Jump to content

teevi

Kasutajad
  • Sisu loend

    11
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

4 Neutraalne

teevi

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 25.01.1982

Profiili informatsioon

  • Sugu
    f
  • Asukoht
    Tallinn
  1. Põnevaid leide toidupoest.

    Kus poes seda juustu näha on olnud? Selveris veel ei näinud (sinna tuleb uus kaup tavaliselt kiiresti)
  2. Põnevaid leide toidupoest.

    VET-ametist sain ka vastuse. Saatsin neile lingi siia foorumile, aga tõin välja ka kaks toodet: Oskari pasteedi ja Nõo Lihatööstuse “ Krõbedad kanataskud vürtsidega“
  3. Põnevaid leide toidupoest.

    Sellele parem alternatiiv (ning maitselt ja koostiselt tõesti nagu Nutella või isegi parem) on päris Belgia šokolaadiga Proteinella, mida leiab Stockmannist pähklivõidega samalt riiulilt. Selle avastuse tegi Helena 100 g kohta 2,1 g suhkrut Pakendil kirjutatakse veel, et sisaldab 11% sarapuupähkleid.
  4. Põnevaid leide toidupoest.

    VET ametist tuli ka vastus
  5. Põnevaid leide toidupoest.

    ei, pigem pidasin silmas, et ehk pannakse kasvõi mingi teavitussiltki juurde
  6. Põnevaid leide toidupoest.

    Tootjale ehk Oskari pasteedi tootjale kirjutasin Facebookis ja pärisin aru, siis vastati, et jah, kogemata sattus valede andmetega etiketiga toode müüki (pilt lisatud). Samas oli toode poodides jätkuvalt mitu päeva rahulikult letil. Tol hetkel polnud ma sõjakas meeleolus, seega jäi nendega edasine vestlus sinnapaika.
  7. Põnevaid leide toidupoest.

    Kusjuures Helenaga mõni aeg tagasi arutasime seda teemat, mispeale ma kirjutasin Toiduliitu, kust sain sellise vastuse (vt pilt). Eile kirjutasin Veterinaar- ja Toiduametisse, aga sealt pole veel vastust saanud. Ju siis tuleb järgmisena tarbijakaitseamet ette võtta.
  8. Põnevaid leide toidupoest.

    Sikupilli Prismas oli ka müügil (miskipärast lahtiselt müüdavate kalatoodete juures)
  9. Põnevaid leide toidupoest.

    Kui Maximasse keegi satub, siis need kanafileemedaljonid on väga head - ei ole liiga soolased ega küpse kuivaks
  10. Põnevaid leide toidupoest.

    Mulle meeldib RÖSTi sarjast kaeraröst, mõnusalt õhuke ja kergelt magus, röstides mõnus krõbe, niisama süües hea nätske http://www.leibur.ee/tooted/leiburi-rost-kaera/ Toode sisaldab keskmiselt 100 grammis 1 viilus (23 g) Energia 1126 kJ / 267 kcal 259 kJ / 61 kcal Rasvad 4,9 g 1,1 g - millest küllastunud rasvhapped 0,7 g 0,2 g Süsivesikud 43,0 g 9,9 g - millest suhkrud 6,3 g 1,4 g Kiudained 4,6 g 1,1 g Valgud 10,0 g 2,3 g Sool 1,1 g 0,3 g
  11. Põnevaid leide toidupoest.

    Oh kui toreda teema ma leidsin. Kindlasti jään jälgima ja kui midagi põnevat avastan, panustan ka siia Esimese hooga ehk alustangi süldist, mida mu hea naabritüdruk soovitas - Saaremaa linnulihasült https://prismamarket.ee/entry/linnulihasult-300g-300-g/4740189070154 Energia 206 kJ / 49 kcal Rasvad 1,2 g Küllastunud rasvhapped 0,4 g Süsivesikud 0,2 g Suhkur 0,17 g Valgud 9,4 g Sool 1,59 g
×