Jump to content

Nõrgu

Kasutajad
  • Sisu loend

    28
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Nõrgu

  • Tase
    Algaja
  1. Kes on pildil?

    Arnold Schwarzenegger filmist Twins
  2. 150?

    Paluksin ka seda kava, tahaks ise ka saada 140 peale Vanust 27 Kaal 90 Trenni 2 aastat lendaja@hot.ee Aitähhh
  3. Millist kava sa siis kasutasid? Nt?
  4. Kanteri ja Tammerti kohta fun kyssa

    Nii lähme sinu loogikaga sedasi Sina kaalud 63 ja teed 45 kätekõverdus surud 50 kg Nemad kaaluvad 120 ja teevad ka 45 kättekõverust siis peavad lihtsalt suruma 100 kg (2x50) Või kui sina kaalud 63 ja teed 45 kätekõverdust ja vanust on 15 Siis nemad kaaluvad 120 teevad 45 kätekõverdust ja vasnut peab tulema 30 (2x15) jne
  5. Richard sandrak :) 7-me aastasena

    Uurige asja natuke ja sisi rääkige. Antud kutt on juba teismeline. Enam kultrismiga ei tegele, kuna väidetavalt isa sundis. Ja isa hetkel nüüd vanglas. Oli vist emale liiga teinud. Temast on tehtud talk show ei mäleta saate nime, antud saade oli kunagi ka trus üleval.
  6. H.I.T programm

    Kas keegi teeb veel selle programmi järgi ja mis kavasid kasutate?
  7. Kaalualandmine

    Kunagi mingis teemas kirjeldasid kuidas vähendad oma rasva% Riis jne. KUidas see sull edenes, mis toitusid ja kuidas tulemus oli. Huvitab kuna ise maadleja ja vaja kaalu vähendada no ja ega taha lihast ka hävitada eriti
  8. Kust saaks Tartust glükoosi?

    Mina ise seda ka Rimist ostnud kui antud hetkel polnud siis ehk hiljem proovi. Lõunakeskuses ka saanud.
  9. Maadlus ja BP

    Tegelen: esm, teis, nelj maadlusega BP: kolm. laupäev. Ongi küsimus kas võib tekkida ületreeningu ohtu? Vastust sooviks teadjamalt, mitte 15 aastaselt leiutajalt. Aitähh
  10. Liigesetoidud!

    hm, millise maitsega geli sa oled tarvitanud, mul oli sama probleem, okse tuli peale seda juues, aga kuna spordiarst siiski soovitas ikkagi just Ultrageli toodet, proovisin kõik variandid läbi ja avastasin sidrunimaitselise ja ausalt see on täitsa normaalne ja võib isegi öelda, et maitsev, joon seda hea meelega - proovi sidrunit! Ja nüüd võrdele toimainete kogus need tablettid ja mis on ultra gelis. UG on kordi nõrgem
  11. Liigesetoidud!

    Mina Tartus ostsin E kaubamajast apteegist. P.S. soovitan neid närida ise alguse tegin üh pooleks ja neelasin alla. Jube kurku jäi kinni väkki. Klimp ees ja ei tahtnud lahkuda.
  12. Nõuanne

    Ole sa tänatud ma juba mõtlesin et ei saa enam never ?okolaadi ja friikartuleid süüa. Aitähh et mainisid ma kohe poodi, chipside järgi
  13. Liigesetoidud!

    Mina ostisn mingi plastpurgis tablette 60 tk pakkis ja massis ala 160 eeku. Ja toimaineid rohkem kui Ultra Gelis. Tablett suur on a selle närin ise katski
  14. Fruktoosi-, glükoosi- või dekstroosipulber

    MIne poodi seal ikka on. Ja glükoosi saad igast Apteegist
×