Jump to content

jorsik

Kasutajad
 • Content count

  690
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jorsik

 1. õlu taastusjoogiks

  http://publik.delfi.ee/news/ollenurk/olu-spordijoogiks-miks-mitte.d?id=65991416
 2. L-Karnitiini valgu tarbimine

  Ma küsiks veel et misasi on l-klistiir?
 3. L-Karnitiini valgu tarbimine

  Anna mingit linki selle kohta
 4. http://www.dailymail.co.uk/news/article-2641297/Friend-tells-virgin-killer-turned-angry-getting-addicted-body-building-drug-creatine-quest-women.html CREATINE - NOT EVEN ONCE!!! Täiesti masendav kui rumalad inimesed saavad olla. Ja nii sellised arvamused levivadki ja enamus inimesi, kelle jaoks on ajakirjandus ülima tõe allikas, võtabki sellist jama tõe pähe.
 5. chemicalanarchy

  Ega keegi foorumlastest pole juhuslikult chemicalanarchy.com foorumi liige? Tahaks ka sinna ligi pääseda aga invite only foorum on.
 6. sibulamahl

  Juba vanarahvas ütles et söö sibulat ja kala, siis seisab nagu tala. Proovi järgi, kuidas töötab. Sibulahooaeg hakkab, siis ma proovin järgi igatahes. Huvipärast võiks loomkatseid teha, kas suva Poola ja Hiina sibulad annavad sama efekti nagu Peipsiääre sibulad.
 7. Archangel'i blogi

  http://www.quattromed.ee/hinnakiri/ , järgmine tööpäev saadetakse tulemused mailile näiteks.
 8. Massilisajad

  Millist valgupulbrit kasutad? Kuumalained ja käte sügelemine, kõlab beta-alaniini moodi, kas seda on lisatud su valgupulbrisse? Võib ka muidugi olla allergiline reaktsioon lisatud magus- vmt ainetele. Selles mõttes on tavatoit parem et pole lisaaineid sees mis põhjustaks mingeid kehareaktsioone aga igaüks leiaks endale sobiva kui otsida.
 9. Archangel'i blogi

  Kõhtu eraldi ei teegi või?
 10. Archangel'i blogi

  Noh siis saaks vähemalt geenide koha pealt midagi kas kinnitada või ümber lükata Kui näiteks kasvuka tase on liiga madal siis seda kuidagi kõrgemale ajades saaksid veelgi paremasse vormi veelgi kiiremini vmt. Mulle isiklikult pakub lihtsalt huvi millised hormoonitasemed on sellise vormiga mehel. Quattromedis saaks lasta teha muidu, hinnad on muidugi suht soolased, 5-7 eur/tk. Treeningkava ma lootsin ikka konkreetsemalt teada saada, mitte lihtsalt surumised lendamised kükitamised jne.
 11. Archangel'i blogi

  Kas sa endal hormoonidetaset oled mõõtnud? Päris huvitav oleks näha mis su testo, östradiooli, kasvuka jmt tasemed oleks. Samuti, milline su treeningkava konkreetselt on, mis harjutusi sa teed?
 12. Toidulisandid internetist

  Ilmselt enamus rahvast veel ei tea, niiet tsiteerin ravimiameti kirja: "Seoses Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivi 2011/62/EÜ ülevõtmisega Eesti õigusaktidesse kaotati ravimiseadusest § 25 lõikes 3 olev piirang ning Ravimiamet määratleb ainult tooteid, mida turustatakse Eestis. Isiklikuks tarbimiseks tellitud toidulisandid ei kuulu enam määratlemisele. Kokkuvõtvalt, kui päritoluriigis on toode toidulisand ning see on tellitud eraisikuna isiklikuks tarbimiseks, siis tollis probleeme ei tohiks tekkida, kuna sellisel juhul ei kuulu toidulisandid enam määratlemisele. Ravimiamet omab õigust määratleda ravimina tooteid, mida Eestis turustatakse või kavatsetakse turustama hakata. Sellisel juhul võib toode, mida teises liikmesriigis turustatakse muu tootena, osutuda Eestis määratlemisel ravimiks, kuna liikmesriikide vahel võib esineda erinevusi toodete ravimina määratlemisel. http://www.ravimiamet.ee/%C3%BClevaade-ravimiseaduse-muudatustest " Soovitaks siinkohal näiteks sellist kohta nagu http://www.puritan.com/ , praegu on seal Year End Blowout. Toimetavad ka Eestisse, just ostsin suure laadungi kalaõlist vaarikaketoonideni sisuliselt võileivahinna eest.
 13. Toidulisandid internetist

  Mille alusel statistikat tehakse sinuarust? Ma teadsin et võetakse suvaline valim TAVAINIMESI aluseks. Marxengel äkki lähed trollid mõnes teises teemas (või foorumis), see teema peaks olema siiski toidulisandite ostmisest internetist.
 14. Toidulisandid internetist

  No ikka on mõjutav tegur küll, eostamist pole mõtet võrrelda, kui tänapäeva viljakusravi poleks, palju siis eostataks? See et eluiga on pikenenud, ei tähenda et elukvaliteet ka paranenud oleks, loe https://www.andrologyaustralia.org/reproductive-problems/testosterone/ mis tervisehäireid testopuudulikkus põhjustada võib. Madalam testotase ei tähenda et nüüd on lihtsalt vähem lihast ja kõik. Juba rasvumine põhjustab paljusid tervisehäireid mis lühendavad elu ja halvendavad elukvaliteeti. Ühegi hormooni mõju ei saa võtta üheselt, ühe hormooni vähesus põhjustab kaskaadreaktsioonina häireid ka teiste hormoonide tootmises jne., inimese organism on kompleksne süsteem, kus kõik protsessid on omavahel seotud ja võiks valitseda tasakaal.
 15. Jõusaali tolad...

  Oot, on 4 puuri, nüüd ühe asemele pannakse smith ja see on katastroof? Ma saaks aru kui kõik smithide vastu vahetataks...Eks ilmselt algajate jaoks pannakse et nood kangiga ümber ei kukuks.
 16. Toidulisandid internetist

  Noh, see pakk oli mingi 50x40x30cm ja 5kg, selline juba läbi ei lipsa tollist märkamatult Vanasti DHL tõesti on toonud ka suured pakid kohale ilma tollita aga see pakk paraku ei tulnud DHL-iga lõpuni. Naistepuna ostsin esmakordselt, ei oska veel öelda kui hästi või kas üldse mõjub.
 17. Toidulisandid internetist

  Marxengel see on osa paletist Mis on guaraanaga? Lutigoldi ostsin sugulasele. piretlangsepp, käisin tollis, lihtsam on seal ankeet ära täita ja lasta tollitädidel teha kui hakata ise jebima netis.
 18. Toidulisandid internetist

  Sai veidi asju ostetud jälle puritanist: Kõik kokku läks maksma ca 170 euri koos postikulu ja tolliga.
 19. Antidepressandid ja kehakaal

  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=ketamine+antidepressant http://en.wikipedia.org/wiki/Xyrem seda kasutatakse küll jah ametlikult narkolepsia ja alkoholisõltuvuse vastu aga tehakse ka juba katseid AD-na, olen lugenud vastavaid artikleid aga hetkel neid ei leia kahjuks. Eesti kohta ei oska väita aga vaadates kui palju USAs välja kirjutatakse AD-sid, siis seal küll haaratakse esimese asjana tableti järele. Ilmselt on Big Pharmal oma mõju ja arstid määravad iga meeleolumuutuse depressiooniks.
 20. Antidepressandid ja kehakaal

  Olles isiklikult ära proovinud terve spektri AD-sid, võin öelda et pikaajalise depressiooni puhul tuleks ikkagi üles otsida põhjused ja nendega tegeleda, AD-dega saab ainult sümptomeid leevendada. Lisaks võib nii mõnegi AD-ga tekkida pöördumatuid ajukeemia muutusi (mitte positiivses suunas). Pigem soovitaks proovida viimase aja avastusi nagu ketamiin või ka näiteks GHB. Kättesaadavus on muidugi teine teema. Mediteerimine pidavat ka väga mõjus olema, ise pole veel jõudnud selleni. Hüpnoosi kavatsen ka ära proovida.
 21. Proteiin ja kaalu alandamine

  martinkink, just nimelt
 22. Proteiin ja kaalu alandamine

  Siis võiks mingi smaili vmt jutu lõppu panna, kust keegi muidu aru peaks saama, kas isik mõtleb seda tõsiselt või ajabki totaalset kägu? Tuleb suva inimene siia abi otsima, talle aetakse endaarust head sarkasmi, inimene võtab seda tõsise soovitusena ja niimoodi hakkabki levima arvamus et fitness.ee-s on mingdi tainad ainult.
 23. Toidulisandid internetist

  Ma vaatan et mu algatatud teema on suva läbuteemaks muutunud Archangel võid proovida lõvilakka (lion's mane), peaks tugev NGF (nerve growth factor) olema. Taimi on vähe selle koha pealt aga miks peaks põlgama sünteetilisi aineid, kui nende kasud-kahjud on ära tõestatud? Soovitan ringi luusida sellises portaalis nagu longecity, seal tegeletakse igasuguste uute asjade enda peal (aga ka teaduslikult) researchimisega päris aktiivselt. Ja ka selline foorum nagu datbtrue.co.uk on asjalik, seal on väga teaduslik asjadele lähenemine, samas mitte kuivalt akadeemiline, brosciencet seal ei soosita.
 24. Proteiin ja kaalu alandamine

  Kuule ole hea, ära enam kunagi anna nõu teistele inimestele.
 25. Archangel ei tee avastusi, ta paneb siia linke avastuste ja katsete kohta, mida on teinud targad teadlased. Reaalne kogemus kehtib ainult sinu enda kohta, teoreetilised asjad enamuste, või ütleme keskmise inimese kohta.
×