Jump to content

plade

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

plade

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 01.09.1988
  1. Surumiskava Kaidolt

    Unustasin eelmisele postile oma e-maili juurde lisada... plade@hot.ee R
  2. Surumiskava Kaidolt

    Tere Kaido! Ei pea end algajaks, ega ka jõusaalihundiks... pigem selline keskmine. Rinnaltsurumises on mingit laadi blokk ette tulnud .. ja sellega kaasnevalt tihtipeale kaob ära ka motivatsioon, kui oled liialt kauaks ühtede ja samade raskuste peale jäänud .. Viimati jäi maksimum rinnalt 110 peale .. sai treeningkavas väikesed muutused tehtud peale seda ja nüüd treenin rinda 1x asemel nädalas 2x. Treeningkava näeb üldlaastus selline välja : Esmasp-Rind, biitseps,õla esi . Teisipäev-Selg, trapets, triitseps Kolmapäev-Eroobne( seda võtan kui "puhkepäeva") Neljapäev- alustan uuesti rinnaga Reede - selg laupäev-jalad pühapäev on siis trennivaba päev, kus valmistun uueks nädalaks... Sooviksin Sinult surumiskava, mis aitaks mul ületada see nö. barjäär, et ma saaks edasi liikuda:) Ette tänades, R
  3. Naharebendid

    Olen ise tegelenud sellise vähetuntud spordialaga nagu sangpommi rebimine ja tõukamine. Alguse, kui alustasin sellega ei pannud tähelegi, et seljapeal on mul rebendid , ennem kui mazaasi mulle tehti:) Kõik oli sellest, et ma ei pannud omale peale tõstmis vööd. Tõesti on selg nagu naisel, kes on just sünnitanud:) Õnneks nad mingit valu ei tekita, lihtsalt koledad on .
  4. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    197,94.5 ja 17 a.
  5. Kas on soovitav?

    Tere, kui teha "Edasijõudnute kava jaotatuna kaheks" 5 päeva nädalas (esmasp, teisip, kolmap, neljap ja reedel) kas see oleks lihastele liiga koormav st. lihased ei suuda taastuda? Või oleneb see täiesti sellest, kuidas ma ise end tunnen, kas lihased valutavad või mitte?
  6. Kindad

    Ise olen 4 aastat tegelenud sõudmisega ja u. 2 aastat sangpommi tõstmisega. Peale selle käin 3 korda nädalas jõusaalis. Alguses olid peopesad vesiville täis Aga nüüd on käed harjunud ning käenahk tugev, rebin ma sangpommi või sõuan, ei loe. Ei mingeid ville
×