Jump to content

kummar

Kasutajad
  • Sisu loend

    77
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kummar

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 22.05.1983

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Interests
    Kulturism, jõutõstmine, Laskmine:
  1. Valu kuklas

    kui mul sellised valud olid siis avastasin et vererõhk on liiga kõrge, kontrolli kas rõhk on normis.
  2. Peksa saamine

    Tänavl tuleks lihtsalt mõelda ellu jäämisele ja sellele, et võimalikult vähe viga saaks. Viimase- vereni pole minu arust küll mõtet kakelda. Siis su viimane veri lihtsalt jääbki sinna tänavale . Kui võimalus on siis tuleks lüüa vastasele lihtsalt jalaga munadesse ja kiirelt nahuiiiiiiii . Seda juhul kui pole suurem asi kakleja, tuleks kindlati teha. Kuid eks igaüks ise teab ka kuidas oma au kaitsta . Kellel huvi siis panen lingi kus Bass Rutten näitab lihtsaid nippe, kuidas Baaris ja tänaval kakelda ja üldse lahe olla. Kellele huvi pakub otsigu materjali ise juurde ja harjutagu kodus sõbra või tuttavaga. Lihtsad asjad kuidas ennast kaitsta. Kuid nagu täna trennis välja tuli, siis kui poks ja tänava- kaklus ei meeldi siis tuleb relvaluba teha Häid pühi kõigile link http://www.youtube.com/watch?v=GHFPzNrkKQ0
  3. küsimus fitness.ee poe kohta.

    Helista hommikul amazoni poodi ja räägi mure ja sind aidatakse
  4. Amazoni meeskond!!!

    Probleem lahendatud
  5. Amazoni meeskond!!!

    Tellisin 16; 45 umbkaudu. Äkki siis selles ongi probleem, et vaadatakse järgmine päev.
  6. Amazoni meeskond!!!

    Tere! Probleem selline, et tellisin veebipoest tooteid. Tegutsesin juhiste järgi ning maksin lingi kaudu kohe arve ära. Kuid juhistes lubatud e-maili ei tulnud mis kinnitaks ostu ja minu amazoni konto näitab, et ma pole ühtegi tellimust teinud. Ostetud asjad on mul vaid ostu korvis kuid tellimust minu kontol pole. Pangakonto väljavöte siiski näitab, et raha on siirdunud minu kontolt Oü Robocopi kontole. Seega küsimus kas peaksin muretsema, et minu tellitud kaup ei jöuagi minuni?
  7. Ylikooli poisid

    Tartu Ülikool, Juura esimene aasta
  8. amazoni- pood Tallinnas

    Tänud vastamise eest, kuid äkki oskab Ott soovitada midagi Pump Tecile analoogset Tänud ette.
  9. amazoni- pood Tallinnas

    Küsimus kus asub tallinnas amazoni pood ja kas sealt on vöimalik saada pump techi.
  10. Tere amazoni meeskond, selline soov, et sooviks osta Pump Techi, kuid siin paistab otsas olevat, millal võik lisa oodata Ette tänades
  11. kreatiini kahjulikkus???

    Vaat mul juba see käib kuna olen hetkel kreatiini peal ja laadimised tehtud ja puha jõudu meeletult ja elu oli ilus kuni seda artiklit lugesin ja mötlesin siit nöu küsida, aga kui sa ei ole veel vötnud proovi ka aga tee raks kangem kuur nonh nii päevas 10g ja laadimine ka 5*10- 50g päevas vaata kas mõikab ja kui voodis jama saad oldmanni käest nöu Ära pabla vana
  12. Kreatiin

    Ootaks huviga oldmani kommentaare!!!
  13. kreatiini kahjulikkus???

    Ise olen nüüd juba tervepäev uurinud ja pole üheski kohas täheldanud, et kreatiin võiks libiidot vähendada, kui seda vötta 5g päevas. Ootaks eriti OLDmanni arvamust, kuna plaanin siiski homme ka meestearsti käest järele pärida
  14. kreatiini kahjulikkus???

    eem see ikka USA sait Doktor Jaapanlane
  15. Kreatiin

    Oki, kuna teema ju tegelt päris tähtis, siis seega töin ta välja 2-kohas, et paremini silma jääks ja rohkem arvamusi koguks. Mis mind ennast ka hämmastab on see, et isegi 5g on päevas palju. Soovitatav kogus selle Doktori nõuandel oleks 500-1000milligrammi päevas, et mitte saada tulu oma potensi arvelt ja kaotada libiidot. Seega soovitatakse juu vötta 10 korda rohkem reklaamides, ei tahaks uskuda, et see link mille eelnevalt töin on mingi vandenöu toidulisandite suhtes, kuna uurides seal artikleid siis vöib leida kümneid inimesi, kes kurdavad oma potensi pärast ja just toidulisandeid kasutades. Ning arsti väitel ongi 5-10g kreatiini ööpäevas üüratu kogus, mis on seksi tapja. Sama- jutt oli tribulusega, et tohib kasutada ainult ravi eesmärgil, kuna muidu liigne testo- tase pidi jälle kahjulik olema.
×