Jump to content

Metalman

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Metalman

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 27.03.1990
  1. Kui vanalt olex soovitav trenni teha?

    Aga,algajate kava pole kolmex jagatud,edasijõudunete kavad on kolmex jagatud!
  2. Kui vanalt olex soovitav trenni teha?

    Mida see aitab kui teeen erinevaid kavasid?
  3. Kui vanalt olex soovitav trenni teha?

    Sorry et ma tegin 2 posti järjest! Kas ma võin siis selle trennikavaga treeningut jätkata?
  4. Kui vanalt olex soovitav trenni teha?

    Tegin...aga nüüd tahan 3 korda nädalas tegema hakata! Kas ma võin nüüd selle kavaga treeningut jätkata??
  5. Kui vanalt olex soovitav trenni teha?

    Ok minu trennikava on siis järgmine: Kang rinnalt surumine 42kg 5*4 Kang rinnalt surumine 25 kg (käed koos) 10*4 Kõhulihased 30*4 Biitsep kangiga 18kg 10*2 Käteköverdused 15*4 Lõuad 10*2 TEgin trenni 5 korda nädalas aga nüüd hakkan mötlema juba et hakkan parem 3 korda nädalas trenni tegema! NB:vahepeal murdsin jalaluu ja ma ei saaa seljalihast veel teha..... Suvel tegin terve 2 kuud lõuga ja tegin päevas 15*4! Enam ei jõua üldse lõuga eriti teha
  6. Kui vanalt olex soovitav trenni teha?

    Nii nüüd sain jälle tahtejõudu juurde,ja jätkan jälle trenniga! Kohe ikka ei tahax et eluaeg mingi kala kaelas on,ei tea kes teex mulle tasuta trennikava!?
  7. Kui vanalt olex soovitav trenni teha?

    Ma tegin omale ise kava Kas mudu siis võib trenni teha kui mul näitex on kurk külmasaanud ja on valus?
  8. Tere olen uus kasutaja siin foorumis ja tahax küsida ühe küsimuse! Olen 15 aastane ja olen juba umebs kuu aega käinud jõusaalis ja rasket trenni teinud! Küsimus on selles,et tahax teada kas see trennitegemine on hea mu tervisele=olen kuulnud,et raske trenni tegemine võib kasvu kinni panna või halvasti mõjuda luudele! Teen jõutrenni mitte kulturismi trenni!
×