Jump to content

sigritd

Kasutajad
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutraalne

About sigritd

 • Rank
  Sigrit
 • Birthday 09/22/1989

Profiili informatsioon

 • Sugu
  f
 1. Kas tuleb live ka? Kahjuks ei saa kohale tulla.
 2. World Fitness Championships 2017

  Revolutsiooniline võistlus - kategooriaid ei võitnudki Oksana ja Timea.
 3. Viimased võistlused olid selge märk, et hoolimata võistlejate arvust, on mingisugune kvalifikatsioon lavale pääsemiseks vajalik. Ei saa lasta inimesel enda suva järgi võistlema pääseda. Jah, keegi Olesja? Ja Rõigas?
 4. Tere Helena! Olen Sinu suur fänn, jälgija ja kaasaelaja. Minu poolt edu ja jaksu hooaja lõpuni! Aga teemal siis - minu jaoks tundub mõistlikum seisukoht, et kui rasv kaob ära, siis ei olegi rinda ja nii ongi. See on ju paratamatus naise keha puhul. Võistlus käib lihasehituse ja treenitavate lihaste proportsioonile, millele aitavad kaasa vastav loomupärane kehaehitus. Fitness naised ongi väikese rinnaga, mida natuke tasakaalustab treenitud rinnalihas ja rüht. Vahest tuleb mulle pähe, et võiks tõesti olla "loomulik" kategooria ja siis "kaasa aidatud". Olen ka ise kogenud keharasva vähenemisel rinna vähenemist, kuid üldise kuivema pildiga võrreldes pole eriti häirinud. Võistlusvormi teinud ei ole, seega ehk ei tea ka lõpuni välja, millest räägin. Nüüdses Arnoldi lineup-s oli see ikkagi väga häiriv - ühed suuremad ja imelikuma kujuga, kui teised. Võibki olla, et mõni lihtsalt ei suuda piiri pidada ja suurem on alati parem. Muidugi oli ka mõistlikus suuruses ja ilusaid kaasaaidatud rindu, mis kokku moodustasid hea terviku. Aga taas põhimõtteline küsimus, et kui keegi ei saa, siis milleks kõik teesklevad... Muidugi mängib rolli ka naisterahva enda enesetunne lavalt maas olles. Huviga igatahes jälgiksin kellegi naturaalse suurt tähelendu. Otsisin kiiruga ka mõned näited, mis silma jäid. Palju imelikke oligi just sinu kategoorias. Tervitades Sigrit
 5. Kogu võistlust jälgides jäi minule hoopis silma kehvasti paigaldatud rinnaimplantaatide jada pea igal pool. Naisena pole ma endiselt suutnud mõista, miks ei ole standard võistelda naturaalselt. Minu rõõmuks leidsin ka kaks naist, kes (tundus nii) võistlesid naturaalselt. Kindlasti oli neid veelgi, aga nemad jõudsid top10 ja top6. Ma olen kursis, et kõik peab olema proportsioonis - aga samahästi võiks need kunstrinnad ära taanandada, kui kõik on ühiskonna vaikiva surve tõttu sunnitud need endale paigaldama. Tegelikult on ju nii, et igasugune iluideaal on õpitud. Võiks hakata proportsiooni ümber hindama. Vähestel (tipp)spordiga naistel jääb suur rind alles ja see ongi loomulik ja proportsioonis ülejäänud keha rasvaprotsendiga. Selle teemaga seostub alati naljakas küsimus, et mis harjutusega korvi suurust treenib siis?
×