Jump to content

Kadri-Ly

Kasutajad
  • Sisu loend

    0
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Kadri-Ly viimane päevavõit oli March 28 2017

Kadri-Ly's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

5 Neutraalne

Kadri-Ly

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 27.11.1990

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    www.kadrily.ee

Profiili informatsioon

  • Sugu
    f
  1. Vähist bikiinifitnessi lavale

    Tere, olen Kadri-Ly – mul on au hakata siin keskkonnas blogima oma tegemistest, eelkõige just bikiinifitnessi lavale pürgimisest. Kes ma siis olen? Olen täiesti tavaline 26aastane pealinna tütarlaps. Oma noorusele vaatamata olen suutnud ilmale tuua kaks imelist poisslast: seitsmeaastase Hans-Rauli ja kaheaastase Karl-Olafi. Nimelt enne teist last töötasin Elisa müügiosakonnas, aga juba kaks viimast aastat olen olnud kenasti lapsehoolduspuhkusel. Hobi korras olen ripsmetehnik ja raamatupidaja. Vaba aega jagan ma oma pere, sõprade ja muidugi väga tähtsal kohal oleva trenniga. Kuni eelmise aasta märtsikuuni olid mu unistused vaid unistused, mitte konkreetsed sihtmärgid, milleni jõuda. Siis oli ju peas vaid mõte, et aega ju ometi on. Küll kuni vaid selle hetkeni, kui sain teada, et mul on vähk – melanoom, kolmas staadium. Sel momendil ei oskagi seisukohta võtta, et mis edasi saab. Õigemini sa ju ei teagi, kuidas elu edaspidi välja hakkab nägema. Esiteks ei suuda sa endale seda kuidagi selgeks teha, et see on just sinuga juhtunud, ja teiseks, mis saab siis, kui juhtub kõige hullem? Aga õnneks mõtlen ma vaid häid mõtteid. Nüüdseks olen seljatanud kolm operatsiooni, üks kohaliku tuimestusega ja kaks tõsisemat üldnarkoosis. Operatsioonid õnnestusid ja taastumine võttis kaua aega, aga ütleme nii, et kõik läks hästi. Pärast operatsioone määrati mulle immuunravi. Mis peaks panema keha võitlema vähirakkudega ja neid hävitama. Süstin end kolm korda nädalas reide või kõhtu. Siiani kontrollis käies on kõik hästi mõjunud, tuleb vaid olla korralikult arsti järelevalve all. Aga ega ma sellest ei tahagi pikalt rääkida, kes soovib täpsemalt teada, kuidas kõik alguse sai, saab lugeda minu blogist aadressil kadrily.ee, kus on kõik täpsemalt kirjas. Aga nimelt tänu sellele hoiatusele, et elu on habras ja elad vaid kord, hakkasin kohe, kui olin operatsioonidest taastunud, täitma oma unistusi. Ligi 4–5 aastat tagasi oli üheks minu suurimaks unistuseks saada bikiinifitnessi lavale. Aga miks? Just seetõttu, et olen terve elu olnud alakaalus 49–50 kg vahel (olen 175 cm pikk!). Just, et saada peale ka lihast ja tunda ennast kauni ja terve inimesena. Teiseks, et saada üle oma esinemishirmust, lavahirmust. Bikiinifitness on selleks suurepärane kaks ühes kooslus. Praeguseks on mind toetanud fitness.ee ja fitshop.ee – olen neile siiralt tänulik. Olen omale saanud suurepärase treeneri Peep Reinarti ja imelise toitumis- ja poseerimisõpetaja Eleri Õisma. Kui kaal näitas jaanuaris 50 kg, siis 2015. aasta märtsiks oli kaal langenud 45 kg peale. Tänaseks olen suutnud saavutada kehakaalu 57 kg ja olen väga rahul peeglist vastu vaatava endaga. Alustasin treeninguid 2016. aasta septembris, vaikselt, et keha harjuks uue koormusega. See kestis kuskil kaks kuni kolm kuud ja pärast seda, novembris alustasin oma elu esimeste jõukavadega. Nüüdseks olen siis jõukavade järgi treeninud viis kuud ja praegu on eesmärk oma esimene lavakogemus kätte saada sügisel. Ühtlasi panen siia pilte võrdluseks, milline ma olin varem ja milline olen praegu. Juba täpsemalt, kuidas kõik ülesmäge liigub, järgmistes postitustes. Kui on huvi kellegil midagi küsida, siis seda võib julgelt teha. Päikest! Kadri-Ly
×