Jump to content

SHARPLIFE

Kasutajad
 • Content count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutraalne

About SHARPLIFE

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday 12/12/2016

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  https://www.youtube.com/channel/UCb-LrOjtz6-R6ilMLDGY-Tw

Profiili informatsioon

 • Sugu
  m
 • Interests
  SHARPLIFE propageerib enesearengut ja inspireerib kõiki olema iseenda parim versioon. Nii füüsilise, mentaalse, spirituaalse ja emotsionaalse külje pealt.
 1. SharpGainz esitleb | #Arenemekoos Journey | Kaspari teekond

  Iga päev pane end proovile ⠀⠀Uus fitness teemaline video üleval Sharplife youtube kanalis. Checki järgi!⠀⠀Mida muud teha super soojal augusti päeval, kui kutsuda oma sõbrad ja pidada üheskoos maha mõõtuvõtmine ulmelise rinnapäevaks plaani järgi, eks? ⠀⠀Me peaaegu, et tapsime üksteist ära, tundsime eepilist rinnapumpi ning stimuleerisime oma mõistust parima energiajoogiga BANG mida Sa saad osta iFiteesti toidulisandite poest.⠀Rohkem sõnu polegi vaja, kui Sa tahad näha kuidas augusti Sharpfitness väljakutse välja nägi ja kui soovid näha kuidas me peaaegu jõusaalis surime, mine checki video järgi youtubest.⠀⠀NB! Video on inglise keeles! Püsi terav!
 2. SharpGainz esitleb | #Arenemekoos Journey | Kaspari teekond

  18. nädalal otsustasime teha nüüdseks teise rekordite treeningu. Olen trennis käinud juba 4 täispikka kuud ning oli aeg taaskord minu piirid proovile panna. Mul on hea meel, et ületasin kõik oma eelnevad rekordid, mis annab märku järjepidevast arengust. Samuti õnnestus mul esimest korda katsetada rekordit ka harjutusega nimega jõutõmme. Antud harjutus on mulle mingilmääral alati meeldinud, kuna see koormab kogu keha korraga. Seekordseks rekordiks jäi 150kg. Ilma vöö, gripgeli ja muude abistajateta. Kuidas läks mul aga küki ja rinnalt surumisega, vaata lähemalt juba videost. Püsi Terav!
 3. SharpGainz esitleb | #Arenemekoos Journey | Kaspari teekond

  Hei Foorumlased ja sõbrad, kes minu blogi siin jälgivad, Sel nädalal tegin Mustamäe Myfitnessis jalapäeva ning juba treeningu ajal tundsin, et täna läheb kuidagi raskelt. Tegin tol korral ka mõned uued isiklikud rekordid seeriate osas. Trenni lõpuks tundsin end pisut rohkem väsinuna kui tavaliselt kuid arvasin, et see tuleneb vähesest unest ning ei muretsenud liialt. Järgmisel kolmel päeval sain teada, mida tõeline "leg day pain" tähendab. Vaata minu muljeid treeningnädala kohta pikemalt videost.
 4. SharpGainz esitleb | #Arenemekoos Journey | Kaspari teekond

  16. nädala ja ühtlasi oma neljada kuu lõpetasin ma Kärberis koos oma sõpradega. Kõik koos sai tehtud ülakeha treening. Neljakesi treenides võttis kogu kava küll tavalisest kaks korda rohkem aega kuid samas oli ka 2 korda lõbusam. Seepärast ongi jõusaalis vahel hea käia mitmekesi kuna seeriate vahelisel puhkusel saab ju vestelda ja muljetada. Vaata videost ka lähemalt, mida arvavad Sharpgainz treeningust osalejad.
 5. SharpGainz esitleb | #Arenemekoos Journey | Kaspari teekond

  Hei armsad foorumlased. Avastasin ise eile õhtul, et ei olegi eelmisel ja sel nädalal siia postitanud. Siin ma nüüd olen. Postitan kohe eelmise nädal mõlemad videod. Minu teekonna 4. kuu viimasel nädalal proovisin taaskord uusi asju. Imestavalt, et käinud ma sel nädalal mitte kordagi üksinda jõusaalis vaid alati olid minuga kaasas head sõbrad. See on alati postitiivne, kui sinu ümber on inimesed kes armastavad liikuda ning peavad lugu oma tervisest. Sel nädalal proovisin esimest korda ka sellist treeninguformaati nagu on oma keharaskusega treening, ehk Calisthenics. Tuleb tunnistada, et treening oli isegi raskem kui ma seda ette kujutasin, kuna iga harjutusega on sul töös palju enam lihaseid kui tavaliste jõusaali harjutustega. Kuigi antud treening oli raske, nautisin ma seda 100%. Tuleb tunnistada, et ma ei ole ühegi trenni lõpus varem nii "pumped" olnud. Neid newbie gainz'e oli meeldiv peeglist vaadata. Nädala teises pooles külastasime me taaskord Kärberi Myfitnessi koos elukaaslase suguvõsa noorema poolega. Sellest lähemalt juba järgmises videos.
 6. SharpGainz esitleb | #Arenemekoos Journey | Kaspari teekond

  15. nädalal räägime rohkem teemal toitumiskava. Minu toitumisest ja elustiilist ümber selle. Sel nädalal näitan rohkem oma toitumist. Pean tunnistama, et see on minu jaoks isegi raskem osa kui jõusaalis käimine. Igapäevaselt oma kalorid täis süüa, kui varasemalt on minu elus toitumine olnud väga tagaplaanil. Seepärast ma nii peenike üldse olengi. Minu treener on koostanud mulle ka toitumiskava, mida pean tõsiselt edaspidi jälgima, et minu areng püsiks sama terav kui ta siiani on olnud. Tallinnas on viimasel paaril nädalal laineid löönud ka uus jõusaal, mida käisime Sharplife tiimiga ka üle vaatamas. Meie muljed jõusaalist on ka videos. Selline oli siis minu teekonna 15. nädal, kohtume juba järgmisel nädalal uues videos.
 7. SharpGainz esitleb | #Arenemekoos Journey | Kaspari teekond

  Sellest just uuest videos pisut lähemalt. Lähiajal plaanin teha ka täpsema video kus räägin oma toitumisest koos kalorite ja makrotoitainetega.
 8. SharpGainz esitleb | #Arenemekoos Journey | Kaspari teekond

  14. nädalal otsustasin kokku panna video, kus näitan, et ega kõik harjutused jõusaalis ei tule välja nii lihtsalt kui eelnevates videotes võib näha.Tihti ei ole seeriate lõpud ka 100% puhta tehnikaga. Jõusaal ja treening üldiselt on väga hea peegel elule ja eesmärkide saavutamisele. Ega see ei peagi olema kerge...Midagi, mis on väärt saavutamist ei ole kerge. Ja enamus asjad, mis on kerged, ei ole väärt palju. Loodan, et saate antud videost väärtust. Jõusaal vs Kaspar. Siiani on mõlemad vastu pidanud ning heitlus jätkub. Siiani on võitjateks mõlemad osapooled.
 9. The Aesthetic Project | YouTube

  Väga lahe video. Tore näha teid ka teistel aladel tegusana väljaspool jõusaali. Päeva lõpuks ongi jõusaali eesmärk ju olla võimekas igas asjas, mis me ette võtame.
 10. SharpGainz esitleb | #Arenemekoos Journey | Kaspari teekond

  Võin tänaseks enda üle uhke olla kuna olen läbi murdnud keskmise ja keskpärasuse barjäärist - 3 kuud. Tihtipeale alustavad inimesed õhinal uue tegevusega, et saavutada soovituid tulemusi ning kui nad näevad, et tulemuste saavutamine võtab oluliselt kauem aega, siis loobutakse. Üldjuhul on selleks perioodiks 3 kuud. Räägin nii enda kui ka teiste kogemustest. Seega neljada kuu alguses on motivatsioon jätkata veelgi tugevam kui varem. Lisaks räägin videos, mida jõusaali treening on mulle andnud lisaks tugevusele ja suurtematele lihastele. Need on n.ö varjatud kaastulemused, mis kaasnevad kui inimene otsustab iseend arendada ning just iseenda pärast, mitte teiste jaoks. Lisaks tugevamaks ja ilusamaks saamisele on järjekindel treening andnud mulle ka: - enesekindlust - alandlikkust - kannatlikkust - kannatamatust Räägin kõigist neist eraldi lähemalt videos. Head vaatamist, Püsi terav!
 11. SharpGainz esitleb | #Arenemekoos Journey | Kaspari teekond

  Tänaseks olen ma stabiilselt trennis käinud kolm kuud järjest. Just nimelt, viimased kolm kuud olen ma igal nädalal 3-4 korda sisse astunud erinevatesse Tallinna Myfitness jõusaalidesse. Võib juba öelda, et jõusaali treening on saanud meeldivaks harjumuseks. Ometi, et saa ma öelda, et trennid selle arvelt kergemaks on läinud. Tunnistan, et olin ka algaja arvamuse all, et kui juba ära harjun, siis läheb kergemaks. Kahjuks on tõde teistpidine. Iga trenn muutub järjest raskemaks ja enam pingutust nõudvamaks. Esialgu on seda tõesti raske taluda, kui samas on see igati positiivne, mida raskemad on trennid, seda enam ma arenen. Positiivne on ka see, et Myfitness jõusaalid on igas Tallinna nurgas olemas, seega ei ole vahet kus ma tol päeval asetsen. Jõusaal on ikka lähedal, seega pole võimalustki mitte minna. =) Lisana sain veel eile teada huvitava fakti. Pärast video üles laadimist ja kui minu treener vaatas ka selle üle, ütles ta huvitava tagasiside. Et oma videotes keskendun ma huvitavatele aspektidele - kas särk fittib, kas on valus või mitte. Ehk kiidan ning laidan end järgemööda. Samas ütles ta huvitavalt, et ma ei kiitle faktiga, et kolmandal kuul suudan Deadlifti'da 110kg. See pidavat hea tulemus olema. Mis teie kostate, kas 110kg deadlift pärast 3 kuud on tavaline või midagi erilist?
 12. SharpGainz esitleb | #Arenemekoos Journey | Kaspari teekond

  Hei. Eelmisel nädalal möödus minu teekonna 11. nädal. Olen käinud trennis 3 ja pool kuud ning julgen öelda, et nüüdseks on tekkinud rutiin trennis käimisega. Üldjuhul olen ma oma videotesse alati lisanud mõne motiveeriva sõnumi, mis jõuab minuni läbi treeningu. Sel nädalal oli mul sellega pisut raskusi, kuid just sellest saigi minu video sõnum. Vaata videost lähemalt millest juttu. Kaal Sel nädalal kõikus minu kaal 66,3 ja 65,3 vahel. Head vaatamist.
 13. SharpGainz esitleb | #Arenemekoos Journey | Kaspari teekond

  10. nädal minu jõusaal teekonnal oli minu jaoks üks suur test. Teist nädalat järjest on käimas minu uus treeningkava ning sel nädalal oli tõeline katsumus kõik neli trenni ära teha kuna igapäevased tegemised vajavad oma aja. Nagu ka videos ütlen, olen endale eesmärgiks seadnud, et teen ära kõik ettenähtud trennid kogu 7 kuu jooksul. Seda ka sel nädalal. Samamoodi on katsumuseks olnud toitumise õigena hoidmine. Pean tunnistama, et viimased poolteist nädalat olen söönud alla oma eesmärgi ja selle tulemusena on kukkunud ka kaal. Kõige madalam, mis on olnud on 64,9, kuid nädala lõpuks sain selle juba tagasi 65,8 peale. Seega taaskord on loo moraaliks järjepidevus. Oma kogemuse järgi ütleks, et see jaotub isegi nii. jõusaal 30%, toitumine 70%. Samas on positiivne see, et kogu minu uus treeningkava on tunduvalt põnevam kui eelmine. Mitte, et eelmiselgi algaja jaoks midagi viga oleks olnud. Kogu kava koosneb neljast erinevast tsüklist. Iga tsükkel on erineva treeningfunktsiooniga. Nendest räägime tõenäoliselt ka järgmistes trennides. Seega tegevust järgmisteks kuudeks on. Mina, jõusaal ja areng. Head vaatamist
 14. SharpGainz esitleb | #Arenemekoos Journey | Kaspari teekond

  9. nädala treeningu põhiküsimuseks oli, Kas personaaltreener jõusaalis on üldse vajalik, või saaksin ma kohe ise kõigega hakkama? Usun, et paljud on seda endalt küsinud, kui alustavad oma jõusaali teekonda... #arenemekoos teekonna 9. nädalal õppisin paljugi uut. Esiteks sain omale uue treeningkava. Esialgu tundus kõik uus ja huvitav, kuni läksin reaalselt jõusaali ja avastasin, et ma ei oska pooli harjutusi, mis minu kavas olid. Loomulikult esimese asjana pöördusin vana hea youtube tutorial videote poole. Üsna kiirelt sain aru, et nendest pole kasu, kuna ei tea ka pärast video vaatamist kas harjutust õigesti teen ja kas üldse õiget harjutust teen. Seega sain kiirelt aru, et personaaltreener jõusaalis on hädavajalik just nagu vesi sinu kehale. Õnneks lahenes see olukord peagi... Et saada teada, kuidas olukord lahenes, vaata video lõpuni Head vaatamist, armsad foorumlased.
 15. SharpGainz esitleb | #Arenemekoos Journey | Kaspari teekond

  Hei Foorumlased. Siit siis tõsieluline küsimus, kas 2 kuu treeninguga on võimalik oma kükk arendada värisevate jalgadega 60kg'st 100kg'ni ? Vastan ka ise.... On küll Olen ka ise selle elav tõestus... Viimased kaks kuud on minu elus tähtsal kohal olnud jõusaali trenn. Viimases trennis tegime läbi koos Hendrikuga Best Set'ide kava. Ausaltöeldes, ei oleks ma suutnud uskuda kaks kuud tagasi, et suudan liigutada selliseid raskuseid. Best Set'ide kavas olid järgmised harjutused. - Kükk - Sirgete jalgadega jõutõmme - Rinnalt surumine - Military õla surumine - Lõuatõmme - Dips Vaata videost lähemalt, millised raskused sai ületatud. Küsimused ja kommentaarid igati oodatud.
×