    kuigi biitsi läheb 15 kg hantlitega, jalga surun 250 jne jne ei ole veel kapistumist kogenud.
  8. endal môlema tehnikaga môôtmisel tulemused suht sarnased: omroni masinaga 13,8 ja kaliiper meetodil 12,9... ei tea kumb siis täpsem on vôi mida usaldada... môlemad sama head meetodid (naine olen muide...)
  9. trenn enne hommikusooki

    jah, kõhulihaseid ei tehta mitte jõusaalis vaid köögis see toitumine on sul ikka praegu väga paigast ära. Ma ise elanud pikkasid perioode välismaal ja suutnud poest ikka kohupiima üles leida. Seda ka inglismaal elades - quark`i oli seal igas suuremas marketis. ja võta tõesti puuvilju kotti kaasa kui trenni-tööle lähed ja see õhtul suurte hulkade söömine on just see mis su kaalul alaneda ei lase. sellisest toitumisest aeglustub ainevahetus ja siis õhtuti, kui ainevahetus juba veelgi aeglöustub (hakkab magamiseks valmistuma) annad sa veel sellise energialaksu peale... kindlalt vajad ka rohkem valku oma menüüsse ja juurvilju...
  10. naised jõusaalis

    aktivist: täpselt minu m?te
  11. Vot see on alles naine:D

    jah ega v?istluskunstid ju naistele ei sobi ja k?ik on j?le b?kid kohe loomulikult poksi MM h?be järgneval pildil http://www.evawahlstrom.net/kuvat/Thaimaa/DSC07007.jpg
  12. munavalge proteiinipulber?

    suured tänud lähen kohe robocopi kodukale asja uurima. ja allergia on jah kahjuks just piimaproteiini vastu ja nii tugev et ei v?i süüa midagi mis isegi väheke pimaproteiini sisaldab näiteks isegi k?ik vorstid ja saiakesed ja shokolaadid jne on välistatud...
  13. olen allergiline piimaproteiinile ja siiani kasutanud sojaproteiini kuid tean, et selle imenduvus jääb loomsetele proteiinidele k?vasti alla. olen netipoodidest otsinud puhast munavalgeproteiini pulbrit aga olen leidnud seda ainult lisandina koos teiste proteiinidega... ehk keegi teab kas ja kust oleks v?imalik osta puhast munavalge proteiinipulbrit.
  14. Naistele

    1) Missuguste raskustega treenid? soojendus: 5+5 kykk:17,5+17,5 rind:5+5 selg:10+10 triits: 5+5 biits:5+5 väljaaste:15+15 6lg: s?ltub kavast 2) kui tihti raskusi lisad? enam eriti ei lisa, pigem teen üks kord nädalas kergema ja üks kord raskema trenni 3) kaua BP oled käinud? 3a 4) Tulemused? jalalihaste relieefsuses olen k?ige rohkem muutusi märganud.
  15. naised jõusaalis

    ps. aktivist, kui loed eelmisel lehkyljel kommentaare märkad ka mehi
×