Jump to content

tsikoloog

Kasutajad
  • Sisu loend

    59
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

tsikoloog

  • Tase
    Värske olija
  1. 2 K duell - kes keda ?

    mu pakkumine läks ka vähe nihu...kivikas oli tõesti parem nende paari pildi põhjal, mis ma nägin. kalmuse on jalad millegipärast hooletusse jätnud. ei teagi mis põhjus...äkki ise kunagi selgitab:)
  2. 2 K duell - kes keda ?

    Kalmus Aga ega ma liiga kindel ka pole:)
  3. MM kulturismis 2006 - ennustusvõistlus !

    1. Ott Kiivikas kulturism - 90kg. 2. 2. Valju Jaagomägi kk - 170cm 6. 3. Kaido Voogla kk - 178cm 16. 4. Marek Morozov kk - 178cm 16. 5. Indrek Viska kk +178cm 16. sellised siis minu ennustused, kuigi loodan, et läheb veel paremini:P
  4. Aeroobne nädal täiskäiguga!!!

    fat burner sobib hästi,aga ega seegi odav pole üldiselt peaks tegema rohkem toidukordi päevas ainevahetuse kiiremaks, kui söömist tugevalt kärbid läheb keha kokkuhoiureziimile s.t aeglustab ainevahetust. üldiselt tuleb nende spordijookide joomine peale aerooset kasuks,kuna sinna on targemad mehed kõik taastumiseks vajalikku kokku seganud
  5. algajale valk

    vana hea soovitus...selle asemel,et siin foorumis küsida ja nimetutelt "spetsialistidelt" (ma ei pidanud OldMan-i silmas) kahtlase väärtusega nõu saada, hakka lugema erialast kirjandust.siinsamas Fitness.ee-s on väga heatasemeline artiklite kogu,mis peaks katma kõik küsimused, mis sul üldse tekkida võivad. nii, et jõudu lugemisel ja järjekindlust järgimisel
  6. kiiresti kaalust juurde

    Ei ole just eriti kindel et ainult lihaste arvelt, kuna sinu pikkust ja kaalu arvestades on tegemist täiskasvanuga ja täiskasvanul on reaalne juurde võtta aastast 3-4kg lihast. Nii rääkis hommiku TV-s Argo. ära usu kõike mis teles räägitakse ta tahtis lihtsalt, et inimesed liiga palju ei loodaks ja pettuks peale paari kuud. väga korralikult treenides, puhates ja toitudes on võimalik aastas 10 kg lihast juurde saada. seda muidugi mitte väga pikka aega järjest venelaste teadustöödest olen lugenud, et lühiajaliselt on saavutatud ka 2,5kg kuus palju sõltub muidugi ka geneetikast...mõni kasvab hamburgeri pealt nii,et mühiseb
  7. Aeroobne nädal täiskäiguga!!!

    päris söömata on see kehale liiga kurnav, isegi, kui sa väga heas füüsilises vormis oled ja taastumine toimub aeglasemalt. ja kui sa pole,võid südamele liiga teha. proovi ikka asja rahulikumalt võtta ja kokkuvõttes rohkem kasu
  8. Aeroobne nädal täiskäiguga!!!

    ma arvan,et seda on palju...aga mida sa tahad sellega saavutada?
  9. kõige tugevam rasvapõletaja??

    see südamele ei hakka või?
  10. joker väärib nime :D
  11. Kehakaal.

    mul to sama hea soovitus...kuna lihaste areng sõltub nii paljudes erinevatest asjadest, siis hakka siit artikkleid lugema...kui sa tead mida teha ja miks nii teha on palju lihtsam treenida...kulturism on elustiil, mitte lihtsalt jõusaalis käimine
  12. Kas kohupiim asendab valgujooki?

    ma söön tund enne trenni kohupiima, kui hiljaks asjaga jään või kiire siis joon enne trenni keefiri,kuna see kiire valk ja keefir sobib ka kohe peale trenni. minu teada kohupiimas on täiuslik valk...indrek otsus kord rääkis,et noorena ülikooliajal trennides oli see tema põhiline valguallikas no ja siis oli ta ikka suur küll
  13. Kaalulangetus + trenn

    ei ole tegelikult viga...ma ei arva,et oleks vaja õun poolitada,et sellest 2 toidukorda saaks. kui eesmärk on kaalu langetada siis selline menüü kahe trenniga nädalas paras kui jätkub enesekindlust samamoodi jätkata on varsti ka tulemus näha
  14. rinnalihase alumine osa

    ma soovitaks sel juhul korraliku sillaga laia haardega surumist...see peaks aitama
  15. Taimne valk: soja, sojavalk, sojajahu

    ma pole kindel,kas sojavalgul on kõik asendamatud aminohapped olemas äkki keegi oskab selle kohta miskit tarka öelda?
×