Jump to content

mailinnas

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

mailinnas

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 07.01.1980

Profiili informatsioon

  • Sugu
    f
  1. Tegevuskava pärast kolmandat sünnitust

    Millest selline sarkasm?
  2. Tegevuskava pärast kolmandat sünnitust

    Tere, kuigi ma olen siin lehel Ja ka sellel alal algaja siis ise olen sellisel arvamusel et igat asja tuleks teha eraldi alana. Sa ei saa ju kududa samal ajal kui putru keedad, mingil hetkel kõrbeb põhja või jookseb silmus maha. Seega on Helena poolt öeldu et korralikult teha siis ikka ühte neist mitte korraga. Muidugi minu soov maraton läbida Ei ole seotud mingi konkreetse ajaga vaid lihtsalt läbida seega tuleks teha kestvust kasvatavaid harjutusi,
  3. Tegevuskava pärast kolmandat sünnitust

    Tere naised, sõnastasin tookord valesti, ma ei soovin mõlemat unistust korraga Soov oleks embat kumbat esimeseks aga olen siin vaikselt nokitsenud üksi ja tunnistan ausalt - no ei saa ennast ree peale. Proovisin ka kandideerida treeneritele õpilaseks aga paistab et see ei õnnestunud Õpilasena oleks olnud kindlam see progress, kohustus, vastutus jne. Sind Helena olen algusest peale jälginud ja sa oled ikka Supper tubli naine Aga tänud Teile vastamast. Luban jõululauas ikka viisakas olla. Ilusat pühade aega Ja aastalõppu!
  4. Tere, olen kolm kuud tagasi saanud kolmanda lapse emaks ja vanust 36. seega taastumine nö. ideaal vormi ei tule enam nii lihtsalt kui varem Ootan soovitusi, treening kaaslasi, mentoreid et viia täide oma kaks unistust. Üks nendest on osaleda 2017 a. täis maratonil ja teine särada korra fitness laval Varasem elulaad/ spordi harrastus on olnud mõõdukas. Pool maraton on läbitud kaks aastat tagasi. Kust, kuidas ja millega alustada. Suured tänud juba ette
×