Jump to content

pinepearl

Kasutajad
  • Sisu loend

    49
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

pinepearl viimane päevavõit oli November 21 2012

pinepearl's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

6 Neutraalne

pinepearl

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 10.06.1983

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  • Asukoht
    Tallinn

Viimase Profiili Külastajad

5 491 profile views
  1. Kas Sa tead ta nime ka? Päris karm keha tõesti bikini kohta...
  2. Milline neist see võitja on?
  3. Silvar Rückenberg

    Kui Sinuni peaks Reeda võidu info kiiremini jõudma kui üldsuseni, siis sheeri kama, eks. Öö läbi ka ei jõua oodata vist...
  4. Nende viimaste tulemuste hindamine on küll ikka täiesti õudne. Central-East Regional Crossfit sai ka läbi. Nüüd veel vaid bikini tulemused ära oodata. Ma lihtsalt niiiii tahaks, et meie Reedal ja Eglel superhästi seal läheb...
  5. Silvar Rückenberg

    Nüüd tuleb lihtsalt loota, et pakett peab pühapäevani vastu ning naeratada Euroopale, et Euroopa saaks võidukalt vastu naeratada. Nii ilusasti öeldud. Palju edu teile.
  6. Archangel'i blogi

    Nii tubli! Edu.
  7. Juhuuuu! Hakkab tulema.
  8. No meil tulevad nii super tulemused, et neil läheb kodutee kiirelt/lõbusalt ja jääb energiat veel siis juba kohe algavaks tööpäevaks lademetes üle.
  9. Alles on tseremoonia. Live´is saad näha.
  10. Kuidas valite Personaaltreenerit?

    Hei, Tuleb mõni ette võtta ja proovida. Kui ei meeldi, järgmine. Kliendi õigus. Mina vaatan selle järgi, kas kavad sobivad; kas tekib tunne et minu arengust huvitutakse ja kas suhtumine/suhtlemine mulle sobib. Enamikes spordiklubides neid valida ka. (kõige mugavam oma spordiklubi oma võtta) Minul on hetkel väga hea treener aga ma muidugi juba kaua aega teen temaga koostööd ja kohtun sisuliselt igal nädalal.
  11. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    keep up the good work!
  12. see nüüd küll mingi uus tarkus iseenesest ei ole. Vbla toidulisandite maailmas.
  13. SKG transformation journey

    Njah. Mul oli tna Sinu kirkeldatud nagu Frankfurdi lennukis. Snäkiks serveeriti midagi, mille nimi on roundy. Pms siuke ummargune sai tomati voi spinati sisuga. Huvitav millal see hetk oli, mil lennufirmad otsustasid, et sadasid eure maksvate lennupileti hindade sees ei voiks olla normaalne toit? ... On jah ammu juba nii aga ikkagi...
  14. Kikaskilla blogi

    Wow. Nii tubli. Ja nii lahe projekt. Great success. Palju edu! Sa tegid mul lausa tuju heaks. Suur tänu Sulle.
  15. Janar Rückenberg - Team FAST "2016 suvi..."

    Hea uudis on, et rasva ja valgu dieedid panevad toesti vähem sööma, sest vastavad toidud ei ole nii monusad kui igasugused süsivesikutest pungil asjandused. Igal juhul Sul on oigus. Lihtsalt kui teada, et inimesed armastavad monu pärast ja üle süüa ennekoike süsivesikutest, voib rahulikult seda valgu ja rasva dieeti müüa kui langetajat/imerohtu, sest enamikul juhtudest läheb onneks ja kaal langeb. Teatavasti lisaks monu pärast söömisele armastab meie ühiskond (mina kaasa arvatud) ka sätendavaid ja tihti sisutuid loosungeid ja kui veel tulevad näited elust enesest... Siis järelikult tode.
×