Jump to content

R.Tamm

Kasutajad
  • Sisu loend

    482
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik R.Tamm postitused

  1. süda

    Millegiga ei tohi üle pingutada.Enemy väljapakutud rohelise teega tuleb eriti ettevaatlik olla:nimelt mulle lähedane inimene jõi analoogset soovitust järgides päevas liitrite viisi rohelist teed, mis olevat talle põhjustanud ajutisi-kohatisi südamerütmihäireid. Niisamuti on liialt palju magneesiumi ja kaaliumi südamele koormav. Mõõdukust kõiges!
  2. Rasv

    Julgen kinnitada väidet, et treenides raskustega luud tugevnevad. Luud vajavad koormust, et areneda ja olla tugevad. Kosmonautidel, kes kaua kosmoses kaaluta olekus olnud, võivad tekkida probleemid luuhõrenemisega.
  3. Olen suur,tugev ja paks.

    Kui Sa väga just joosta tahad, siis tee seda murul, liivarannas (kui selline võimalus on olemas,Pärnus näiteks on) vms, et ei põrutaks liigeseid liialt.
  4. trenni kord

    Jääb ka mõnikord millegi tõttu trenn vahele, aga mitte kunagi viitsimise pärast. Kui vahele jääb, teen tagantjärge. Aga tegelikult see vist õige ei ole, kuna tagantjärele trenn toimub puhkeaja arvelt, mistõttu see takistab plaanipärastest treeningutest taastumist.
  5. päevane kalorihulk

    Salenemisdieeti pidasin silmas (sorry).
  6. päevane kalorihulk

    Kui ei taha dieedi ajal lihaseid kaotada, siis siin aitab oluliselt kaasa glutamiini tarvitamine.
  7. küss??

    Kvantiteediga on asi paigas. Et kvaliteediga samamoodi oleks, vaata, et kasutatavad harjutused eraldi keskmisele, alumisele ja ülemisele rinnalihase osale suunatud oleksid (surumine horisontaalil, neg.kaldel, pos.kaldel).Lõpetuseks võiksid teha näiteks pulloverit või plokkide vahel käte ristivedu.Loomulikult on väga oluline harjutuste sooritamise tehnika.Samuti venitused ja soojendused.
  8. lössi pulber

    Minu teada on lõssipulbri valgusisaldus oluliselt suurem, kui piimal. Lõssi ostes tuleks tähelepanu pöörata sellele, et piima baasil toodetud pulbri asemel soja baasil toodetut ei saa. Tahtsin ka kord lõssi osta, kuid öeldi, et tegelikult on tegu soja, mitte piimapulbriga. Jäi arusaamatuks, kas lõssipulbriks nimetatakse ka sojast tehtud pulbrit.Lihtsalt puht sportlikust huvist tahaks teada. PS!Olen absoluutselt uus AMAZON.EE kasutaja ja foorumis kirjutaja. Andestage, kui ei tunne veel kultuuri.
×