Jump to content

R.Tamm

Kasutajad
  • Sisu loend

    482
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik R.Tamm postitused

  1. Vend Vähk Peab liikuma!

    Tegelikult ei ole plaan absoluutselt kindel, seega ei annaks hää meelega ka mingeid lubadusi. Ilmselt vaja veel ikka areneda. Aga eks ma ikka püüa siin mõnda innustada, et veel mõni kulturist ja (body)fitnessist lavalaudadele juurde tuleks. Kui nii mõnegi puhul huvi ja pühendumise paika saaks, oleks "materjal" täiesti olemas.
  2. Vend Vähk Peab liikuma!

    Taavil kindlasti hää meel sellise võrdluse üle. Tänud kiidusõnade eest. Aga järgmisel korral tahan teha paremini - olla suurem ja teravam. Pisut kasvan ja siis "õunte pealt vaatan", et kus ja millal. Aga kindlasti planeerin siis ka LEKV osaleda - it's a must
  3. Vend Vähk Peab liikuma!

    Nonii, auhinnasärk käes ja trennikatsetused sellega tehtud - särk on täiesti töökorras Tänud, Imre!
  4. Tere! Teen käesolevaga teatavaks, et järgmise nädala laupäeval, 30.07.2011 toimuvad Saaremaal, Orissaares Illiku päevade raames rammumehe võistlused. Võistluse nimetus: Illiku rammumees 2011 Võistluste toimumispaik: Illiku laid (Orissaares Saaremaal). Toimumise aeg: 30.07.2011 kell 17:00 Võistlusalad: trepp, rehvi kantimine, karussell ja atlase kivid. Osavõtumaks: 3 eurot. Tegemist on niiöelda rahva-rammumehe võistlusega. Võistluspaiga kirjelduseks nii palju, et tegemist on sama kohaga, kus FitCamp Orissaare laagri toimekat seltskonda käesoleva nädala lõpuni liikumas võib näha. Võistluste kohta tekkivate küsimuste korral kasutage alljärgnevaid kontakte: Tel.: (+372) 53 949 521 epost: raimo.tamm@gmail.com või kirjutage oma küsimused-mõtted sellesama foorumiteema alla. Kõik on kutsutud osalema ja/või kaasa elama! Tervitustega, Raimo Tamm
  5. Vend Vähk Peab liikuma!

    Huvitav. Saatsin eile Sulle kirja (vendv@hot.ee) oma andmetega. Saadan uuesti.
  6. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ahjaa...kui keegi nt Tartust Orissaarde FitCampile tuleb, võiks/saaks särgi kaasa võtta ja nt Orissaare spordihoonesse jätta. See on nt üks variant. Kõik muud kah võimalikud (Smartpost nt).
  7. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ipii Võita on vägev. Milliseid kontaktandmeid vaja läheb (ja kuhu need saata?) ja millisel moel ma selle igati ontliku särgi kätte saan Juba kujutan ette, kuidas ma selles särgis tonnide viisi rauda trennis tõstma hakkan
  8. Vend Vähk Peab liikuma!

    Tekkis veel mõni mõte "Steroid side effects" "Lapsed, külastage hambaarsti"
  9. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kuigi tahtsid pigem eestikeelseid kommentaare, kirjutan esialgu siiski inglise keeles - kõlab kuidagi paremini (kuigi õigekirja osas kindel ei ole): "Use spotter while benchpressing!". Ja kui ikkagi eestikeelset vaja, siis võiks see kõlada umbes nii, et "Kasutage pingil surudes julgestajat!" Fitness.ee temaatiline kommnetaar võiks olla nt küllaltki päevatemaatiline: "Enne ja pärast FitCamp Orissaare laagrit" Tervitusi Orissaarest, Raimo
  10. Vend Vähk Peab liikuma!

    25-sendiseid peaks käest läbi käima seal oleku ajal ikka omajagu - pea iga iseteenindust nõudev teenuse-automaat (mida seal omajagu) neelab neid. Endalgi mälestuseks mõned erineva ilmega mündid kaasa võetud ja kodus karbis.
  11. Kuidas saada lahti rasvast kõhul

    Pööran tähelepanu, et mainitud ajajärk on inimese evolutsiooni kulu kontekstis lähiajalugu.
  12. Vend Vähk Peab liikuma!

    Cincinnati ja selle ümbrus on igati tore koht. Ma küll ei tea, kus kandis täpsemalt peatud, aga kui Blue Ashi läheduses oled nt, siis sealne Bally Total Fitness on väga hea saal; eraldi tooks muidugi välja jõusaali ja selle vabade raksuste osa, kus on (vähemalt siis oli, kui mina seal treenisin) selline töötegemise-õhkkond ja kangid-kettad-hantlid, mis jutustaksid nii mõndagi oma ajaloost. Kus iganes trenni teed, fotomaterjal ja sinna juurde käivad kommentaarid oleks tõesti 5+; ja elust-olust ja nähtust väike ülevaade võiks muidugi kah olla - saaks siin nostalgitseda ja teistel kah tore vaadata-lugeda Minule teadaolevalt seal kandis eestlased jaanituld ikka veel teevad. Tervisi USAsse kaasa!
  13. Stressi mõju lihaskasvule / kaalualandamisele

    Kõige lihtsam oleks vast alustada kalade peadest, nt kilud, siis räimed ja nii edasi kuni suuremateni välja. Paljud söövad, kuid väga-väga paljud ajavad imestusest vaid silmad suureks. Kui suudetaks alla suruda mingitel iseäralikel põhjustel eksisteerivad eetikanormid, siis lastaks enestel mõista, kui head (kasulikud ja maitsvad) sedasorti asjad on - kalapea nt veel eriti. Proovige kerges soolvees keedetud havipead; kõige tähtsam osa sellest aju (ka maitseelamust silmas pidades).
  14. Kellel vähegi võimalik, see tulgu homme Orissaare Spordihoonesse üritust vaatama ja kaasa elama!
  15. Saab teha nii. Ja saab ka nii, et kui käsi on alumises faasis, siis ülakehaga pisut üles tulla (ja vastupidi - käsi üles ja ülakeha alla). Lailihase venitusest jääb pisut vajaka, aga selja ülaosa saab selliselt toimides lisaks koormust.
  16. See, kas inimesed on võrdset või mitte, näib olevat tegelikult filosoofiline küsimus ja sõltub kontekstist (kes millises konkreetses olukorras on eelistatumas seisundis). Ja looduse roll inimeste võrdsuse-ebavõrdsuse küsimuses põhineb vaid inimestel -kui looduse osal- endil.
  17. Just täpselt. Kuigi võiks ju proovida ka vastu kõhtu tõmbeid. Lahtise kangiga oleks seda väga kohmakas teha, aga smithil asi toimib.
  18. Mõned küsimused?

    Pealegi ei ole toores munavalges sisalduv valk kehale nii hästi omastatav kui kerge kuumutamise järel.
  19. Just seda silmas pidasingi. Ja tunnen samuti, et kõhu põiklihaseid koormab ühel pool kangi olles harjutuse sooritamine küllaltki korrlikult. Võibolla lähengi lihtsama vastupanu teed Kuid seljale suurema-mitmekülgsema koormuse andmiseks kasutan tihti siiski ka seda üks jalg ühel-teine teisel pool kangi varianti. Ei saa kindel olla, et see parem või halvem variant, kuid tunnen, et nii neid kaht sooritusviisi varieerides töötleb selga põhjalikumalt. Käe liikumise trajektoor on pisut teine (selle harjutuse mõlema sooritusviisi juures), kui hantliga tõmbeid tehes, ja tunnetus, nagu Janar juba vihjas, samuti kuidagi täielikum. Tuleneb see ilmselt sellest, et tingitult raskuse osalisest fikseeritusest (kangi vastasots on paigal) liigub käsi raskust langetades paratamatult kehast eemale ette, mitte pelgalt alla nagu hantliga tõmmates. Kuid vaadates nt Imre Vähi hantlitõmbeid (SKT), siis need imiteerivad paljuski just ühe käega kangi otsa tõmbeid - pidades silmas ennekõike just sedasama käe liikumise teekonda. Harjutus, mille kohta võiksid teadjamad omapoolseid kommentaare anda (nt Ott ja Janar), mida olen selja treeningutes kasutanud, on tõmme ühe käega smith-l. Sarnaneb vast kõige enam hantliga tõmmetele. Saab kasutada nt alternatiivina , kui pole piisavalt raskeid hantleid kasutada. Ei ole vast nii hea harjutus, kui kangi ühe otsa tõmbed, aga trenni mitmekesistamiseks tundub olevat üks sobiv lisaharjutus.
  20. Mina olen kasutanud ka seesugust varianti, kus üks jalg ühel ja teine teisel pool kangi. Nii saab hõlpsamalt kasutada suuremid raskuseid (fikseeritus kindlam) võrreldes mõlema jalaga samal pool kangi seistes. Muutub pisut ka kangi trajektoor. Varieerimise mõttes hea viis selle harjutuse sooritamiseks.
  21. Seepärast, et pole naisi, kellele teemakohaselt viidata (provokatsioon; viide teisele foorumiteemale ). PS! Fred Antsonit hindan kõrgelt.
  22. Valgurikkad pannkoogid

    Kuigi üldiselt kasutan blenderit küllaltki harva, tuleb teatud perioodidel ka üpris intensiivset kasutust ette. Väga ammune kasutaja pole ja otsustasin, et enne, kui midagi uut ja korralikku soetan, küpsetan maal seisnud vanakooli aparaadi läbi. Sinna kannu olen ikka sisse pressinud kõikvõimalikku ja nii palju, kui vähegi mahub ja lasknud masinal käia ikka pikalt, nii et kõrbelõhna mootorist tulnud, aga siiani on blender töökorras, kusjuures oli see ju ammu kasutuses ka enne seda, kui see minu kasutusse sattus. Ja pealegi: seisis see aastaid maal niisketes ruumised, mis elektriseadmetele kuigi kasulik ei ole. Nii et minu eksperimenteerimised ei ole sellest seadmest võitu saanud, kuigi ega mu eesmärgiks omaette ole olnud see aparaat ära lõhkudagi, kuid siiski. Võimsust peast ütelda ei oska, aga asja nimi on STRAUME, mis nõukogudeaegse Läti toodang. Läti oli (on) elektriseadmete tootmise ja nende töökindluse osas kiitmist väärt (külmikud, elektritrellid). Vaat siis uut ja korralikku
  23. LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

    Teen ära Edit: aga kuidas?
×